Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Матраци Matroluxe (Матролюкс)

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Сучасна людина прагне до комфорту і це проявляється у всіх сферах життя. Ортопедичні матраци одна з речей, яка зробила переворот в сфері меблевої індустрії. Тут поєднується безліч аспектів, які об'єдналися в одну річ. Не обійшлося створення таких матраців і без участі безпосередньо кращих фахівців в області ортопедії.
Компанія Матролюкс (MatroLuxe) спеціалізується на виробництві ортопедичних матраців та якісних м'яких меблів. Ця популярна торгова марка користується величезним успіхом на просторах нашої країни. І це не дивно, адже продукція компанії має якість світового стандарту, яке досягнуто завдяки застосуванню новітніх технологій, високотехнологічного обладнання та використання кращих сертифікованих матеріалів.

Як вибрати ортопедичний матрац

Значну частину життя людина проводить уві сні, але, на жаль, велика частина населення нашої країни не приділяє належної уваги цьому питанню. Але ж у багатьох читачів цієї статті спальні місця далеко не відповідають нормі.
Кожен з нас звик піклуватися про своє житло, ми щодня прибираємо в ньому, провітрюємо, приділяємо багато часу і коштів дизайну, але зовсім забуваємо про одну річ, яка на перший погляд непомітна, але дуже важлива. Це матрац, на якому ви спите. Якщо ваше тіло знаходиться кілька годин в неправильній позі, то наслідки будуть не найкращими. Нижче ми більш детально обговоримо те, який матрац краще вибрати.
Сьогодні практично всі виробники називають свої матраци ортопедичними. Ця технологія набула широкого поширення, але, на жаль не всі матраци володіють гідною якістю. Тому потрібно з усією відповідальністю підійти до вибору виробника. Матраци Матролюкс відрізняються своєю якістю і є виробом з ортопедичним ефектом. Про якість матраца можна судити тільки по його властивостям і технічним характеристикам, а так само матеріалів з яких він виготовлений, але ні як не за назвою. Тим більше у вітчизняному державному стандарті немає поняття «ортопедичний матрац».
Ортопедичним матрацом можна назвати продукт, який найкраще розподіляє масу людського тіла таким чином, що хребет приймає потрібне анатомічне положення. Це досягається шляхом визначення жорсткості матраца. Залежно від віку людини і її маси вибирається оптимальний варіант. Занадто м'який матрац в такій же мірі, як і жорсткий, може порушити природне положення спини, тому вибір матраца індивідуальний і при його покупці звертають увагу на такі параметри як максимальна вага навантаження, розмір, і ступінь жорсткості.
Головним фактором, що впливає на пружність матраца, є його основа - це пружинний або безпружинний блок. Цьому елементу потрібно приділити особливу увагу, так як від нього будуть залежати функціональність і довговічність матраца. Нам належить з'ясувати яким з матеріалів варто віддати перевагу, і в чому їх різниця.

Вибір основи матраца

Щоб вибрати хороший матрац розберемо основні різновиди наповнювачів і почнемо з пружинних блоків.
Пружинний блок
Цю систему ще прийнято називати Боннель. Зараз вона вже рідко зустрічається, так як малоефективна. Всі пружини в такому виробі з'єднані один з одним, і здатні забезпечити достатній рівень жорсткості й еластичності, але не володіють належним ортопедичним ефектом. У цих виробах, як правило, недостатня кількість пружин (до двохсот на квадратний метр), в той час як в інших модифікаціях ця цифра значно більше. Матраци з залежним пружинним блоком швидко прогинаються, і їх використання після цього принесе тільки шкоду. Втім, їх ціна доступна для всіх, і цей фактор є, мало не єдиною перевагою.
Незалежний пружинний блок
Ця система значно перевершує вищеописаний блок. Ціни на такі матраци цілком доступні, хоча і зустрічаються дуже дорогі моделі. Матраци Матролюкс мають ідеальне співвідношення ціни і якості. Головним аспектом при виборі цього виробу це кількість пружин на квадратний метр, яке може коливатися від 256 і навіть бути більше тисячі.
Влаштований незалежний блок наступним чином: пружини, що мають форму барильця або циліндра, поміщаються в окремі чохли. Така технологія дає можливість розподіляти навантаження на кожну окрему пружинку, тому контури тіла людини повторюються максимально точно.
Переваги, якими володіють матраци з незалежним пружинним блоком:
• На матрацах такої конструкції з комфортом можуть спати дві людини, навіть якщо у них велика різниця у вазі і легша людина не буде скочуватися до важкого в утворену воронку.
• Ці матраци відрізняються довговічністю і термін їх експлуатації на порядок більше ніж у звичайних матраців.
• Люди, які страждають хворобами хребта або від незручного положення під час сну, можуть поліпшити своє здоров'я і самопочуття і використовувати цю технологію як профілактику подібних захворювань.
Безпружинні матраци
У таких матрацах замість пружин використовують інші матеріали, які можуть мати як синтетичне, так і натуральне походження. За допомогою цього матеріалу виріб досягає потрібної жорсткості й еластичності. Це може бути латекс, койра, пінополіуретан. За допомогою них можна домогтися бажаного ортопедичного ефекту, і навіть рекомендувати матраци без пружин особам, у яких є проблеми з хребтом.

Що краще, пружини або їх відсутність?

Чим більше ми дізнаємося про ортопедичні матраци, тим більше питань у нас виникає. Один з них це вибір системи і міцність. Якщо судити об'єктивно, то кожен з матраців має свої переваги, і кожна людина знаходить підходящу модель, керуючись своїми потребами і можливостями. Йдеться тільки про якісну продукцію, для виготовлення якої застосовують відповідні матеріали.
Якщо в матраці використовують поролон або низькоякісний пінополіуретан, в якості наповнювача, то його ортопедичний ефект буде мінімальним, а термін служби не довгим. Те ж стосується і пружинних моделей, де має враховуватися кількість пружин, їх діаметр, якість металу, знову, той же наповнювач, які входить до складу і цих матраців.

Вибираємо наповнювач

Ми приділяємо увагу наповнювачу, тому що цей елемент присутній в обох варіантах, як з пружинами, так і без них. Від нього залежать такі якості як довговічність, гіпоалергенність і функціональність. Найкраще вибирати натуральні матеріали, такі як латекс, кокосова койра, шерсть, водорості. Зустрічаються і поролонові наповнювачі, але вони використовуються для дешевих моделей, і не прослужать багато часу. Тому якщо у вас достатньо коштів, то такі матеріали як каучук або койра стануть хорошим варіантом. Каучук здатний прослужити не одне десятиліття, не змінюючи своєї форми і властивостей, а койра забезпечить хорошу жорсткість.

Вибираємо жорсткість матраца

Від ступеня жорсткості залежать і властивості матраца. Наприклад, фахівці рекомендують використовувати жорсткі матраци підліткам та молодим людям. Не рідкість, що помилково вибирають самий м'який матрац, щоб забезпечити максимальний комфорт своїй дитині, але таким чином можна заподіяти тільки шкоду. Дитячий хребет гнучкий і легко піддається неправильним вигинам на м'якому матраці, після чого «запам'ятовує ці положення». На жорсткому матраці цього не відбувається. Якщо ви любите спати на животі або на спині, то такий матрац буде максимально комфортним. Але у жорсткого матраца є і свої протипоказання. Це люди, у яких є проблеми з хребцями в районі попереку і ті, хто старше сорока п'яти років.
М'які матраци призначені для людей старше двадцяти п'яти років, зі здоровим хребтом, які люблять спати на боці. Пригодиться такий матрац і особам, у яких є проблеми в області попереку.
Середньої жорсткості матраци призначені для дорослих людей з коханою позою уві сні лежачи на спині.
Жорсткість матраца визначається кількістю пружин, чим їх більше, тим він жорсткіше. Матеріали, застосовувані в якості наповнювача теж відрізняються за своєю жорсткістю. Койра відрізняється жорсткістю, а натуральний латекс м'який. Щоб простіше запам'ятати, велика кількість пружин і койра це жорсткий матрац, а менше пружин і латекс, середньої жорсткості.
Корисні поради щодо вибору довговічного матраца з ортопедичним ефектом:
• Щоб посилити ортопедичний ефект і продовжити термін служби матраца краще купувати ліжка з ламелями. Це спеціальна дерев'яна решітка, яка так само має ортопедичні властивості. Таким чином, навантаження на матрац зменшується, і він менше зношується.
• Щоб визначити довжину матраца потрібно додати приблизно двадцять п'ять сантиметрів до свого росту.
• Для повних людей рекомендується купувати жорсткі матраци, щоб вони не прогиналися при навантаження. Якщо це станеться хребет прийме неправильне положення.
• Важливим фактором є і висота матраца, яка повинна бути не менше п'ятнадцяти сантиметрів. Саме матраци з таким показником будуть найбільш еластичними і пружними.
• Для того щоб ортопедичний матрац відновлював свою первісну форму, його необхідно перевертати на іншу сторону. Робити це потрібно раз в три - шість місяців.
• Рекомендується використовувати м'який наматрацник. Використовуючи цей аксесуар, буде легше утримувати матрац в чистоті, так само він збільшить рівень комфорту. Оббивка матраца грає не найголовнішу роль, але, тим не менш, повинна бути зроблена з гіпоалергенних матеріалів, переважно з натуральних. Хоча зустрічаються і синтетичні тканини. Якщо у людей немає дерматологічних проблем, то це не має особливого значення.
Інтернет магазин Мекко пропонує вашій увазі високоякісні ортопедичні матраци MatroLuxe (Матролюкс). Після того як ви ознайомилися із загальною інформацією про ці вироби, можна з упевненістю зробити висновок що продукція цієї фірми використовує тільки натуральні і якісні матеріали, які пройшли сертифікацію. Тепер ви точно знаєте, що ортопедичний матрац це не тільки назва, а виріб, який виконує певні функції.
Саме такі матраци ви зможете знайти в цьому розділі. Ми співпрацюємо тільки з провідними виробниками, які ведуть діяльність на території нашої країни. Сучасні технології не стоять на місці, і ортопедичні матраци стають все краще. Яскравим прикладом цього можуть послужити вироби фірми MatroLuxe (Матролюкс). Це новітні розробки, які здатні забезпечити комфорт для будь-якого користувача. Дані матраци поєднують в собі доступну ціну і європейську якість. Особи будь-якого віку і будь-якої комплекції зможуть скористатися такими матрацами, і переконатися в їх якості.
Сон це важливий біологічний процес, при якому організм людини повинен максимально відпочити і набратися енергії. Зробити це можна тільки коли тіло знаходиться в природному анатомічному положенні. Використовуючи ортопедичний матрац, ви зможете поліпшити своє життя в багатьох аспектах. Здоровий сон це головна складова успішної людини. У комфортному становищі вам буде потрібно значно менше часу для сну, ніж цього потрібно було раніше. Повна сил і енергії людина здатна вирішувати будь-які питання і вести здоровий і активний спосіб життя.
Користуючись послугами нашого магазину, ви зможете вибрати для себе відповідний матрац, а якщо виникнуть додаткові питання, їх можна задати менеджеру, який відповість на них в повному обсязі. Ми здійснюємо доставку в будь-яке місто України. Робити онлайн покупки набагато дешевше і швидше, ніж звичайним способом. Вам не доведеться витрачати час на походи по численних магазинах і купувати товар, який сподобався під замовлення, чекаючи його тижнями. У нас все набагато простіше і швидше.

Матраци Matroluxe (Матролюкс) Київ | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Харків | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Одеса | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Дніпропетровськ | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Донецьк | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Запоріжжя | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Львів | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Кривий Ріг | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Миколаїв | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Маріуполь | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Луганськ | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Вінниця | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Херсон | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Чернігів | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Полтава | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Черкаси | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Житомир | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Суми | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Хмельницький | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Чернівці | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Рівне | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Дніпродзержинськ | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Кіровоград | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Івано-Франківськ | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Кременчук | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Тернопіль | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Луцьк | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Біла Церква | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Краматорськ | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Мелітополь | Матраци Matroluxe (Матролюкс) Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати