Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Шафи купе на замовлення

ціни, фото, опис
Шафа купе Шафа купе "Універсал ДСП" (2100х900-2400х450 мм)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3360 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: шафа-купе

Кольорова гама: білий, дуб молочний, вільха гірська, горіх, венге, яблуня локарно

Кромки: АВС 2мм/0,45мм

Механізм: Розсувна система ТАТПРОФ, алюмініэва

Матеріал: ДСП KRONO (Україна) 16мм

Шафа купе Шафа купе "Універсал ДСП" (2100х900-2400х600 мм)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3612 грн

Тип товару: шафа-купе

Країна виробник: Україна

Кольорова гама: білий, дуб молочний, вільха гірська, горіх, венге, яблуня локарно

Кромки: АВС 2мм/0,45мм

Механізм: Розсувна система ТАТПРОФ, алюмініэва

Матеріал: ДСП KRONO (Україна) 16мм

Шафа купе Шафа купе "Дебют ДСП" (2100х900-2400х450 мм)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3050 грн

Кольорова гама: білий, дуб молочний, вільха гірська, горіх, венге, яблуня локарно

Тип товару: шафа-купе

Кромки: 0.45 мм

Країна виробник: Україна

Механізм: Безпрофільна система Laguna Fast 50

Матеріал: ДСП

Сторінки: 1

Шафа купе на замовлення

Інтер'єр будь-якого будинку або квартири включає в себе не тільки правильно підібрані матеріали для обробки приміщень, а й красиві, а головне якісні і надійні меблі. Вона повинна вписатися в обраний вами стиль і залишити максимально можливу кількість вільного простору. У зв'язку з цим на ринку велику популярність стали завойовувати шафи купе на замовлення. Обумовлено це їх компактністю, функціональністю і безліччю варіацій виконання.

Адже через час наше житло непомітно для нас «захламляются». У ньому з'являється все більше речей і різних предметів меблів. І ми вже не помічаємо, як воно стає затишним і тісним. Збільшити площу будь-якої квартири або будинку можна дуже легко - раціонально використовувати заповнення простору. В цьому і допомагає шафа купе. Кожен такий вид меблів унікальний по-своєму.

Універсальна система дверей

Це найголовнішае відмініст шафи купе від будь-якого виду корпусних меблів. Завдяки даній системі ви істотно економите на просторі біля самих меблів. Обумовлено це тим, що двері не розчиняються, а рухаються уздовж самогї шафи по спеціальних напрямних. Також, ви можете самостійно змінювати внутрішнє наповнення: прибрати або ж додати поличку або ящик.

На самі двері можна встановлювати дзеркала. Якщо шафа купе виконана на всю стіну, а дзеркало вибрати прозоре, то це посприяє візуальному збільшенню простору. Також, на дзеркальні двері можна наносити будь який рисунок, зробити її прозорою, виконати піскоструминну обробку, а також фотодрук. Тут варіацій дуже багато. Варто вибирати той дизайн дверей, який буде відмінно гармоніювати з інтер'єром вашої кімнати.

Надійність і довговічність роботи шафи купе на замовлення залежить від того, з якого матеріалу виготовлена ​​система руху дверей. Найнадійнішим є алюміній. Така система і коштує відповідно. Але це цілком виправдовує. А завдяки прихованій системі роликового механізму з'являється можливість використовувати двері шафи купе в якості міжкімнатної перегородки. Обумовлено це ще і тим, що такі конструкції виконуються двостороннього типу, а сам роликовий механізм ховається в нижньому горизонтальному профілі.

Сталеві ж системи не можуть похвалитися такою надійністю. Лист металу досить тонкий і легко може деформуватися при натисканні руки. А це суттєво впливає на довговічність і роботу всього механізму. Плюс до всього вони виконуються виключно в односторонньому варіанті, тому зі зворотного боку добре видно ролики. Їх не можна використовувати в якості міжкімнатних перегородок через свого виду.

Двері, виконані з алюмінієвого профілю, можуть бути: нижньоопорні, стаціонарними, а також підвісними. В останньому типі вся вага, а також навантаження розподіляється виключно на верхній роликовий механізм, на якому вони власне і тримаються. Рух здійснюється по спеціально призначеним напрямних рейках, закріпленим до стелі або верхньої кришки шафи купе. Для фіксації двері внизу використовують поводок, що розташовується в самому нижньому профілі конструкції. У всіх шафах купе таку планку встановлюють під покриттям щитом самих меблів.

Також, підвісні двері найчастіше застосовують і в якості міжкімнатних перегородок. Зручність в тому що є відсутність на підлозі перегородки, через яку необхідно постійно переступати. У випадку зі шафами купе на замовлення, то тут може буде встановлений абсолютно будь-який вид дверей.

Залежно від ширини вашої шафи підбирається і кількість в ній дверей. Найоптимальнішим вважається їй розмір в 70 - 90 сантиметрів. Якщо двері будуть занадто вузькі, то велика імовірність їх випадання з напрямляючих під час руху. Ну а надто широкі (понад 110 сантиметром) швидко деформуються через велику своєї вагу.

Одними з основних переваг, яким володіють розсувні двері, є можливість їх монтажу від самої підлоги до стелі. За ними, на відстані в 80 - 100 міліметрів вже можна монтувати саму конструкцію полиць шафи купе, що кріпляться безпосередньо до перекриттів приміщення.

Завдяки фасадам таких дверей вдається сформувати абсолютно в будь-якій кімнаті сприятливу і комфортну обстановку і настрій. Різні вітражі, піскоструминні або плівкові малюнки, фотодрук, зображення дитячих персонажів, природи, міської панорами і навіть фото своїх рідних - все це здатне зробити вашу кімнату унікальною і оригінальною. Такою красою зможете насолоджуватися не тільки ви, але і всі ваші гості.

Також, двері в шафу купе можуть бути виконані і комбінованого типу. Поділ може бути не тільки горизонтальним, вертикальним, а й будь-яким іншим способом (зигзаг, діагональ, хвиля).

Перш ніж ви зробите покупку, необхідно знати, що такі меблі можуть бути двох видів:

• Повнозбірні;

• вбудовані.

У корпусних шафах купе присутні всі елементи: боковини, задня стінка, підлога і дах. Зовнішній її вигляд практично нічим не відрізняється від вбудованих меблів. Тут роль каркаса грає сама конструкція, а не стіни, підлога і стеля.

Вбудовані шафи надійніші, так як фіксуються до самих нерухомим перекриттях будівлі. Та й вартість їх дешевша.

Можливість вбудовувати в будь-яке приміщення

Такі шафи коштують недорого, в порівнянні зі звичайними гардеробами. Обумовлено тим, що тут ви економите на матеріалах. Якщо ваша шафа є вбудованою в певний простір, то вам не потрібно використовувати бічні і задню стінки, підлогу і стелю. Все кріплення здійснюється безпосередньо до самих несучих поверхонь вашого приміщення.

Встановити шафу купе можна в будь-якій кімнаті і куточку вашого будинку: вітальні, дитячій, спальні, передпокої, коморі, гардеробі. Скрізь він буде виглядати гармонійно, естетично і неповторно. А відкривання дверей відбувається практично без шуму.

Особливо зручно використовувати даний вид меблів в маленьких або ж вузьких приміщеннях, де не завжди зручно використання звичайної мілини з орними дверима. Дуже часто розсувну систему дверей застосовують і при вході в гардероб.

Різновиди

• Кутова.

• Вбудована.

• Корпусна.

• Напівбудована

Матеріали

У раму шафи купе можна вставляти не тільки дзеркала, але і ДСП, скло, пластик, шкіру, пластик і навіть бамбук. Сьогодні на ринку представлено дуже багато різновидів матеріалів. Недосвідченій людині може здатися дуже проблематично зробити свій вибір. Але тут не так-то вже й складно. Необхідно відштовхуватися від кольору і форми, в якому виконаний інтер'єр у вашій кімнаті. Тільки так вдасться досягти максимальної гармонії і краси. Вам достатньо буде дотримуватися поєднання двох або трьох відтінків.

Відмінні характеристики

Шафа купе на замовлення можна монтувати безпосередньо до стіни, а також встановлювати в нішах вашого приміщення (при їх наявності). Це досить практично і зручно.

Ще однією особливість даного виду меблів є те, що ви можете використовувати на багато більше місця, заповнивши необхідний простір від самої підлоги до стелі. Адже часто в магазинах продаються стандартні шафи купе, які або маленькі або ж великі для вашого куточка. Та й всі вони йдуть стандартної висоти. А при покупці шафи купе на замовлення ви надаєте свої розміри приміщення, в якому хочете її встановити.

Самостійний вибір внутрішнього наповнення шафи

Це ще одна особливість даних меблів. Вона, мабуть, є найбільш значимою. Кожен з нас при пошуку меблів стикався з тим, що багато заводів виробників виготовляють свою продукцію стандартно. Ну а вам хочеться небагато більшого. Так, при покупці шафи купе на замовлення ви самостійно вибираєте внутрішнє наповнення. Ви можете розмістити стільки поличок і ящиків, скільки вам потрібно і в будь-якому місці і пропорції. Також, часто в стандартних шафах місце для вішання одягу одне і стандартних розмірів. Тут же немає ніяких обмежень. Все лише залежить від вашої фантазії і розмірів вашого приміщення.

Які ще є переваги?

• Велика місткість.

• Установка в будь-якому місці.

• Раціональне використання всього вільного простору.

• Шафа купе займає на багато менше місця.

• При необхідності ви можете приховати за такими меблями все наявні дефекти стін.

Якщо ви вирішили купити шафу купе на замовлення, то повинні пам'ятати, що його виготовлення здійснюється чітко згідно наданих вами розмірів. У зв'язку з цим рекомендовано довірити проведення всіх таких вимірів справжнім фахівцям, які працюють в тій компанії, де ви і купуєте меблі. Таким чином, будуть враховані всі найдрібніші деталі і нюанси, а готовий виріб буде точно і надійно стояти у вашому приміщенні. Тим більше що в деяких фірмах ця послуга входить у вартість продукції.

Де купувати?

У нинішній час будівельний ринок просто переповнений пропозицією. І це не погано. Просто будь-яка незнаюча людина зможе розгубитися при такому виборі. Адже не завжди неякісні меблі коштує дешево. Зустрічаються і такі випадки, коли її ціна нарівні з надійною і довговічною. І ось тут у багатьох починають виникати питання. В якому магазині здійснювати покупку? Якому бренду віддати свою перевагу? Адже всі ми хочемо в результаті отримати якісні і надійні меблі. Стосується це і до шаф купе на замовлення.

Якщо ви читаєте цей текст, то ваш вибір правильний. Наш інтернет-магазин меблів Мекко протягом вже багатьох років займається виготовленням і продажем високоякісної меблями. Якщо ви оформите у нас шафу купе на замовлення, то обов'язково отримаєте офіційну гарантію.

На сайті у нас ви зможете знайти величезний асортимент продукції. Серед усього різноманіття ми хотіли б відзначити шафи купе. Для її вибору вам досить подивитися її фото в нашому ілюстрованому каталозі. Це дуже зручно і практично. Ну а якщо у вас все-таки є питання з приводу вибору, то ви можете зателефонувати нам по телефону, який є на нашому сайті. Наші досвідчені менеджери, що володіють високим рівнем професіоналізму, зможуть проконсультувати вас з будь-якого питання, допоможуть з вибором кольору, моделі і типу шафи купе на замовлення, спираючись на надані вами розміри.

Дана продукція в нашому інтернет магазині недорога, але якість її залишається на високому рівні. Пов'язано це з тим, що тут немає ніяких посередників. Ми самі є виробником і постачальником меблів кінцевому споживачу - нашим клієнтам. У разі необхідності ми раді пред'явити вам будь-які супровідні документи і сертифікати якості.

Виготовляються деталі для шаф купе на високоточному сучасному обладнанні з постійним контролем якості на кожному етапі технологічного процесу. Це з гідністю вже змогли оцінити всі наші клієнти, не тільки постійні. Ми щиро вдячні їм за їх вибір і за те, що вони радять наші послуги своїм знайомим. У свою чергу наша команда докладає максимум зусиль, щоб їх вибір не був марним.

Ми можемо спроектувати будь-яку шафу купе за наданими нам розмірами. Зробимо все це максимально швидко і недорого. Ми пропонуємо своїм клієнтам виключно якісні, надійні та екологічно чисті матеріали, як самої шафи, так і дверей. Все це дозволить вам вкластися у запланований бюджет.

Як здійснюється доставка?

Ми доставляємо будь-яку нашу продукцію в кожен куточок нашої країни. Робимо це чітко в обумовлений з клієнтами час і за вказаною адресою. Ще однією особливістю нашого інтернет магазину є безкоштовна доставка до під'їзду. Її терміни безпосередньо залежать від вашого місце положення і наявності на складі. В такому випадку це буден один - п'ять днів. Ну а при покупці шаф купе на замовлення вам доведеться почекати трішечки більше: від одного до чотирьох тижнів. Тут все залежить від обсягу і складності самої роботи.

Наша команда дякує вам за ваш вибір і довіру. Вдалих вам покупок!

| Шафи купе на замовлення Київ | Шафи купе на замовлення Харків | Шафи купе на замовлення Одеса | Шафи купе на замовлення Дніпропетровськ | Шафи купе на замовлення Донецьк | Шафи купе на замовлення Запоріжжя | Шафи купе на замовлення Львів | Шафи купе на замовлення Кривий Ріг | Шафи купе на замовлення Миколаїв | Шафи купе на замовлення Маріуполь | Шафи купе на замовлення Луганськ | Шафи купе на замовлення Вінниця | Шафи купе на замовлення Херсон | Шафи купе на замовлення Чернігів | Шафи купе на замовлення Полтава | Шафи купе на замовлення Черкаси | Шафи купе на замовлення Житомир | Шафи купе на замовлення Суми | Шафи купе на замовлення Хмельницький | Шафи купе на замовлення Чернівці | Шафи купе на замовлення Рівне | Шафи купе на замовлення Дніпродзержинськ | Шафи купе на замовлення Кіровоград | Шафи купе на замовлення Івано-Франківськ | Шафи купе на замовлення Кременчук | Шафи купе на замовлення Тернопіль | Шафи купе на замовлення Луцьк | Шафи купе на замовлення Біла Церква | Шафи купе на замовлення Краматорськ | Шафи купе на замовлення Мелітополь | Шафи купе на замовлення Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати