Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Подушка з пам'яттю

ціни, фото, опис
Подушка Подушка "ERGOLITE" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 581 грн
15%

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SWEETEN M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1296 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "ERGOWAVE" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1149 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SWEETEN mini" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 442 грн

Матеріал: Меморі

Виробник: Noble

Тип товару: подушка

Подушка Подушка "STARBOOM" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 734 грн

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Матеріал: Меморі

Подушка Подушка "SWEETEN L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1443 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SIDEROLL M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 398 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1139 грн

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1017 грн

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS mini" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 413 грн
20%

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "ROLL" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 825 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Сторінки: 1

Ортопедичні подушки давно перестали бути рідкістю. Лікарі активно радять їх всім, незалежно від віку, статі та стану організму. Є величезна різноманітність таких подушок, чимало можна купити у нас порівняно недорого. Кожен може в каталозі підібрати таку модель, яка зробить його власний сон ідеальним.
У сучасної людини зазвичай дуже мало часу на сон і відпочинок. Їй доводиться працювати, іноді навіть не на одній роботі, а також виконувати домашні обов'язки, проводити час з сім'єю і іноді зустрічатися з друзями. Для того, щоб зробити хоча б частину цих завдань, зазвичай люди крадуть час від сну і відпочинку. Якщо зменшується кількість обов'язково потрібно збільшити якість.
Повноцінно можна провести ніч тільки лише на правильно підготовленому ліжку. У першу чергу це гарне просторе ліжко. Його частиною обов'язково має стати ортопедична основа з пружними ламелями з дерева, вони початок підтримки. Зверху розташовується матрац. Він може бути тонким або товстим, пружинним чи ні, все залежить від особистих уподобань. Також дуже часто орієнтуються на саме ліжко, якщо вдалося влаштувати основу, то обмежень практично немає, однак якщо це диван, то варто підібрати лише тонкий матрац, який буде досить компактним. Нарешті, в завершенні підготовки ліжка обов'язково потрібно купити гідну ортопедичну подушку. Навіть якщо ціна всієї цієї конструкції буде занадто велика, вона цілком окупиться станом здоров'я. Настроєм, а також просто хорошим самопочуттям і дивовижною бадьорістю і працездатністю після здорового сну.

Навіщо потрібні ортопедичні подушки

Ортопедичні подушки для сну обов'язково потрібно використовувати всім, незалежно від віку і статі. Необхідно це для того, щоб домогтися величезної кількості позитивних моментів, які можливі тільки лише з правильною подушкою.
Основна відмінність моделей в тому, що вони забезпечують повноцінну підтримку шиї і голови і знімають напругу з хребта, це означає хороший відпочинок. Основне завдання подушок в тому, щоб вони допомогли дійсно висипатися і відпочивати.
Це прекрасна профілактика різноманітних захворювань. А також моделі можуть бути частиною комплексного лікування. Дійсно гарні подушки можуть запобігти викривлення хребта і подарувати гарну поставу.
На них дуже приємно спати. Для початку може бути трохи не звично, але це дійсно комфорт і зручність.
Обов'язково варто відзначити, що деяким саме ортопедичні подушки допомогли позбутися хропіння. Голова перестала закидатися і дихання налагодилося повністю, від цього зручніше стало спати всій родині, а не тільки власнику хорошого ліжка.
Для того, щоб все дійсно діяло подібним чином обов'язково потрібно звернути увагу на якість, воно визначається в першу чергу матеріалом. Є кілька варіантів на вибір:
• Натуральний латекс. Дуже пружний зносостійкий зручний матеріал, який може експлуатуватися роками. Варто відзначити його можливість провітрюватися
• Біо-піна. Це синтетичний сучасний матеріал, який має властивість запам'ятовування, за рахунок чого користується великою популярністю
• Пінополіуретан. Цей матеріал дешевше, він менш зносостійкий, але має непогані якостями
Також є велика різноманітність за розмірами та формами, можна побачити на фото на нашому сайті різнорівневі великі і маленькі подушки.

Додаткові функції ортопедичних подушок

Величезний попит на ортопедичні подушки народжує не тільки пропозицію, а й змушує виробників проявляти фантазію і постійно вдосконалювати свій товар, щоб саме його вибрали серед величезної кількості конкурентів.
Варто виділити дві категорії подушок, які можуть здивувати своїми особливими властивостями, в першу чергу це ті, які запам'ятовують форму. Надалі ними можуть з величезним задоволенням користуватися одна людина, відчуваючи, що це його індивідуальна річ, яка під нього підлаштувалася.
Другим моментом стає використання спеціального об'ємного гелю. Він став виходити порівняно недавно за допомогою 3д технологій, але дуже швидко заслужив популярність. Основою для такого гелю може служити практично будь-яка подушка, латексна або ж з інших наповнювачів, за формою також немає обмежень, це скоріше приємне доповнення.
Інтернет магазин меблів Мекко пропонує безліч таких товарів, вони зазвичай виділяються на загальному тлі тому, що даний техно-гель має яскраво синю або ж яскраво зелене забарвлення.
В даному випадку найприкметнішими якостями є не зовнішність, а тактильні відчуття. Ця подушка одночасно досить жорстка, але гель створює унікальний повітряно-водний прошарок, який створить відчуття ширяння. Тим часом, такий дивовижний ефект не заважає основному завданню. Ортопедична подушка, як і раніше продовжує відмінно підтримувати шию і сприяє здоровому сну.
Подібний гель також додатково відрізняється тим, що він прохолодний. Не крижаний, а саме має ту унікальну приємну прохолоду, як дуже свіжа білизна. Багато хто перед сном крутяться і перевертають подушку, щоб знайти таке холодне місце. Влітку, в жаркі дні, така подушка буде просто незамінною, її власникові заздритимуть всі друзі і знайомі, представляючи його насолоду, коли всі інші мучаться і хочуть хоча б ковток свіжості.
Це дійсно самий сучасний варіант, який пропонується за високою ціною. Деяким може здатися, що подібні подушки занадто дорогі, але це не так. Купівля здається дуже раціональною. Ортопедична подушка з будь-якими додатковими опціями буде служити протягом десяти років, ми пропонуємо низькі ціни, відмінне обслуговування, підключається безкоштовна доставка. Якщо купувати сучасну ортопедичну подушку за допомогою нашого Інтернет магазину, то можна відзначити раціональність і практичність цієї покупки.

Що значить запам'ятовування

Коли вперше приходить ортопедична подушка з пам'яттю, багато хто відчуває дане розчарування, особливо взимку, адже на холоді вона жорстка, немов кам'яна. Однак, в теплі кімнати жорсткість досить швидко стає помірною. А зовсім приємно стає в той момент, коли людина вирішує прилягти на дану подушку. Вона зігрівається теплом людського тіла і стає зовсім іншою. Саме в тому місці, де торкається щока і шия подушка стає дивно м'якою і ніжною, в той же час не настільки, щоб провалюватися в наповнювач і втрачати підтримку.
Багато хто відзначає, що ця подушка найбільше схожа на дуже м'які пір'яні подушки, проте до неї доведеться звикати. Адже деяка родзинка є. Основний матеріал дуже схожий на повітряну піну. Вона підтримує тіло в правильному положенні і дає досить хорошу і міцну опору. Однак, у самої людини створюється відчуття, ніби його голова витає в повітрі, настільки все дивно ніжно і приємно. Спочатку це може викликати незвичайні відчуття, але до хорошого швидко звикаєш. Варто всього один раз купити подушку з ефектом запам'ятовування і вже неможливо буде перейти на якусь іншу постільну приналежність.
Обов'язково йдуть всі плюси звичайної класичної ортопедичної подушки. Проте до всього цього додаються позитивні особливості саме даної піни. Вона дуже легка, що не порушує кровообіг, тому легко прокинутися з дуже свіжим, не пом'ятим обличчям. Також обов'язково варто звернути увагу на те, що матеріал легко вентилюється, а значить пори не будуть забитими і менше вірогідності, що будуть з'являтися прищі, чорні точки або ж інші шкірні проблеми.
Це справді розумна подушка. Вона робить тіло здоровим, сильним і відпочивши. Хребет був розслаблений всю ніч, тому тепер людина буде готова і до фізичної, і до розумової праці. Під час сну було правильне дихання. Без хропіння або ж забитих пазух достатня кількість кисню поміщалося в мозок, а також в кров. Завдяки тому, що ніде нічого не пережато і тіло правильно розташоване було відмінний кровообіг протягом довгого часу, що позитивно впливає на кожен орган в нашому тілі.
Людина, у якої з'явиться подібна подушка обов'язково буде красивіша, здоровіша і краще себе почувати, а це зараз не завадить кожній сучасній людині, тому на подібні подушки і такий великий попит.

Чому їх радять лікарі

Ортопедичні подушки не просто корисні тому, що багато помічають позитивні ефекти. Величезна кількість фахівців лікарів після тривалого вивчення цього ліжка радять усім купувати таку дивовижну подушку. Її плюси просто неможливо переоцінити, адже дійсно це профілактика величезної кількості захворювань. А також відмінний спосіб поліпшити комплексне лікування в тому випадку, якщо тяжке хронічне захворювання вже є. Неможливо не відзначити і той момент, що при здоровому сні всі симптоми стають набагато менш болісними.
Основний принцип роботи цієї ортопедичної подушки в тому, що вона дає можливість прийняти правильне положення всьому тілу. Відмінна підтримка спини, шиї і голови допомагає легко розслабитися навіть після дуже важкого дня. Лікарі відзначають також те, що в подібній позі хребці розтягуються максимально і між ними починається активний кровообіг. Вільне переміщення крові по організму означає нормальний обмін речовин в кожній частині тіла, в результаті це призводить до того, що людина відчуває себе відпочившою, та й у організму з'являються сили на боротьбу з будь-якою хворобою. Такі подушки допомагають за рахунок правильного положення краще дихати. До того ж вони повністю безпечні і гіпоалергенні.
Подушка з пам'яттю може бути відмінною профілактикою інсульту. Пояснити це досить просто можна тим же поліпшенням кровообігу. Кровоносні судини часто втрачають свої властивості з часом, а також можуть виникати всередині бляшки з холестерину. Для того, щоб під час сну вони не потрапили туди, де вони можуть привести до серйозних наслідків і важливо брати до сну правильне положення.
Обов'язково потрібно враховувати профілактику остеохондрозу, природно також частина лікування його або зняття симптомів. Дуже комфортний і приємний сон на подушці з пам'яттю дозволяє розслабитися і хребту дає відпочинок. Навіть просто правильне положення є відмінною профілактикою в подібному діагнозі. Завдяки таким подушкам налагоджується харчування до головного мозку, до спинного мозку і до кожного хребця.

Чому варто купувати у нас

У нашому Інтернет магазині кожну людину зустрічає гарний дизайн і дуже зручна система пошуку, завдяки якій досить швидко можна знайти ідеальну для себе ортопедичну подушку з запам'ятовуючим ефектом. Є безліч моделей для того, щоб кожен зміг підібрати ідеальний варіант по зовнішньому вигляді, за всіма іншими характеристиками.
У нас дійсно дуже багатий каталог з асортиментом, але навіть великий вибір не найголовніше, тут відмінне поєднання ціни меблів і якості. За здоров'я, відмінний стан організму, гарний настрій і відсутність втоми можна заплатити величезну кількість грошей, але тут пропонуються ті подушки, які доступні кожному і не розорять гаманець навіть людини з середнім скромним достатком.
Тут дуже зручна система замовлень. Коли шопінг перенісся в Інтернет кожен зміг отримати всього лише за кілька кліків ідеальну подушку. Це відмінна економія часу, сил і навіть грошей, адже ціна тут набагато менша, ніж в реальних торгових точках.
Якщо є бажання почати займатися своїм здоров'ям і забезпечити собі дійсно здоровий і повноцінний сон, то достатньо всього лише зробити кілька кліків і можна зробити все життя якісно трохи краще.

| Подушка з пам’яттю Київ | Подушка з пам’яттю Харків | Подушка з пам’яттю Одеса | Подушка з пам’яттю Дніпропетровськ | Подушка з пам’яттю Донецьк | Подушка з пам’яттю Запоріжжя | Подушка з пам’яттю Львів | Подушка з пам’яттю Кривий Ріг | Подушка з пам’яттю Миколаїв | Подушка з пам’яттю Маріуполь | Подушка з пам’яттю Луганськ | Подушка з пам’яттю Вінниця | Подушка з пам’яттю Херсон | Подушка з пам’яттю Чернігів | Подушка з пам’яттю Полтава | Подушка з пам’яттю Черкаси | Подушка з пам’яттю Житомир | Подушка з пам’яттю Суми | Подушка з пам’яттю Хмельницький | Подушка з пам’яттю Чернівці | Подушка з пам’яттю Рівне | Подушка з пам’яттю Дніпродзержинськ | Подушка з пам’яттю Кіровоград | Подушка з пам’яттю Івано-Франківськ | Подушка з пам’яттю Кременчук | Подушка з пам’яттю Тернопіль | Подушка з пам’яттю Луцьк | Подушка з пам’яттю Біла Церква | Подушка з пам’яттю Краматорськ | Подушка з пам’яттю Мелітополь | Подушка з пам’яттю Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати