Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Підлогове дзеркало

ціни, фото, опис
Дзеркало Дзеркало "VERONA V" (1750х650х460 см) Taranko
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 16320 грн

Країна виробник: Польща

Виробник: Taranko

Тип товару: дзеркало

Глибина: 460

Ширина: 650

Висота: 1750

Сторінки: 1

Дзеркала використовуються людством протягом багатьох років. У старі часи люди вважали, що вони мають надприродні властивості і приписували їм магічні властивості. Сьогодні ж дзеркало є звичним елементом інтер'єру, який має як декоративну, так і практичну функції. Існує велика кількість різновидів дзеркал і підлогове користується величезною популярністю. За допомогою цього предмета будь-яке приміщення стане оригінальніше, таке дзеркало легко вписується в будь-яку обстановку.

Дуже часто буває, що дзеркало стає ключовим елементом інтер'єру, тому вибираючи його потрібно серйозно підійти до цього питання і звернути увагу на його розмір, дизайн та оздоблення. Дзеркало має поєднуватися з іншими предметами обстановки, меблями та іншими аксесуарами.

Трохи про історію дзеркал

Сотні років тому дзеркала вважалися предметом, які наділені містичними властивостями. Вони могли служити талісманом або аксесуаром для різних ритуалів. Навколо них завжди було безліч легенд і забобонів, які приписували дзеркалам, як негативні диявольські здібності, так і захисні властивості оберега.

Раніше для виготовлення дзеркал використовували вулканічний пісок і відполірований камінь. Трохи пізніше стали використовувати кольорові і дорогоцінні метали, але вони дуже швидко тьмяніли і втрачали відображають властивості.

Дзеркала ввігнутої форми почали виготовляти в другій половині тринадцятого століття. Робилося це шляхом видування скла, в яке заливалося розплавленим оловом. Після застигання тоненького шару отриманий виріб різали на багато частин. У такому дзеркалі була присутня відбивна здатність, але зображення було спотворене.

Кілька століть тому французи покривали ртуттю скляні поверхні, а верху наносилась фольга з олова. Купці з Венеції перейняли цю технологію і після цього дзеркала стали робити на території неподалік від цього прекрасного міста. Ці вироби дуже цінувалися і коштували неймовірних грошей. Майстри, які вміли робити дзеркала, дуже цінувалися і завжди були в пошані. По суті це був історичний момент, оскільки острів Мурано, саме те місце недалеко від Венеції, стало батьківщиною кращих дзеркал. Два брата склодува спробували розрізати розпечене скло і розгортати його на поверхні з міді Вийшла блискуча і прозора гладь, відмінна риса місцевих дзеркал, які виготовляють і сьогодні.

Дзеркала в старовину були задоволенням доступним тільки царським особам і дворянам, але це не зупиняло і простий люд. У гонитві за дивом вони розлучалися з дорогими меблями і коштовностями аби стати володарем розкішного дзеркала.

Тільки в сімнадцятому столітті один французький чиновник зміг домовитися про співпрацю з трьома муранськими майстрами. Отримані знання були примножені і французи пішли далі, розвиваючи дзеркальну промисловість. Їх дзеркала стали ще досконалішими і навіть прикрашають Версаль, в якому є дзеркальна галерея, яка налічує сотні відображень полотен.

На Русі ж дзеркала вважалися творінням нечистої сили, і церква забороняла їх довгий час. Іноді можна було зустріти у представниць прекрасної половини населення невеликі косметичні дзеркала, але в приміщеннях їх не використали. Тільки до кінця сімнадцятого століття слов'яни почали долучатися до культури.

Види підлогових дзеркал і їх відмінності

На сьогоднішній день можна зустріти велику кількість підлогових дзеркал, які відрізняються своєю конструкцією, дизайном, кольором і геометричною формою і додатковими елементами декору. Їх ніжки можуть бути на коліщатках, поворотними, або стаціонарними. Саме ж дзеркало буває прямокутної або еліптичної форми, а так само мати більш складні фігури. Для більшого ефекту на дзеркальну поверхню можуть наносити різні візерунки піскоструєм, клеять різнокольорову мозаїку, роблять орнаменти із пластику, додають металеві та керамічні елементи, так само дзеркало може складатися з декількох листів скла різного тонування, мати підсвічування.

Такі складові як підставки, обрамлення і стійки можуть виготовлятися з пластику, металу, натурального дерева або деревних плит. Дорогі моделі можуть мати додаткові прикраси у вигляді кованих виробів, різьблення по дереву, підвісками з кришталю і позолотою.

Серед підлогових дзеркал можна зустріти чотири основні різновиди виробів, таких як псише, приставне, дзеркало-ширма, приставне. Розглянемо кожен вид цих дзеркал більш докладно.

Підлогове дзеркало псише

Такий варіант вважається класичним, так як ним користуються вже протягом довгих років і з'явився набагато раніше за інших типів підлогових дзеркал. Його конструкція являє собою дві опори, між якими кріпиться вісь з дзеркалом. Дзеркальна поверхня буває і двосторонньою. Одна зі сторін дає збільшене відображення. Такий пристрій дуже зручно, так як дзеркало можна нахилити під будь-яким кутом і розглянути себе з різних положень. Воно користується успіхом у жінок, які проводять багато часу перед дзеркалом.

Дзеркало з підставкою

Це стаціонарна і стійка модель, яка має підставку, виготовлену з найрізноманітніших матеріалів. Вони можуть бути простими і більш складними, що відрізняються вишуканим декором і додатковими полицями і ящиками. Дзеркало розташовується на ніжках, але відрізняються від моделі псише воно нерухоме. Якщо дзеркало має переміщатися по кімнаті, то ніжки можуть бути обладнані колесами.

Дзеркало приставного типу

Таке дзеркало має масивну раму і спирається на стіну. Такі дзеркала прийнято ставити в гардеробних або спальних кімнатах. Якщо у вас є навісне дзеркало з масивної рамкою, розмір якого більше півтора метрів, то воно цілком може стати приставним. Важливу роль тут відіграє рама, яка є основою, що витримує навантаження і виступає основним захистом дзеркала. Зараз зустрічаються і більш легкі конструкції, які відрізняються підвищеною міцністю. Приставні дзеркала не радять ставити з міркувань безпеки в будинках, де є маленькі діти або тварини.

Дзеркало ширма

Цей різновид підлогового дзеркала може використовуватися для поділу на окремі зони в приміщенні. Воно може служити перегородкою, в якій на одній стороні знаходяться дзеркала. За допомогою такої ширми можна візуально збільшити простір в кімнаті, тому його можна вважати універсальним і багатофункціональним.

Корисні поради щодо оформлення інтер'єру за допомогою підлогового дзеркала

Дзеркало є одним з найпопулярніших предметів, за допомогою якого можна оживити і урізноманітнити будь-яке приміщення. Багаторічний досвід провідних дизайнерів визначив кілька основних способів, за допомогою яких можна візуально поліпшити простір в приміщенні:

1. Для того щоб збільшити площу в маленькій кімнаті можна використовувати велике дзеркало приставного типу, яке може бути на висоту стелі або в зріст людини. Радиться розташувати дзеркало таким чином, щоб в його відображенні були ваші улюблені предмети та освітлювальні прилади, але слід пам'ятати, що надмірна присутність предметів в відображенні може створити ефект перенасиченості.

2. Якщо є бажання зробити довгу кімнату ширше, то можна поставити два великих дзеркала один напроти одного.

3. У кімнатах, які відчувають нестачу освітлення, дзеркало можна поставити біля джерела світла, таким чином, промені будуть відображатися по всій кімнаті, проте не варто ставити дзеркало біля вікна, тому що сонячні промені руйнують його поверхню, і воно стане бляклим.

4. Якщо дзеркало має гарне обрамлення його можна використовувати в якості картини за допомогою одного цікавого способу. Поблизу дзеркальної поверхні ставляться композиції з квітів, статуеток свічок і інших аксесуарів. Відображаючи ці предмети, дзеркало стає своєрідною картиною, і віддзеркалення загального інтер'єру в ньому стає непомітним.

5. Підлогове дзеркало може імітувати не тільки картини, а й вікна. Якщо рамку стилізувати під віконні лиштви, додати трохи текстилю, то воно буде нагадувати віконний отвір, а відображення присутніх людей в кімнаті нагадуватиме перехожими на вулиці.

6. У невеликому передпокої дзеркало завжди доречно, воно збільшить площу і стане відмінною прикрасою, теж стосується і спальної кімнати або офісу.

Виготовлення сучасних дзеркал

Сьогодні дзеркалом нікого не здивуєш, і його виготовлення значно відрізняється від середньовічного. Для їх виробництва використовують срібне або алюмінієве покриття. Так само використовують фарби акрилового типу і лакофарбові фенольні сполуки. Іноді використовують такі дорогоцінні метали як золото і хром.

Відбивається поверхню виготовляється двома методами. Перший хімічний, який виділяє метал з солей, а другий фізичний - розпорошення розплавленого металу. Останній метод використовується набагато частіше, так як він більш доступний.

Розташування дзеркал в квартирі

Як і в минулі часи з дзеркалами пов'язано багато повір'їв і традицій. Навіть сучасна не забобонна людина автоматично може дотримуватися будь-яких правил чи традицій пов'язаних з дзеркалами. У будь-якому будинку дзеркало можна зустріти в передпокої, кухні, ванній кімнаті або вітальні.

Вважається, що в будинку має бути присутнім хоча б одне дзеркало, що дозволяє побачити зображення людини на повний зріст, при цьому дуже важливо, щоб верх відображення не обрізалось. І справа навіть не в містиці, просто дивлячись на таке зображення, людина відчуває дискомфорт.

Не радять вішати дзеркало, яке відображає вхідні двері в передпокої. Вважається, що воно відображає позитивну енергію і удачу. У спальних кімнатах не можна ставити дзеркало навпроти ліжка, щоб воно відображало людей, яка прибувають уві сні.

Підлогове дзеркало можна розташувати поблизу вікна, якщо за ним спостерігається мальовничий пейзаж або сад, але якщо картина не з приємних, то краще розгорнути дзеркало. Воно повинно відображати тільки приємні погляду речі.

З дзеркалами пов'язано багато цікавих фактів і історій. Наприклад, в Японії ви ніколи не зможете купити дзеркало в антикварному магазині. У цій країні вірять, що в дзеркалі живе душа попереднього господаря, яка може вторгнутися в чуже життя. Хворі люди ніколи не виглядають в дзеркало, тому що бояться, що дзеркало забере останні життєві сили.

У Європі вважали, що зображення в дзеркалі живе і побоювалися зайвий раз в нього виглядати. Мабуть тому навіть сьогодні можна зустріти людей, які використовують дзеркала в магічних обрядах або ворожіннях.

А ось всіма відома слов'янська прикмета з приводу розбитого дзеркала має досить банальне походження. Справа в тому, що дзеркало досить крихкий предмет, який розбивався в першу чергу при стихійних лихах або баталіях, тому бите дзеркало стало асоціацією з бідою. Як видно з вище викладеного ніякої містики в цьому немає, і дзеркала успішно використовують у всіх кімнатах, всупереч старим забобонам без шкоди для їх мешканців. Втім, це зовсім інша історія.

Інтернет-магазин Мекко пропонує широкий асортимент підлогових дзеркал, які можна використовувати для декорування приміщення. Їх присутність доречна в будь-якій кімнаті, а різноманітність форм, моделей і дизайну допоможуть підібрати виріб під будь-який інтер'єр, меблі.

Головною перевагою підлогових дзеркал є їх мобільність. При необхідності таке дзеркало можна поставити в будь-яку кімнату або інше місце без будь-якої шкоди. Це дуже зручно і практично. Дзеркало завжди було вишуканим атрибутом в обстановці кімнати, за допомогою нього можна візуально збільшувати простір приміщення, робити додаткове освітлення, розділяти кімнату на зони. У нашому магазині розміщені фото дзеркал, які допоможуть оцінити зовнішній вигляд виробу, що полегшить процес покупки. Доставка товару здійснюється по всіх містах України.

Підлогове дзеркало Київ | Підлогове дзеркало Харків | Підлогове дзеркало Одеса | Підлогове дзеркало Дніпропетровськ | Підлогове дзеркало Донецьк | Підлогове дзеркало Запоріжжя | Підлогове дзеркало Львів | Підлогове дзеркало Кривий Ріг | Підлогове дзеркало Миколаїв | Підлогове дзеркало Маріуполь | Підлогове дзеркало Луганськ | Підлогове дзеркало Вінниця | Підлогове дзеркало Херсон | Підлогове дзеркало Чернігів | Підлогове дзеркало Полтава | Підлогове дзеркало Черкаси | Підлогове дзеркало Житомир | Підлогове дзеркало Суми | Підлогове дзеркало Хмельницький | Підлогове дзеркало Чернівці | Підлогове дзеркало Рівне | Підлогове дзеркало Дніпродзержинськ | Підлогове дзеркало Кіровоград | Підлогове дзеркало Івано-Франківськ | Підлогове дзеркало Кременчук | Підлогове дзеркало Тернопіль | Підлогове дзеркало Луцьк | Підлогове дзеркало Біла Церква | Підлогове дзеркало Краматорськ | Підлогове дзеркало Мелітополь | Підлогове дзеркало Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати