Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Двоярусне ліжко трансформер

ціни, фото, опис
Дитяче двохярусне ліжко Дитяче двохярусне ліжко "Трансформер" (800×1900, 900×2000) ТИС
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 7349 грн

Розміри ліжка під матрац: 800х1900

Гарантія якості: 18 місяців

Країна виробник: Україна

Тип товару: двохярусне ліжко

Матеріал: натуральне дерево: сосна, бук, дуб

Виробник: ТИС

Дитяче двохярусне ліжко Дитяче двохярусне ліжко "Трансформер 2" (800×1900, 900×2000) ТИС
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 8616 грн

Розміри ліжка під матрац: 800х1900

Гарантія якості: 18 місяців

Колір: лак, вільха, горіх, махонь, венге

Тип товару: двохярусне ліжко

Виробник: ТИС

Країна виробник: Україна

Матеріал: натуральне дерево: сосна, бук, дуб

Ліжко-горище Pn-40-1 (комплект) Pink BRIZ Ліжко-горище Pn-40-1 (комплект) Pink BRIZ
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 15775 грн

Тип товару: ліжко

Виробник: BRIZ

Країна виробник: Україна

Гарантія якості: 24 місяці

Ліжко-горище Od-40-1 (комплект) Pink BRIZ Ліжко-горище Od-40-1 (комплект) Pink BRIZ
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 14114 грн

Гарантія якості: 24 місяці

Виробник: BRIZ

Тип товару: ліжко

Країна виробник: Україна

Сторінки: 1

Двоярусні ліжка для багатьох є єдиним і самим раціональним і привабливим варіантом. Варто звернути увагу на те, що спочатку даний предмет меблів створювався для того, щоб максимально раціонально використовувати наявну площу і в одному комплексі на парі квадратних метрів розмістити все необхідне для зручного комфортного проживання кожної сучасної дитини.
Двоярусні ліжка трансформери пропонуються в магазинах у величезній різноманітності. Це дійсно абсолютно особливий унікальний предмет меблів, який здатний перетворити будь-яку дитячу кімнату і навіть на невеликій площі або в однокімнатній квартирі дані спальні місця дозволять мати дитині в будь-якому віці свій власний особистий простір і повноцінно розвиватися, грати, працювати і відпочивати, незалежно від того, скільки їй можуть відвести на все це квадратних метрів.

Що це таке

Двоярусні ліжка трансформери являють собою абсолютно особливий конструктор. Обов'язковою його частиною стає ліжко горищного типу, яке підноситься над іншим ліжком або ж над столом чи іншими предметами меблів.
Основне завдання таких ліжок в тому, щоб подібні моделі досить легко звільняли площу під інші корисні меблі. Варто просто підняти спальне місце і відразу ж звільняється величезна кількість площі для того, щоб змогла лягти спати інша дитина. Якщо дитина одна, то це дає можливість внизу організувати для неї власний куточок.
Сама назва трансформери говорить про те, що подібне двох'ярусне ліжко повинне якимось чином змінювати свою конструкцію. Це можуть бути зовсім невеликі перетворення у вигляді маленьких висувних скриньок або ж повноцінна зміна, яка в кілька пересування здатна створити з двох'ярусного ліжка зовсім інший предмет меблів.
Залежно від того, які саме цілі, можна вибрати конкретний варіант. Для чималої площі вибирають той варіант, де мінімальні зміни, щоб постійно не використовувати механізм. Якщо ж необхідно саме постаратися займати мінімальну кількість часу вдень, то багато хто вибирає конструктор, який практично повністю легко може складатися до якихось мінімальних розмірів.

Перетворення в стіл

Найчастіше сім'я з однією дитиною вирішує купити ліжко, яке досить легко перетворюється в стіл. Це може бути той варіант, коли ліжко розташоване на другому поверсі і внизу виходить вільне місце. Зазвичай воно заповнюється різноманітними шухлядками або ж розташовується повноцінний стіл. У випадку з трансформерами ситуація та ж сама, однак є можливість висунути або відкинути стільницю, яка захована в спеціально відведеному місці.
Іноді присутнє й інше рішення в конструкції. Ліжко знаходиться внизу проте при необхідності воно може бути підняте на другий поверх і відкривати повноцінне робоче місце, щоб робити уроки, малювати або ж займатися іншими дуже важливими речами. Обов'язково варто звернути увагу, що така конструкція складніша, але займає менше місця, це варіант для однокімнатних квартир і мінімальної площі.
Та комбінація, яка має на увазі зміни в конструкції для того, щоб один предмет меблів був одночасно ліжком і столом, користується найбільшою популярністю. Дитина обов'язково повинна мати повноцінний письмовий стіл, а також спальне місце. Це необхідно не тільки для того, щоб їй було зручно, але й просто для здоров'я, адже вкрай важливо зберегти зір, гарну поставу, а також любов до навчання і досить повноцінний відпочинок.
У тому випадку, якщо необхідно розташувати два спальні місця. Нерідко використовується складніша, раціональна і практична конструкція. У цій ситуації може просто поперемінно висуватися велике ліжко нижнє і чи ж стіл, який призначений для письма. Вони можуть бути на різному рівні по висоті, а можуть навіть регулюватися, щоб прослужити набагато більше часу, незважаючи на те, що дитина продовжує зростати з плином часу. У такому випадку на дуже невеликій ділянці кімнати можна розташувати два повноцінні ліжка для обох дітей, а також гарне письмове місце.
Для багатьох сімей це єдина можливість прибрати диванні ночівлі, які можуть викривити спину, а також роботу за кухонним або журнальним столиком, коли розсіюється увага, постійно недостатньо світла. Найголовнішою ж проблемою для дитини є те, що часто через нестачу квадратних метрів у неї просто немає свого власного місця. Подібна меблева композиція здатна досить легко подарувати малюкові цю можливість свободи і дати йому бути господарем на своєму власному невеликому острівці навіть в однокімнатній квартирі.

Перетворення в диван

Деякі двоярусні ліжка перетворюються на справжній повноцінний диван. Ціна подібної моделі може бути дуже великою, однак варто звернути увагу на той момент, що деякі прості конструкції без додаткової розкоші в каркасі, оббивці і матеріалах можуть продаватися дуже недорого.
Дуже часто в невеликих квартирах одна кімната повинна одночасно виконувати кілька функцій. У тому випадку, якщо дитячій доводиться бути одночасно і вітальні або навіть зовсім квартира однокімнатна і всім членам родини треба максимально раціонально поділити квадратні метри. Саме для таких ситуацій може пригодитися двох'ярусне ліжко, яке досить легко трансформується в диван. Це досить складне перетворення і багатьох може напружувати регулярна збірка подібного конструктора, проте можливість зробити миттєво з двох спальних місць дуже затишний диванчик і перетворити функціональність і зовнішній вигляд кімнати не може не спокушати.
Подібні конструкції можуть бути дуже різноманітними. Багато які з них зроблені дуже короткими і з бортиками, це спеціально адаптовано для того, щоб було зручно малюкам і вони не падали навіть під час неспокійного сну. Однак, є також спеціальні варіанти для підлітків, де спальні місця набагато довші. Потрібно звернути увагу на те, що за зовнішнім виглядом дивана неможливо навіть уявити, що він трансформується подібним чином. Це досить особливі меблі, адже вони можуть бути максимально затишними. Функціональні і красиві одночасно.
Якщо було прийнято рішення купити меблі трансформери, то потрібно звернути увагу на механізм і заздалегідь його перевірити. Краще всього, якщо він буде максимально продуманим і плавним. Поршні не дозволяють елементам конструктора стукатися один об один, всі рухи максимально плавні і м'які. Також самі матраци дуже надійно прикріплені. Найчастіше це кілька фіксуючих ременів.
За допомогою таких матраців можна повністю змінити уявлення про квартиру і її місткість. Маленька площа зовсім не є вироком, її досить легко можна раціонально використовувати, варто тільки правильно підібрати меблі.

Шафи і ящики

Мінімального перетворення вимагають подібні ліжка, які досить легко можуть стати шухлядками і шафами. Це може бути ліжко, яке просто ховається в шафу, однак для двоярусних конструкцій більш популярне рішення, при якому верхнє ліжко піднімається і всередині є досить просторе місце для того, щоб туди покласти всі можливі речі. Нерідко подібні потаємні місця є і в верхній частині ліжка.
Нерідко шухлядки ховаються і в бічних частинах, і по всьому периметру. Вони можуть досить легко виїжджати на роликах, але в той момент, коли не потрібно діставати або прибирати якісь речі, можна навіть не помітити ці місткі ящики.
Позитивні особливості
Такі двоярусні ліжка трансформери дуже корисні для будь-якої квартири. У тих випадках, коли квартира однокімнатна це може бути єдиним варіантом постаратися забезпечити дитині свій власний повноцінний кут. Навіть якщо є власна дитяча кімната і є можливість розмахнутися територіально, то не зайвим буде використання подібного двох'ярусного ліжка трансформера, адже таким чином залишиться більше місця для ігор, для інших меблів, просто для того, щоб у кімнаті було досить комфортно і просторо.
Основною особливістю подібного ліжка є економія місця, проте потрібно відзначити і той момент, що вони можуть бути дійсно найрізноманітнішими. Такі ліжка оригінальні, креативні, вони здатні поєднати і реалізувати бажання дітей і батьків.

Різноманітність

Подібні ліжка трансформери в нашому каталозі представлені різноманітними дизайнами і конструкціями. На фото Інтернет магазин меблів Мекко представляє дитячі та підліткові подібні ліжка, які здатні прикрасити будь-яку кімнату.
Найголовніше при виборі намагатися зупинятися тільки лише на тих моделях, які здатні похвалитися відмінним рівнем якості. Це дуже важливо для того, щоб навіть після кількох років досить легко можна було перетворити один варіант меблів в іншій. Дуже важливо також звернути увагу на використовувані матеріали. Це може бути МДВ, ДСП або ж навіть масив дерева. У каркасі нерідко присутній метал для більшої міцності. Найкраще зупинятися на комбінованих ліжках, які мають максимально міцну основу, а декоративні елементи, які не повинні витримувати навантаження, виготовляються з м'якших і дешевих матеріалів. Це найраціональніший варіант, який зустрічається досить рідко.
Природно, неможливо не віддати належне різноманітним дизайнам, адже зовнішній вигляд дуже важливий. Спеціально для тих випадків, коли трансформовані меблі повинні стояти в загальній кімнаті, є величезна різноманітність класичних рішень без надлишків декору з темного або ж світлого дерева. Важливо подивитися, щоб такі ліжка підходили до інтер'єру. Якщо встановлювати композицію будете в дитячу кімнату, то можна досить легко проявити фантазію і зупинитися на найсміливіших рішеннях. Це можуть бути дуже яскраві і спокусливі квіти, які будуть занурювати дитину в казку. Це можуть бути улюблені герої, якими розписана вся дерев'яна поверхня. Нерідко в декорі досить легко вписані машинки, принцеси, літаки або інші красиві елементи, які досить легко занурюють у казку.

Чому варто купити у нас?

Самі двоярусні ліжка з'явилися відносно давно. Однак саме трансформери серед них досі зустрічаються далеко не в кожному магазині. Величезна кількість покупців саме цього виду меблів припадає до нас за великим вибором. Тут є різноманітні варіанти, які можуть змінюватися будь-яким способом, легко вписуватися в інтер'єр.
При всьому різноманітті варто відзначити гарне співвідношення ціни і якості. Надійні постачальники гарантують безпеку, практичність і довгий термін експлуатації. При всьому цьому варто звернути увагу на те, що вартість зазвичай по кишені кожному, навіть якщо врахувати, що доставка таких меблів може бути платною.
Обслуговування в нашому магазині на найвищому рівні, кожен може бути впевнений в тому, що до його замовлення поставляться дуже уважно і меблі будуть доставлені в ідеальному стані в строк. При необхідності консультант може дати пораду по вибору або ж оформлення. Не варто боятися тим, хто тільки-но починає замовляти в Інтернет і ще не знайомий з даним видом шопінгу.
Незважаючи на те, що двох'ярусне ліжко трансформер являє собою дуже оригінальний вигляд меблів, наш магазин активно працює з такими моделями і пропонує варіанти на будь-який смак. Якість, низькі ціни, великий вибір, а також ідеальне обслуговування, дозволяють одночасно економити сили, час і гроші і це стає ідеальним меблевим шопінгом, який дарує наш сайт.

Двоярусне ліжко трансформер Київ | Двоярусне ліжко трансформер Харків | Двоярусне ліжко трансформер Одеса | Двоярусне ліжко трансформер Дніпропетровськ | Двоярусне ліжко трансформер Донецьк | Двоярусне ліжко трансформер Запоріжжя | Двоярусне ліжко трансформер Львів | Двоярусне ліжко трансформер Кривий Ріг | Двоярусне ліжко трансформер Миколаїв | Двоярусне ліжко трансформер Маріуполь | Двоярусне ліжко трансформер Луганськ | Двоярусне ліжко трансформер Вінниця | Двоярусне ліжко трансформер Херсон | Двоярусне ліжко трансформер Чернігів | Двоярусне ліжко трансформер Полтава | Двоярусне ліжко трансформер Черкаси | Двоярусне ліжко трансформер Житомир | Двоярусне ліжко трансформер Суми | Двоярусне ліжко трансформер Хмельницький | Двоярусне ліжко трансформер Чернівці | Двоярусне ліжко трансформер Рівне | Двоярусне ліжко трансформер Дніпродзержинськ | Двоярусне ліжко трансформер Кіровоград | Двоярусне ліжко трансформер Івано-Франківськ | Двоярусне ліжко трансформер Кременчук | Двоярусне ліжко трансформер Тернопіль | Двоярусне ліжко трансформер Луцьк | Двоярусне ліжко трансформер Біла Церква | Двоярусне ліжко трансформер Краматорськ | Двоярусне ліжко трансформер Мелітополь | Двоярусне ліжко трансформер Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати