Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Мікрофібра

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Великий вибір оббивних матеріалів дозволяє знайти підходящий варіант для будь-якого покупця. У сучасному світі споживачі, перш за все, цінують практичність. Мікрофібра об'єднує в собі не тільки функціональні якості, а й гарний зовнішній вигляд. Її можна порівняти з велюром або замшею, але експлуатація мікрофібри відрізняється від цих тканин простотою в догляді.

Унікальна тканина під назвою мікрофібра

При виборі м'яких меблів ми зосереджуємо увагу на безлічі аспектів. Якість оббивного матеріалу дуже важлива при експлуатації дивана. Чим вона краще, тим довше диван буде мати привабливий вигляд. Якщо не вірите, то зверніть увагу, наскільки поширені послуги перетяжки м'яких меблів. Найчастіше такі складові диванів як каркас, механізми трансформації і наповнювач не так зношуються як оббивка. Саме її найчастіше міняють, так як не приділяють належної уваги цьому дуже важливому елементу.
Мікрофібра є сучасним матеріалом, який знайшов своє застосування в меблевій сфері. Свою назву матеріал отримав через те, що в її склад входить дуже тонке полімерне волокно мікроскопічної товщини. Зовнішні ознаки цієї тканини дуже нагадують натуральну замшу, хоча ціна мікрофібри значно менша.
Мікрофібра розділяється на кілька видів, це залежить від способу її виготовлення. Вона буває ткана, неткана і трикотажна. Для оббивки меблів використовують тканий різновид матеріалу. Цей матеріал має безліч переваг, ось тільки деякі з них:
• Міцність і зносостійкість. Мікрофібра не боїться попадання прямих сонячних променів, на ній не утворюються зачіпки, її дуже важко розірвати.
• Тканина безпечна для здоров'я людини. В її волокнах не скупчується пил і небезпечні для людини паразити, вона не викликає роздратування шкіри і алергічних реакцій.
• Мікрофібра викликає дуже приємні тактильні відчуття завдяки своїй м'якості. На ній може знаходитися навіть гола маленька дитина.
• Широкий вибір кольорів робить цю тканину універсальною. Її використовують як для декору бюджетних меблів, так і для оформлення меблів преміум класу.
• Доступна ціна дозволяє купити матеріал навіть покупцям зі скромними доходами, незважаючи на те, що мікрофібра належить до елітних матеріалів.

Волокна мікрофібри складаються з поліестеру. Кожне волокно цієї тканини має в своєму складі півтори сотні нано волокон, в деяких випадках вони можуть комбінуватись з натуральними матеріалами, такими як віскоза і бавовна. Щоб мікрофібра була стійка до різних навантажень і швидко не зношувалися її поверхню обробляють тефлоном, який грає роль захисного шару. Така процедура уберігає оббивну тканину від пилу, бруду і вологи і робить прибирання та чистку меблів легкою і простою. Це стане в нагоді тим, у кого вдома є маленькі діти або тварини.

Позитивні якості матеріалу і його недоліки

Цей сучасні матеріал перевершує за якістю багато традиційних тканин, які протягом багатьох років використовуються в оббивці м'яких меблів:

1. Супер міцність. В незалежності від інтенсивності використання поверхні дивана, оббивка не втрачає свою привабливість - настільки вона захищена від механічних навантажень.
2. Схожість з натуральною замшею робить меблі благородними і багатими.
3. Завдяки тефлоновому покриттю, волога і бруд не можуть проникнути в структуру тканини. Це робить чистку дивана легкою і швидкою і дозволяє позбутися навіть від самих складних забруднень. Якщо диван обладнаний знімними чохлами, процес прання максимально спрощений. Цей матеріал можна прати в машинці і проблеми з оновленням оббивного матеріалу піде з вашого життя на довгі роки.
4. Прийнятна ціна дає можливість покупцеві купити меблі вищого класу.

Якщо говорити про недоліки, то у цієї тканини практично їх немає, а якщо і є, то незначні. До них можна віднести боязнь високих температур. Дивани, оббиті цією тканиною краще подалі тримати від обігрівачів та гарячих батарей. Це трохи обмежує функціональність меблів. Деякі люди вважають мікрофібру занадто гладким матеріалом і віддають перевагу більш ворсистій тканині. Але це скоріше справа смаку, ніж недолік. Тонкість тканини так само викликає деякі сумніви з приводу її якості, але після проведення дослідів з'ясували, що мікрофібра набагато міцніша тканин з такими ж параметрами.

Якщо порівнювати цю тканину з іншими меблевими матеріалами, то вона значно їх перевершує. Саме тому мікрофібру вибирають для меблевого виробництва. Дивани будь-якої конфігурації, крісла, пуфики піддаються щоденним навантаженням. Саме ця оббивна тканина мікрофібра здатна їх витримати. Крім міцності і довговічності цей матеріал відрізняється красою і різноманітністю вибору.

Правильний догляд за мікрофіброю

Як ми вже згадували мікрофібра невибагливий матеріал, тому не виникне труднощів при прибиранні. Для підтримки меблів в чистоті і порядку вистачить і звичайного прибирання за допомогою вологої ганчірки або пилососа. Для вилучень плям, які були зроблені за допомогою їжі або напоїв знадобиться губка і мильний розчин.

Плями шоколаду, ягід або чорнила чистяться за допомогою спеціальних складів на водній основі. Якщо ви вирішили попрати той матеріал в автоматичній пральній машинці, то слід це робити на делікатному режимі при температурі води не більше сорока градусів. Віджимати тканину руками категорично забороняється.

Дуже важливий момент - це сушка. Мікроволокно має властивість швидко сохнути, але не можна використовувати додаткові засоби, такі як радіатор, батареї, фен, і тому подібні прилади, що випромінюють тепло. Якщо проігнорувати це правило тканина може втратити свої корисні властивості.
Не можна використовувати агресивні миючі засоби, до складу яких входять розчинники або спирт. Перед використанням незнайомого миючого засобу слід ознайомитися з його інструкцією і проконсультуватися з фахівцем. Найкраще спробувати його дію на малопомітній ділянці меблів.

Не дивлячись на те, що мікрофібра покрита захисним тефлоновим шаром, вона все ж забруднюється, особливо в місцях, які найчастіше піддаються використанню.
За допомогою пилососа можна повернути волокнам попередній стан, а за допомогою вологої губки усунути плями та інші забруднення. За допомогою щітки з м'яким ворсом можна відновити фактуру матеріалу.

Як виникла мікрофібра

У середині двадцятого століття світ вперше побачив штучне волокно, яке було вироблено шляхом добування нитки з розпеченого полімеру. Такий експеримент дозволив отримати дуже маленьку товщину матеріалу, однак на той час техніка не була здатна створити високоякісну тканину, адже синтетична тканина тоді мала зовсім іншу структуру, ніж сьогодні.

Розробки новітньої тканини велися в обстановці в декількох найбільш розвинених країнах світу. Однак тільки японцям вдалося випередити суперників у цій справі, і вони змогли винайти мікроволокно першими. Це сталося в 70-хт роках минулого століття.
Цікавим фактом є те, що ця тканина почала використовуватися в широкому виробництві, тільки на початку дев'яностих років, з тих пір пройшло два десятиліття. Швеція представила ці винаходи і з того моменту протягом десяти років мікрофібра поступово займала ніші в різних сферах виробництва.

Де ще використовують мікрофібру

Найчастіше мікрофібру використовують в меблевому виробництві. Однак і в інших сферах вона знайшла застосування завдяки своїм чудовим властивостям.
Безліч таких побутових речей як ганчірки, штори, наволочки і інша постільна білизна виготовляється з цього матеріалу.

У мікроволкна є один недолік, як і у інших синтетичних матеріалів - воно дуже легко запалюється. Цей матеріал виготовляють з відходів нафтопродуктів. Тому його не використовують для пошиття одягу. Зате тканина знайшла застосування для виготовлення спортивного інвентарю.
У наш час мікрофібра покривається захисним тефлоновим шаром і завдяки цьому добре відштовхує жири і вологу. Такі якості ідеально підходять для виробництва м'ячів і інших спортивних снарядів. У меблевому виробництві такі тканини так само високо цінуються. Так як мікрофібра за якісними характеристиками може конкурувати з такою престижною оббивкою як натуральна шкіра або її замінник. Найчастіше дивани приходять в непридатність через неякісну оббивку. Тепер справи йдуть інакше. Меблі, оббиті мікрофіброю, можуть стояти в будь-якому приміщенні, навіть на кухні або в їдальні. Будь-яку пляму можна швидко і легко видалити. Варто тільки дотримуватися нескладних правил по догляду за тканиною, і вона прослужить багато років і не змінить свій прекрасний зовнішній вигляд.

Мікрофібра для виготовлення побутових речей

Цей матеріал здатний добре вбирати вологу, а тому з нього роблять різні предмети для прибирання, такі як ганчірки і серветки. Ними добре протирати скло, дзеркала, автомобілі, так як вони не залишають розводів і ворсинок, на відміну від інших матеріалів. Однак така ганчірка має і не достаток - вона вбирає в себе весь пил, тому її потрібно кожен раз прати після використання. Крім цього своє застосування ця тканина знайшла для пошиття скатертин і штор. Такі вироби часто використовують в громадських місцях, наприклад в кафе і ресторанах, де все має виглядати акуратно. Дуже якісними виходять і банні рушники, вони викликають приємні тактильні відчуття і добре поглинають вологу.

Виготовлення одягу

Вологовідштовхувальні властивості тканини знайшло своє застосування і в пошитті одягу для спортсменів. З приводу одягу існує багато суперечок і споживачі розділилися на дві групи: одні вважають, що такий одяг шкідливий для людини, так як зроблений зі штучного матеріалу, крім цього вона легко запалюється, що робить її подвійно небезпечною; іншим цей одяг подобається у всьому.

Інтернет магазин Мекко пропонує великий вибір мікрофібри для меблів. Ця тканина має не тільки безліч незвичайних і корисних властивостей, але і відрізняється багатою палітрою кольорів, що дозволить задовольнити потреби найвимогливіших покупців. Жодна оббивна тканина не має такого широкого застосування як мікрофібра. Це є доказом відмінної якості матеріалу.
Купівля оббивної тканини є вигідним заходом. Ця складова може істотно змінити не тільки зовнішність меблів, але і її функціональні якості. Мікрофібра здатна зробити ваші меблі універсальними і довговічними. При цьому ціна на таку тканину досить демократична і її може дозволити собі купити будь-яка людина. Із застосуванням сучасних технологій розкіш і комфорт тепер доступні для кожного.
 
Купівля оббивної меблевої тканини стане відмінним рішенням і для тих, хто зважився оновити старі меблі. Якщо всі складові дивана або крісел знаходяться в придатному стані, вам залишається освіжити оббивну тканину, і меблі стануть майже як нові. Це дозволить заощадити кошти на придбання нових меблів. У нашому магазині ви знайдете кращі зразки мікрофібри. На сторінках сайту розміщені фото, які максимально точно передають текстуру, колір і відтінок тканини, що полегшить вибір при здійсненні покупки. У магазині Мекко найдоступніші ціни, які значно нижчі, ніж в звичайних магазинах. Здійснюючи онлайн покупки, ви зможете зберегти не тільки свої гроші, але і свій дорогоцінний час. Замість утомливих походів по численних магазинах, вам варто лише зробити кілька кліків мишкою і переглянути кілька сторінок, вибравши бажану тканину. Мікрофібра - це матеріал для людей, які йдуть в ногу з часом. Він здатний поліпшити якості ваших меблів і зробити їх чарівними, перетворивши в родзинку інтер'єру. Доставка товару купленого в нашому магазині здійснюється в усі міста України.

Мікрофібра Київ | Мікрофібра Харків | Мікрофібра Одеса | Мікрофібра Дніпропетровськ | Мікрофібра Донецьк | Мікрофібра Запоріжжя | Мікрофібра Львів | Мікрофібра Кривий Ріг | Мікрофібра Миколаїв | Мікрофібра Маріуполь | Мікрофібра Луганськ | Мікрофібра Вінниця | Мікрофібра Херсон | Мікрофібра Чернігів | Мікрофібра Полтава | Мікрофібра Черкаси | Мікрофібра Житомир | Мікрофібра Суми | Мікрофібра Хмельницький | Мікрофібра Чернівці | Мікрофібра Рівне | Мікрофібра Дніпродзержинськ | Мікрофібра Кіровоград | Мікрофібра Івано-Франківськ | Мікрофібра Кременчук | Мікрофібра Тернопіль | Мікрофібра Луцьк | Мікрофібра Біла Церква | Мікрофібра Краматорськ | Мікрофібра Мелітополь | Мікрофібра Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати