Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Парта

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Основний елемент шкільних меблів - це парта. Вона повинна створювати комфортні і зручні умови для навчання. Парта значно відрізняється від столу, завдяки тому, що її кришка знаходиться під нахилом. Будь-яка учнівська парта має певні особливості:

- Розмір і конструкція парти повинні бути пропорційні тілу учня. Це дозволяє дітям сидіти за партою в будь-якій позі, роблячи позитивний вплив на їх організм.

- Сидячи за такою партою, учні будуть позбавлені від різних ударів і пошкоджень. У неї відсутні гострі кути, рухливе сидіння і виступаючі петлі

- Конструкція такої парти дуже проста і стійка

Важливим є гігієнічне значення. Сидячи за такою партою, учень не заважає сусідові, який сидить поруч з ним. При необхідності він може легко встати і сісти, не створюючи при цьому будь-якого шуму. Парта повинна мати міцну конструкцію і не трястися, створюючи при цьому незручності оточуючим.

Ми пропонуємо купити шкільну парту в нашому інтернет-магазині за прийнятною вартістю.

Важливі елементи шкільної парти

При покупці парти, необхідно спиратися на зручності і комфорт учня, який буде за нею сидіти. Дуже важливо звернути увагу на параметри і розміри парти. Вони повинні бути розроблені відповідно до пропорцій тіла учня і його пози під час уроків. Кришка парти повинна бути виготовлена ​​відповідно до певних вимог. Її поверхня повинна вміщати всі необхідні навчальні прилади учня. При цьому повинен залишатися вільний простір.

Парта повинна коригувати поставу учня. Вона повинна бути виготовлена ​​з якісних і екологічних матеріалів. Сучасні шкільні парти можна легко переставляти з одного місця на інше. Таким чином, дитина повинна відчувати себе затишно і комфортно. При виборі шкільної парти важливо звернути увагу на травмо-безпечність і зручність.

Для виготовлення шкільних парт використовується дві модифікації, в яких висота може регулюватися і не регулюватися. Для молодших класів найбільше підходить парта, в якій можна змінювати висоту за бажанням учня.

На сьогоднішній день існують як одномісні, так і двомісні парти, які однаково затребувані в дошкільних закладах. У таких меблів не повинні бути присутніми гострі кути, які б вплинули на здоров'я дитини.

Наші виробники створюють зручну і надійну продукцію для дітей. При цьому вони використовують безпечні і екологічно чисті матеріали, які не завдадуть шкоди дитячому організму. Завдяки особливій конструкції шкільних парт хребет дитини буде знаходитися в правильному положенні, формуючи, таким чином, її опорно-руховий апарат.

Вибір парти

Найважливіша вимога до шкільних парт - це їх якість. Саме воно визначає довговічність виробу. Всі матеріали, з яких виготовляються шкільні парти, відрізняються зносостійкість. Вони дуже міцні і тому їх використовують для будь-яких меблів. Важливим є стійкість меблевих конструкцій. Вони повинні бути надійними і не піддаватися різним ушкодженням. Необхідно, щоб парта відповідала дитини і забезпечувала зручність і комфорт. Безумовно, парти для молодших і старших учнів значно відрізняються одина від одної. Вироби, в яких регулюється висота, на сьогоднішній день дуже затребувані.

При виборі парти належну увагу варто приділити колірним рішенням і її дизайну. Вона повинна ідеально вписуватися в будь-який інтер'єр приміщення. Вся конструкція повинна бути виконана в естетичному і приємному дизайні і мати неяскраві відтінки. Таким чином, дитина не буде відволікатися і зосередиться тільки на навчальному процесі.

Ми пропонуємо Вам купити шкільні парти недорого в нашому інтернет-магазині. Наші виробники приділяють особливу увагу якості матеріалів. Шкільні парти роблять значний вплив на поставу дитини під час читання і письма. У нас Ви зможете придбати різні шкільні парти для будь-якого віку. Виробники нашої компанії займаються виготовленням сучасних шкільних парт, враховуючи при цьому зростання і вага учнів.

Для учнів молодших класів найкраще користуватися партами, які міцно прикріплені до стільців або лави. Вони відрізняються зручністю. Школяр, який сидить за такою партою, набуває фіксоване положення. Важливе значення має те, як нахилена стільниця. Шкільні парти з нахилом позитивно впливають на зір дитини, і це є їх основною перевагою.

Виробники також враховують зручність і комфорт школярів, тому стільницю парти можна піднімати і нахиляти в різні боки.

Одномісні шкільні парти

Також ми займаємося виготовленням одномісних шкільних парт, які мають свої переваги. Якщо учень сидить один, йому легко зосередитися на занятті. При цьому він відчуває себе набагато комфортніше і затишніше, ніж, якщо він буде сидіти з кимось. Для учнів молодших класів передбачені жорсткі парти, які кріпляться спеціальними елементами. Учні старших класів самостійно регулюють своє положення за партою. Ми дбаємо про здоров'я дітей, тому використовуємо для виготовлення шкільних парт тільки якісні і надійні матеріали. Вони абсолютно безпечні для організму і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

 Ви можете придбати в нашому магазині шкільні парти, ціна яких буде відповідати їх якості. Наші фахівці допоможуть Вам вибрати те, що потрібно і при необхідності замінять одну модель на іншу.

Матеріали для виготовлення парт

Найактуальніше матеріал для виготовлення парт - це деревні плити. Особливою популярністю на сьогоднішній день користуються ламіновані ДСП. Такі меблі легкі і недорогі, якщо порівнювати її з дерев'яними шкільними партами. В такому випадку краще всього приділити увагу якості такого матеріалу, як ДСП, оскільки плити можуть виділяти різні шкідливі речовини під час експлуатації. Найчастіше таким матеріалом користуються для того щоб виготовляти сидіння і спинки. Шкільні парти мають металеву основу. Щоб повністю забезпечити її безпеку, виробники користуються профілем круглого перетину. При цьому відсутні гострі кути, які можуть завдати шкоди дитині. У таких випадках використовують кромку ПВХ.

Ще одним безпечним матеріалом для виготовлення шкільних парт є сучасний пластик. Такі меблі роблять позитивний вплив на організм дитини. Якщо говорити про сучасний пластиці, варто підкреслити його практичність і легкість у використанні. За такими партами легко доглядати і вони не втрачають свого привабливого зовнішнього вигляду. Пластикові парти можуть регулюватися, і зазвичай такі меблі добре використовується в домашніх умовах.

Поради щодо вибору парти

1.В першу чергу необхідно пам'ятати про те, що параметри парти повинні повністю відповідати пропорціям тіла дитини.

2. Дуже зручно, якщо в парті буде регулюватися стільниця

3. Якщо приміщення, в якому займається дитина компактне, найкраще купити невелику парту.

4. Розмір парти повинен бути таким, щоб на неї можна було поставити комп'ютер.

5. Найкраще, щоб в парті були присутні деякі додаткові деталі: ящики, полички і різні гачки. За рахунок цього сидіти за такою партою буде набагато зручніше.

6. Для особливого комфорту існують двомісні парти. Вони дуже зручні і не займають багато місця.

Парта-трансформер

Парта - трансформер заслужила особливу увагу на меблевому ринку. Це оновлена ​​шкільна парта, яка створена відповідно за фізіологічними особливостями дитини. За рахунок простих механізмів можна легко змінювати висоту столу і нахиляти стільницю в різні боки. Виробники подбали про поставу дитини і тому парта такого типу - прийнятний варіант. Дитина, яка буде займатися за такою партою, відчує себе комфортно і зручно. Також ми пропонуємо різний дизайн таких парт, фото яких Ви можете подивитися на нашому сайті. Парта-трансформер стане надійним помічником у навчанні для Вашої дитини. Купуючи таку парту, Ви значно економите кошти. Парта - трансформер- це дуже популярна мебль на сьогоднішній день. Вона складається з столика і стільчика. За допомогою такого комплекту Ви можете організувати заняття для своєї дитини. Тут у нього буде можливість малювати, грати і писати.

Стільниця має ламіновану поверхню і тому її легко мити і чистити. Вона може бути виконана в різному яскравому дизайні, який приверне увагу дитини.

Парти - незамінна річ в навчальному закладі

У багатьох навчальних закладах розташовані парти, за якими сидять учні. Тому дуже важливо, щоб вони були місткими і великими. Найчастіше такі парти розраховані для письма, але є і більш функціональні моделі. Важливим є те, що парта - це місце, за яким учень проводить багато часу. Існують моделі, які дозволяють регулювати висоту під людини. Це дуже зручно і робить корисний вплив на спину і поставу дитини.

Парти для різних навчальних закладів відрізняються певними перевагами. Школяру необхідно досить місце для його приладдя. Тому наші виробники подбали про це і створили зручні парти з металевими гачками. Тут дитина зможе повісити свій портфель, який не завдасть йому дискомфорту. Крім цього багато парт оснащені спеціальними поличками для речей. Вони розташовуються внизу стільниці. При цьому такі полички дуже місткі і дозволяють зберігати шкільне приладдя.

На сьогоднішній день на ринку меблів присутні різні моделі парт. Вони відмінно впишуться в інтер'єр будь-якого навчального закладу і забезпечать комфорт учням. Існують моделі, в яких знаходяться розетки. Вони забезпечують прогресивний освітній процес для учнів. Це пристосування розміщується на кожній парті і надає різноманітність навчанні. Для їх створення виробники скористалися міцними і якісними матеріалами. Важливим є постійні експлуатаційні умови в приміщенні, які розраховані на різні вікові категорії. Такі меблі повинні бути надійними, тому що вона розрахована на тривале використання.

Виготовляючи стільниці таких парт, виробники користуються стійким матеріалом –ламіноване ДСП. Він дуже надійний і має високу товщину. Це забезпечує конструкції якість і довговічність. При виготовленні даних меблів виробники користуються металевим каркасом, який забезпечує стійкість і міцність конструкції. Кольорове рішення такого каркаса може бути різним і підбирається відповідно особистих уподобань покупця. Дуже часто використовується зелений відтінок, оскільки цей колір є найсприятливішим для психіки дитини. Залежно від Ваших переваг каркас може бути пофарбований в чорний колір. Він не деформується і стійкий до різних ушкоджень і ерозії.

Наш інтернет-магазин меблів Мекко пропонує своїм покупцям вивчити асортимент парт для різних навчальних закладів. Для нас важливо, щоб покупець був задоволений придбаним товаром, тому ми робимо все можливе, щоб відповідати його вимогам. Фахівці нашої компанії допоможуть Вам підібрати найкраще колірне рішення парти, яке буде поєднуватися з інтер'єром будь-якого приміщення. Ми також виготовляємо парти за індивідуальним замовленням клієнта. При цьому наші професіонали доставлять товар в самий найближчий час. Ми гарантуємо якість і довговічність наших меблів, оскільки вона виготовлена ​​з якісних і надійних матеріалів. Меблі для школи та садочку, які ми рекомендуємо, стануть ідеальною прикрасою будь-якого інтер'єру.

| Парта Київ | Парта Харків | Парта Одеса | Парта Дніпропетровськ | Парта Донецьк | Парта Запоріжжя | Парта Львів | Парта Кривий Ріг | Парта Миколаїв | Парта Маріуполь | Парта Луганськ | Парта Вінниця | Парта Херсон | Парта Чернігів | Парта Полтава | Парта Черкаси | Парта Житомир | Парта Суми | Парта Хмельницький | Парта Чернівці | Парта Рівне | Парта Дніпродзержинськ | Парта Кіровоград | Парта Івано-Франківськ | Парта Кременчук | Парта Тернопіль | Парта Луцьк | Парта Біла Церква | Парта Краматорськ | Парта Мелітополь | Парта Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати