Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Шкільна дошка

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Перед тим, як купувати шкільну дошку для класного приміщення, необхідно керуватися певними показниками. В першу чергу слід звернути увагу на її поверхню. Вона повинна бути темного кольору і приємна на дотик. Крейда не повинен ковзати по поверхні, а записи на ній не повинні відсвічувати. Важливо, щоб все написане стиралася легко і швидко за допомогою сухої або вологої тканини, не залишаючи при цьому слідів від крейди. Добре, коли крейдяні і маркерні поверхні магнітні. За допомогою них можна закріпити різні навчальні матеріали на дошку і це буде зручно для всіх учнів.

На сьогоднішній день у багатьох шкільних дошках присутня функція лазерного розкреслення. За допомогою цієї унікальної технології можна креслити на дошці клітини і лінії на крейдяний і маркерной поверхні. Завдяки лазерному розкреслення зберігається захисний шар металу, що дозволяє робити лінії з високою чіткістю. Їх можна побачити навіть з самої останньої парти і це є великою перевагою.

Важливо, щоб на зворотному боці дошки було металеве кріплення. Це забезпечує конструкції міцність і стійкість до різних деформацій. Велике значення при покупці дошки є крейдозбірник. Його довжина повинна відповідати довжині дошки і мати достатню ширину. Це відмінне місце для того, щоб зберігати там шкільне приладдя і крейдуа, яка не буде сипатися на підлогу. Крейдозбірник повинен бути з підрізаними краями, завдяки яким виключені різні пошкодження.

Необхідно, щоб відстань між стиками була невеликою, щоб їх можна було б легко відкрити. Важливу роль відіграють петлі. З їх допомогою надійно з'єднані стики і центральна частина дошки. Важливо, щоб вони були акуратні і легко рухалися. Таким чином, стикі повинні бути зафіксовані в певному положенні.

Якщо ви хочете купити шкільну дошку, необхідно звернути увагу на якість і надійність матеріалів, з яких вона зроблена. У нашому інтернет-магазині присутні різноманітні дошки для школи будь-яких розмірів і конструкцій з комбінованими поверхнями.

Дошка для шкільних установ - це незамінна частина в будь-якому навчальному процесу. Важливо щоб вона оснащувалася різними функціями: щоб її можна було використовувати не тільки для письма, а й для демонстрації різних методичних матеріалів. Що стосується сучасних учнівських дощок, вони дуже надійні у використанні і легко стираються. Таким чином, учні не будуть вдихати пил від крейди. Найбільше перевагу віддають спеціальним дошках з різними функціями, на яких можна писати не тільки за допомогою крейди, але і маркера. Важливо, щоб дошками для школи було зручно користуватися. Ми виготовляємо тільки міцні вироби, за якими легко доглядати. При цьому повинен враховуватися розмір дошки - вона не повинна займати ціле приміщення. У нашому інтернет-магазині представлені різні шкільні дошки будь-яких колірних рішень. Найчастіше присутні темні відтінки, які більш зручні у використанні. Вони краще сконцентрують увагу дітей на уроці і не сприяють погіршенню зору.

Ми пропонуємо придбати їх недорого у нас в інтернет-магазині за прийнятною вартістю. Ви можете бути впевнені в якості та міцності наших виробів.

Вимоги до шкільної дошки

Оскільки шкільна дошка є важливим елементом в будь-якому класному приміщенні, її потрібно вибирати з максимальною уважністю. Існують різні види дощок для шкільних установ. Особливу роль відіграє їх розташування в приміщенні. Дошки для школи можуть прикріплятися до стіни і пересуватися. При цьому необхідно, щоб даний виріб відповідав всім гігієнічним стандартам:

- Необхідно, щоб дошка була темного відтінку (зелена, чорна матова або темно-коричнева)

- Коефіцієнт відбиття повинен бути не менше 80%

- Ідеальне поєднання - темно-зелена поверхня дошки з жовтим крейдою

- Якщо говорити про сучасні дошки для школи, важливо, щоб вона була зроблена з тонкої сталі і покрила склоемалью або склокерамікою

- Обов'язкова наявність лотка для крейди, завдяки якому стать не буде брудним

- Не менш важливим є відстань дошки від підоги

- Пересувна дошка повинна стояти в певній точці, щоб учні не напружували свій зір

- Дошка протирається за допомогою вологої губки

Купуючи дошку для школи необхідно приділити належну увагу даними гігієнічним вимогам.

Матеріали для шкільної дошки

Вибираючи дошку для школи в класне приміщення, слід звернути увагу на певні моменти. В першу чергу, важливо, щоб виріб відрізнялося практичністю, довговічністю і багатофункціональністю. Також вона повинна бути легкою і зручною у використанні. Найголовніше, що необхідно враховувати при виборі дошки, це її матеріали. На сьогоднішній день присутні такі поширені покриття для шкільних дошок - металополімерне і металокерамічне. Ці матеріали дуже якісні і мають деякі відмінності один від одного. Їх ціна повністю відповідає їх якості.

Металополімерне покриття підходить для різних дощок в для шкільних установ. Цей матеріал має підвищену зносостійкість і відрізняється міцністю. Також в ньому присутні також антикорозійні властивості. Він має різні переваги. Поверхня такого матеріалу темно-зелена, матова і приємна на дотик. Вона легко взаємодіє з крейдою і не відсвічує навіть з самого далекого кінця класу. Крейду можна легко стерти за допомогою сухої або мокрої тканини, не залишаючи при цьому сліди. Інша сторона дошки біла, на ній присутній антиблікове покриття. Для того щоб писати на такій дошці, необхідно використовувати спеціальні маркери, які також легко стерти сухою ганчіркою.

Маркерна поверхня дозволяє прикріплювати різні зображення. Вона має певні магнітні властивості. Також є можливість розкреслити дошку в клітинку або лінію. Така поверхня збереже зображення надовго, оскільки вона стійка до стирання.

Металокерамічне покриття

Це матеріал вважається дуже міцним і високоякісним для виробництва шкільних дощок. У ньому є зносостійкість і міцність, а також антикорозійні властивості. Виріб з такою поверхнею дуже надійний і довговічне.

Поверхня з металокераміки відрізняється однорідністю. На ній легко писати крейдою, а отримані записи виглядають контрастно. За рахунок того, що поверхня дошки має матовими властивостями, відсутні відблиски і відсвічування від сонячного світла. Такий тип покриття стійкий до різних ушкоджень, таким, як удари і подряпини. Воно зносостійке і має магнітні властивості. Покриття такого типу не втрачає свої колірні рішення і текстуру досить тривалий час і зберігає свою якість протягом усього терміну експлуатації.

Крім надійності покриття велике значення має конструкція дошки. Від цього залежить довговічність виробу, а також його безпеку у використанні. Найчастіше конструкція шкільних дощок складається з металевих деталей, в які вбудовані спеціальні наскрізні кріплення. За рахунок алюмінієвої основи конструкція жорстка і міцна. При цьому вона має естетичний вигляд. Також існує конструкція з дощок і пластмасових кріплень. Цей варіант повністю безпечний для дітей і має привабливий зовнішній вигляд.

Шкільні аудиторні дошки на сьогоднішній день присутні в кожному приміщенні. Вони виготовляються відповідно до встановлених норм і стандартів. Важливо, щоб дані вироби були стійкі до різних механічних і хімічних впливів і мали високу міцність. Їх основа складається з сталевого листа, яка має певнеий покриття (пластик або склоемаль). Таким чином, шкільна дошка дуже якісна і надійна.

Комбіновані дошки

Дошки для школи, які виробляються на сьогоднішній день, зовсім не схожі на ті моделі, які були раніше. Їх функціональність і зручність стали набагато вище. Ще давно на такій дошці писали тільки за допомогою крейди. У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо дошки для школи з комбінованих матеріалів. Їх можливості набагато більше і ширше. Їх поверхня призначена для крейди і маркерів різних кольорів. Також на неї зручно прикріплювати наочні посібники. У дошках для школи для того щоб малювати крейдою і маркером, присутній п'ять поверхонь. Основа дошки зроблена зі сталі, тому вона легко контактує з магнітами. Основу дошки покриває спеціальне зносостійке засіб, який довгий час не втрачає свої якості. У таких сучасних дошках для школи присутні певні переваги. Оскільки поверхня такої дошки притягує дрібні частинки, вони не обсипаються і не засмічують повітряний простір. Якщо витирати текст з дошки за допомогою мокрої або сухої губки, на поверхні не залишаються розводи, що є ще однією перевагою дошки.

У Вас є можливість ознайомитися з фото шкільних дощок на нашому сайті. Тут представлений широкий асортимент, серед якого Ви можете вибрати те, що Вам необхідно. У нас Ви зможете підібрати будь-яку модель різної форми і розміру.

У нашому інтернет-магазині присутні стандартні варіанти шкільних дощок, а також ми можемо зробити виріб за Вашим індивідуальним замовленням. Ми створюємо комбіновані шкільні дошки на будь-який смак. Також гарантуємо високу якість їх матеріалів, для виготовлення яких виробники застосували нові технології та сучасне обладнання. Елементи конструкції шкільних дощок дуже надійні і забезпечують міцність виробу. Таким чином, комбіновані шкільні дошки прослужать Вам досить довго і збережуть свою якість протягом тривалого часу.

Поворотні дошки і фліпчарти

Це комбінована шкільна дошка, в якій присутня додаткова мобільна функція. Її легко можна пересувати по приміщення, завдяки спеціальним коліщатком. Одна сторона дошки призначена для написання на ній маркером, а інша для крейди. Також існують дошки маркерні і крейдяні окремо. Користуючись поворотною дошкою для крейди або маркера, у учнів буде можливість здійснювати на ній різні написи і малюнки. Така шкільна дошка дуже економна і при бажанні все написане можна легко стерти. Коли на одній стороні закінчується місце, її дуже легко перевернути. Вона дуже зручна і практична в використанні і забезпечує комфорт всім учням.

Фліпчарт являє собою своєрідну мобільну шкільну дошку, яка призначена для написання за допомогою крейди або маркера. Такий тип дошки добре впишеться в будь-яке приміщення незалежно від його розмірів. Дуже часто флипчарт допомагає відображати допоміжну інформацію. Для цього до нього прикріплюють спеціальні листи з завданнями для учнів. Це дуже зручно і економить час.

Наш інтернет-магазин меблів Мекко гарантує якість і надійність продукції, яку ми виготовляємо. Для нас дуже важливо задовольнити потреби наших клієнтів, тому ми не тільки надаємо шкільні дошки, але і виготовляємо їх за індивідуальним замовленням. Наші виробники меблів створюють дані вироби на основі екологічно чистих і безпечних матеріалів, які абсолютно нешкідливі для здоров'я дітей. Серед великого асортименту шкільних дощок, Ви можете вибрати модель, яка буде ідеально поєднуватися з інтер'єром Вашого приміщення. При цьому Ви можете бути впевнені в якості та надійності матеріалів, а також міцності конструкцій. Ми гарантуємо, що шкільна дошка, придбана в нашому інтернет-магазині, буде довговічною. Вона не втратить свою якість протягом тривалого часу і порадує кожної дитини. У Вас є можливість вибрати будь-який колір цього виробу і матеріал, з якого вона зроблена.

Якщо Вам необхідна допомога фахівців, звертайтеся до нас, і ми допоможемо зробити правильний вибір.

| Шкільна дошка Київ | Шкільна дошка Харків | Шкільна дошка Одеса | Шкільна дошка Дніпропетровськ | Шкільна дошка Донецьк | Шкільна дошка Запоріжжя | Шкільна дошка Львів | Шкільна дошка Кривий Ріг | Шкільна дошка Миколаїв | Шкільна дошка Маріуполь | Шкільна дошка Луганськ | Шкільна дошка Вінниця | Шкільна дошка Херсон | Шкільна дошка Чернігів | Шкільна дошка Полтава | Шкільна дошка Черкаси | Шкільна дошка Житомир | Шкільна дошка Суми | Шкільна дошка Хмельницький | Шкільна дошка Чернівці | Шкільна дошка Рівне | Шкільна дошка Дніпродзержинськ | Шкільна дошка Кіровоград | Шкільна дошка Івано-Франківськ | Шкільна дошка Кременчук | Шкільна дошка Тернопіль | Шкільна дошка Луцьк | Шкільна дошка Біла Церква | Шкільна дошка Краматорськ | Шкільна дошка Мелітополь | Шкільна дошка Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати