Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Ортопедична основа для ліжка

ціни, фото, опис
Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2754 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1779 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1883 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2856 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1918 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Сторінки: 1

Ортопедичні основи для ліжка являють собою залізну основу самого ліжка, поперек розташовані вигнуті поперечини в певному порядку, які підтримують матрац і дають ортопедичний ефект. Подібні основи можуть бути в ліжках двоспальних і односпальних нерідко вони присутні навіть в дитячих.
На жаль, дуже часто дерев'яні поперечини швидко виходять з ладу, особливо, якщо малюки вирішують стрибати на них і грати. Щоб ліжко було як і раніше комфортним, а сон дуже корисним для організму можна просто купити нову підставу в нашому магазині, не замінюючи повністю все ліжко. Обов'язково слід підбирати дійсно якісні варіанти, адже всі характеристики ліжка, такі як комфорт, користь для скелета, залежать від того, яка саме підібрана ортопедична основа. Це дуже важливо для пари, яка спить на двоспальному ліжку, для підлітків та їхніх невеликих односпальних місць, а також для гостей на розкладачках і для дітей.

Кожному слід піклуватися про правильний і корисний сон.

Для того, щоб забезпечити повноцінний відпочинок і зручність необхідно створити повністю ортопедичне спальне місце. Воно складається з декількох частин, тільки лише за допомогою правильно підібраних моделей можна створити варіант, де всього за кілька годин сну кожен почуватиметься, наче він заново народився. У першу чергу це ортопедична основа, саме з неї починає вибудовуватися правильне ліжко. Воно повинно бути з дерев'яних ламелей на міцному металевому каркасі, в такому випадку ліжко прослужить досить довго. Потім обов'язково повинен йти досить високий і міцний ортопедичний матрац, за бажанням це пружинна або ж без пружинна конструкція. Нарешті, зверху краще розташувати наматрацник. Він додасть м'якості і комфорту, а також збереже матрац набагато довше.

Конструкція ліжка

Ліжко складається з кількох частин. У першу чергу це короб, який визначає його зовнішній вигляд. Він складається з чотирьох дерев'яних, або ж з іншого матеріалу, панелей, які скріплені між собою. Вони можуть бути найрізноманітнішими по ширині, висоті, кольорі, також можуть бути прикрашені оригінальним візерунком.
Також зверху видно матрац, він зазвичай і укладається на підставу. Обов'язково потрібно підбирати дану деталь разом з ліжком, щоб не помилитися з розмірами. Іноді він вже продається в комплекті, іноді потрібно додатково купувати. Також важливо зупинитися на тому моменті, що матрац обов'язково повинен бути ортопедичним, досить високим, але в міру жорстким, тільки в такій ситуації сон буде корисний, а найголовніше відпочинок буде повноцінним, і не буде після цілої ночі відчуття розбитості. Незважаючи на те, що ціна у таких матраців досить значна, економити на здоров'ї категорично не можна.
Нарешті, варто поговорити про заснування. У дешевих ліжках це просто рівна поверхня, в зовсім старих моделях там пружинна сітка, проте зараз вже практично всі виробники перейшли на ортопедичні основи. На металевому каркасі кріпляться особливим чином вигнуті назовні палиці, вони забезпечують надійну підтримку і пружність матраца, ліжко практично не продавлюється.
У тому випадку, якщо палиці зламалися від неакуратного поводження або ж спочатку в ліжку була менш вдала основа у нас можна недорого купити заміну. Сном обов'язково потрібно насолоджуватися і робити так, щоб всі години відпочинку були максимально результативні і відновлювали сили, а не приносили з собою дискомфортні відчуття в спині або ж шиї.

Навіщо потрібні ортопедичні основи

Навіть якщо купити найкращий і найдорожчий ортопедичний матрац, але покласти його просто на рівну поверхню, його найкращі властивості не виявляться. Для того, щоб дійсно тіло повноцінно відпочивало основа також має бути ортопедичною.
Зазвичай це металевий каркас, проте намагаються підбирати максимально легкі сплави, а дерев'яні поперечні поперечини називаються ламелями, вони з бука або берези, але основна їх особливість не в матеріалі, а у формі. Вони злегка зігнуті і дуже пружно підтримують матрац. Для закріплення можуть використовуватися пружини або ж будь-які інші фіксатори.
При виборі ортопедичної основи дуже важливо оцінювати саме ці ламелі. Вони повинні бути достатньо пружними, але найголовніше, що вони обов'язково повинні знаходитися на невеликій відстані одна від одної. Якщо було вирішено купити пружинний ортопедичний матрац, то отвір не повинен бути ширше, ніж відстань між пружинами, в без пружинній ж конструкції краще і зовсім зупинятися на мінімальній відстані між ламелями. Зазори все ж повинні бути, з їх допомогою циркулює повітря, проте якщо вони будуть менші, то буде краще розподілятися вага і забезпечуватися пружність всього ліжка.

Як вибрати

У першу чергу необхідно звернути увагу при виборі на розміри. Якщо ортопедична основа купується окремо від ліжка для того, щоб використовувати його як самостійне спальне місце, то можна бути вільним у виборі, але якщо воно купується в якості основи для ліжка, необхідно чітко дотримуватися довжини і ширини, не допускаючи навіть найменшого зазору.
У ламелей є певний рівень жорсткості, якщо був куплений жорсткий ортопедичний матрац, то краще скорегувати його більш м'якою підставою, і навпаки. У деяких моделях можна трохи підтягувати ламелі, коректуючи жорсткість, це кращий варіант, але коштує він не дешево.
Необхідно звернути увагу на способи фіксації ламелей, фахівці відмічають, що саме каучукове кріплення найкраще. Воно відрізняється тим, що повністю нейтралізує шуми, можна лягти на ліжко і встати, не видавши ні єдиного скрипу навіть після кількох років використання.
Можна приділити увагу підставам, які являють собою не єдине ціле, а розділення частини. Вони можуть підніматися знизу і зверху для найбільшого комфорту, якщо хочеться почитати в ліжку або ж дати відпочинок втомленим ногам.

Розкладачка може бути зручною

Багато хто звик до такого поняття, що розкладачка це всього лише легкий алюмінієвий каркас, на який натягнута досить щільна тканина. Така конструкція зустрічається в будинку практично у кожного на випадок поїздки на дачу, несподіваних гостей або ж бажання позагоряти на природі. Без розкладачки обійтися досить складно, але назвати її комфортною і зручною ніяк не можна. Багато хто навіть відзначають, що вона може бути небезпечною, адже легко перекидається, тканина може порватися, не витримавши вагу. Не можна не звернути увагу і на той момент. Що після сну на такому агрегаті затікає практично все підряд, а якщо доводиться провести подібним чином кілька ночей, то можуть загостритися хронічні хвороби або ж навіть з'явитися нові.
Для тих, хто піклується про своє здоров'я і комфорт є відмінний варіант розкладачок з сучасною ортопедичною підставою. Вони дуже схожі на повноцінні ліжка, однак займають дуже мало місця. З такими моделями не соромно буде навіть на пару тижнів покласти гостей і провести на дачі на подібному спальному місці хоч все літо. Зазвичай подібна розкладачка розділена на три частини, які легко перегинаються, щоб складатися в компактний варіант, який легко можна прибрати в комору або в шафу до того періоду часу, коли знову знадобиться додаткове спальне місце.
У подібних розкладачках принцип той же, що в класичній основі ортопедичної. Тут каркас з металу, досить важкого, щоб не перекидатися, а зверху нього розташовані дерев'яні ламелі. У результаті виходить досить пружна і якісна розкладачка, на якій зручно, а найголовніше корисно спати. Для того, щоб дійсно було повноцінне спальне місце залишиться тільки лише купити ортопедичний матрац, краще підбирати тонкий, щоб він міг досить легко скластися разом з розкладачкою. У деяких моделях матрац відразу надається разом з конструкцією.
Завдяки подібним сучасним ортопедичним розкладачкам ніколи не виникає проблеми в тому, що ніде або ж незручно спати самим або ж гостям, які несподівано нагрянули.

Позитивні особливості

Якщо просто поглянути на ортопедичну основу навіть без матраца, то можна відзначити її дивовижну пружність. Вигнута форма і правильно підібрана дерев'яна порода дозволяє легко і просто пружинити. Тільки лише на подібній підставі ортопедичний матрац стає досить комфортним, він більше не є надто жорстким, проте це не зменшує користь для скелета і зручність під час відпочинку.
Подібну підставу обов'язково потрібно використовувати для того, щоб повноцінно підтримувати хребет. Нормальний сон повинен тривати протягом 8 годин кожен день. Це дуже багато часу, за який організм відновлюється, тому просто необхідно забезпечити його правильне положення.
Є ще один позитивний ефект ортопедичних підстав, він криється саме в отворах між ламелями, завдяки їм відбувається природне провітрювання. Завдяки цьому сон більш комфортний, та й матрац набагато довше зберігає свої основні властивості, він не стає м'яким, продавлюється від вологості і парникового ефекту.
Ламелі також дозволяють дуже довго ортопедичному матрацу підтримувати форму. За рахунок додаткової пружності його досить складно продавити, тому протягом багатьох років можна буде спати на подібній конструкції, як на новій. Недорого буде коштувати подібна основа в нашому магазині, проте прослужить вона протягом величезної кількості часу.
Окрему увагу варто приділити тому моменту, що іноді можна подібний ортопедичний каркас використовувати окремо. Це зовні виглядає не так привабливо, як повноцінне ліжко, однак не заважає комфортному відпочинку. Це ідеальне рішення для дачі, а якщо основа складається, то це кращий варіант для зустрічі гостей, якщо вони вирішать залишитися на кілька днів і потрібно буде швидко влаштувати ночівлю.

Види підстав для ліжка

Інтернет магазин меблів Мекко пропонує величезну різноманітність ортопедичних підстав, щоб кожен зміг підібрати саме той варіант, який буде відповідати всім його критеріям. У першу чергу слід звернути увагу на розміри. Це односпальні та двоспальні конструкції, у другому варіанті використовуються ті ж ламелі, але йдуть вони вже в 2 ряди. Також є деякі моделі з нестандартними розмірами, якщо була куплене оригінальне ліжко.
Варто звернути увагу на той момент, що ортопедичні основи абсолютно не обов'язково повинні мати класичний стійкий каркас, є й інші варіанти. Звичайна модель відмінно підходить для ліжка будинку, але якщо потрібен дачний варіант або ж модель для гостей, то основа повинна бути мобільною, легкою, а також легко транспортуватися. Варто звернути увагу на ті варіанти, які можуть легко складатися, вони можуть бути стаціонарними або зовсім мати конструкцію розкладачки і при необхідності максимально компактно складатися.
Для більшого комфорту представлені керовані моделі, верхня частина в них зазвичай відокремлена і може регулюватися по висоті, Також і нижню частину можна підняти, що може бути дуже корисно для людей, у яких занадто сильно втомлюються і набрякають ноги.
На фото на нашому сайті можна знайти практично всі види ортопедичних підстав. Їх досить легко замовити за доступною ціною. Відмінної якості меблі дозволяють з комфортом спати і відпочивати повноцінно, щоб організм відновлювався і не було шкоди для здоров'я. Тут відмінне обслуговування, доставка безпосередньо до будинку, тому саме з допомогою Мекко шопінг у сфері меблів може бути дуже швидким, зручним і економічним.

Ортопедична основа для ліжка Київ | Ортопедична основа для ліжка Харків | Ортопедична основа для ліжка Одеса | Ортопедична основа для ліжка Дніпропетровськ | Ортопедична основа для ліжка Донецьк | Ортопедична основа для ліжка Запоріжжя | Ортопедична основа для ліжка Львів | Ортопедична основа для ліжка Кривий Ріг | Ортопедична основа для ліжка Миколаїв | Ортопедична основа для ліжка Маріуполь | Ортопедична основа для ліжка Луганськ | Ортопедична основа для ліжка Вінниця | Ортопедична основа для ліжка Херсон | Ортопедична основа для ліжка Чернігів | Ортопедична основа для ліжка Полтава | Ортопедична основа для ліжка Черкаси | Ортопедична основа для ліжка Житомир | Ортопедична основа для ліжка Суми | Ортопедична основа для ліжка Хмельницький | Ортопедична основа для ліжка Чернівці | Ортопедична основа для ліжка Рівне | Ортопедична основа для ліжка Дніпродзержинськ | Ортопедична основа для ліжка Кіровоград | Ортопедична основа для ліжка Івано-Франківськ | Ортопедична основа для ліжка Кременчук | Ортопедична основа для ліжка Тернопіль | Ортопедична основа для ліжка Луцьк | Ортопедична основа для ліжка Біла Церква | Ортопедична основа для ліжка Краматорськ | Ортопедична основа для ліжка Мелітополь | Ортопедична основа для ліжка Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати