Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Шезлонг

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Є меблі, які самі по собі викликають тільки позитивні емоції. Одним із прикладів є шезлонг. Слово також означає море, сонце і повноцінний дивно хороший відпочинок. Однак, зараз немає ніяких обмежень у використанні меблів і багато хто вирішує купити якісь моделі шезлонгів для власного використання. Купити їх можна недорого, щодо ж якості і зовнішнього вигляду є безліч варіантів, серед яких кожен може підібрати підходяще.

Особливості

Основне завдання будь-якого шезлонга в тому, щоб він забезпечив зручне положення тіла, дозволив просто насолодитися хвилинами спокою. Багато хто використовує дані меблі в якості садової моделі, також є люди, які охоче встановлюють її будинку, але все ж ця лежанка більше підходить саме для вулиці.
Хороший шезлонг обов'язково повинен бути з можливістю настройки, щоб можна було сидіти або лежати, а також він повинен бути мобільним, подібний лежак часто переміщують з одного місця на інше для зручності.
Розташовуються такі лежаки найчастіше саме біля води. Це повелося з морського узбережжя, а в саду зазвичай за воду приймається басейн або ж ставок, завдяки яким відпочинок стає ще комфортніше, адже навіть якщо води дуже небагато, вона може дарувати позитивні емоції, прохолоду і естетичну насолоду.
Велику розмаїтість шезлонгів можна знайти на сайті. У них може бути практично будь-яка ціна, а також можуть використовуватися різноманітні матеріали, щодо самих форм і розмірів це і зовсім тільки фантазія виробника і самого покупця визначає ідеальний вибір.
Для того, щоб був дійсно відповідний шезлонг найкраще відповідально підходити до вибору. Ці меблі стають повноцінною частиною саду і вони обов'язково грають роль в сприйнятті і комфорті присадибної ділянки.

Як вибрати лежак

Шезлонг є досить простими меблями і зазвичай його вибір не викликає питань, але Інтернет магазин меблів Мекко пропонує стільки варіантів, що кожен може розгубитися і заплутатися, якими саме критеріями потрібно приділяти максимальну увагу, а на яких можна заощадити.
В першу чергу потрібно звернути увагу на тип шезлонга, він може бути для лежання або ж просто для сидіння, більшість же моделей регулюються і можна приймати різноманітні положення тіла. Саме шезлонги з можливістю настроювання користуються найбільшою популярністю, завдяки своїй універсальності.
Другим моментом стає ретельний вибір матеріалу, від нього відразу залежить довговічність і якість моделі, кожен конкретний випадок має свої позитивні і негативні сторони:
• Пластик. Саме ці моделі найчастіше можна зустріти на морі або навіть на озері на міських пляжах. Обумовлено це в першу чергу хорошою стійкістю до вологи, їх досить просто витерти, а також можливістю мити шезлонг, якщо він забрудниться. Дуже рідко хтось купує пластикові шезлонги для будинку, вони виглядають не дуже красиво, проте часто зустрічаються моделі з особливо щільного матеріалу, плюс і практичність, невелика ціна і оригінальний зовнішній вигляд, який дозволяє створити даний матеріал, грають свою роль
• Дерево. Основна особливість даного матеріалу в його дуже естетичному зовнішньому вигляді. Подібний шезлонг дійсно виглядає дуже привабливо і його можна успішно розташувати в будь-якому саду, це буде відмінний елемент стилю. Однак, дерев'яні моделі не дуже стійкі до вологи, тому вони потребують регулярної додаткової обробки або ж просто використовувати їх для відпочинку, а не в якості лежака, на який варто опуститися після купання в басейні
• Тканина. За основу шезлонга нерідко приймається гамак, в цій ситуації каркас просто обтягнутий досить міцною тканиною. Вона обов'язково повинна бути приємна тактильно і досить добре натягнута, щоб можна було лежати із задоволенням. У подібних шезлонгах дуже важливо враховувати той момент, що тканина повинна легко висихати, вона не повинна бути маркою, в такій ситуації шезлонги можна буде експлуатувати протягом довгого часу
Кожен матеріал має свої позитивні і негативні особливості, щоб його правильно підібрати, необхідно враховувати всі характерні риси.
Останнім моментом стає призначення. Це може бути шезлонг для дорослої людини або ж для дитини, обов'язково у лежака є деякі певні дані довжини, а також ваги, який вони витримують. Краще дотримуватися рекомендацій виробника і вибирати відповідні моделі для дітей, для підлітків і для дорослих, тоді всім буде зручно, а меблі будуть набагато довше служити.
Різноманітність варіантів шезлонгів
Є величезна кількість варіантів, які пропонуються на сайті. Інтернет магазин меблів Мекко пропонує найрізноманітніші шезлонги для всіх випадків життя. Більшість з них все ж виготовлені з самого популярного матеріалу дерева, завдяки цьому меблі зручні, екологічні і довговічні.
У варіантах для дачі представлені найпростіші шезлонги, які можуть являти собою лежак або ж дуже зручне сидіння. Варто зазначити, що такі моделі дуже недорогі, але на фото видно, що вони можуть бути досить привабливими. Нерідко в основну конструкцію додаються коліщатка, це просто необхідно для того, щоб було зручно транспортувати меблі по всьому саду. Якщо хтось вирішив позагаряти, то завдяки коліщаткам він зможе встановити шезлонг так, що промені сонця будуть завжди дуже зручно падати на тіло. Зазвичай достатньо двох коліщаток в верхній частині, нижня розташовується на стаціонарних ніжках.
Приємним додатковим моментом стає спеціальна м'яка накидка на шезлонги. Вона актуальна тільки в тій ситуації, коли не намокає лежак. Потрібно простежити, щоб така накладка не просто була накинута, а надійно фіксувалася спеціальними зав'язками, вона позбавляє від необхідності завжди брати з собою рушник. Найчастіше підбирається такий варіант, щоб усередині наповнювач досить швидко висихав, а сама тканина була дуже практичною та не маркою.
Останнім часом великою популярністю володіє шезлонг качалка. Він може бути влаштований на зразок крісла-качалки або ж у вигляді підвісної до каркасу конструкції. Саме така модель допомагає ідеально розслабитися. Всього 10 хвилин після важкого робочого дня дають ідеально розслабитися і відчути новий приплив сил, щоб займатися домашніми справами.
Приємною моделлю стає простий шезлонг. В якому додатково є парасолька, що захищає від сонячного світла, це не дає згоріти під час відпочинку і блокує шкідливі промені.
Нарешті, необхідно звернути увагу на плетені шезлонги. Вони можуть бути виготовлені з сучасного ротанга або ж з класичної лози, іноді зустрічається навіть синтетичне плетіння, яке робить подібний лежак дуже довговічним.
Багато хто звик тільки до тих шезлонгів, які можна встановити біля басейну, всі вони приблизно однакові і не відрізняються красою. Однак є безліч моделей, які повністю порушення цього правила. Ротанг, наприклад, виглядає дуже стильно, сучасно, володіє великою кількістю забарвлень. Багато в чому це ідеальний матеріал. Сучасні дизайнерські шезлонги підходять не тільки для лежака біля басейну, але і в якості основних меблів у веранді, а також просто у гарній частині саду, щоб можна було прилягти з книжкою, насолоджуючись дивовижною природою.

Де використовується лежак

Перед придбанням шезлонга обов'язково потрібно зрозуміти, як саме будуть використовуватися дані меблі, хто ними буде користуватися, а також, куди вони будуть встановлені. Незважаючи на те, що він більше відноситься до категорії меблів для саду, нерідко його використовують безпосередньо і в самому будинку.
Дуже чітко необхідно поділяти шезлонги за місцем, куди вони будуть встановлюватися. Меблі безпосередньо для кімнат, для віталень. Обов'язково повинні бути цільними, повноцінними, дуже часто від шезлонга тут залишається тільки назва. Якщо ж прийняте рішення облаштувати подібним чином терасу, балкон або альтанку, а також просто створити зону відпочинку в самому саду, то немає нічого кращого класичних дерев'яних моделей, хоча вони цілком можуть бути незвичайної форми або ж можуть мати оригінальні дизайнерські прикраси. Нарешті, якщо купуються шезлонги безпосередньо для установки біля басейну або ж біля ставка, то потрібно звернути увагу на водонепроникність.
Для любителів дуже часто переставляти меблі або ж подорожувати виключно зі своїм лежаком, існують навіть розкладні шезлонги, зазвичай вони дуже комфортні і практичні, але в зібраному стані займають мінімальну кількість місця, а зручна ручка допомагає переносити навіть на великі відстані, а не тільки по присадибній ділянці.
Окремо варто поговорити про те, для кого саме призначені шезлонги, багато хто думає, що в даних меблях вік і вага не має значення, але це далеко не так.

Дитячі моделі

Дитина є таким же повноцінною людиною, як і дорослий. Після довгих активних ігор в саду і різноманітних витівок, вона також може захотіти відпочити. Якщо сонце не палюче, то не зашкодить і деякий час позасмагати, щоб отримати такий важливий для зростаючого організму вітамін Д. З величезним задоволенням діти приймають моделі качалки, вони граються на них незалежно від віку, найголовніше в подібній ситуації переконатися в цілковитій безпеці конструкції. Якщо ж малюк захотів несподівано на повітрі поспати, але саме шезлонг дозволить мамі продовжити насолоджуватися сонцем і шашликами і одночасно стежити за улюбленою дитиною, не покладаючись на радіо няню і власний слух і не бігаючи періодично в спальню.
Більшість варіантів для дітей відрізняються від дорослих не тільки розмірами, а й зовнішнім виглядом, і функціональністю. Вони зазвичай дуже яскраві і привабливі, поверхня обов'язково гіпоалергенна, але в той же час немарка і дуже приємна на дотик. Додатковою частиною може бути красива ігрова панель, вона часто інтерактивна з будь-якими пісеньками, рахунком, казками і звуками тварин. Подібна іграшка надовго захопить малюка і дасть мамі вільні руки, одночасно розвиваючи дитину, із задоволенням і користю проведуть час двоє.
Окремо зазвичай представлені шезлонги для новонароджених. Розуміючи, що у мами немає зайвого часу і сил, пропонується безкоштовна доставка, яка поширюється на всі предмети меблів, включаючи домашні та садові моделі. У подібних випадках в першу чергу мова йде про безпеку дитини, вона обов'язково пристібається, а також враховується міцність матеріалів, система для перенесення немовляти, щоб була ручка з нековзного матеріалу, що повторює анатомічні особливості руки. Подібну модель обов'язково потрібно вибирати виходячи з конкретного віку і ваги малюка. Подібний шезлонг ідеальний для всіх випадків. У ньому можна малюка залишити на свіжому повітрі, насолоджуватися природою поруч з батьками, можна переносити цю модель з місця на місце, максимально зручно, незважаючи на те, що дитина з кожним місяцем стає все важче, а також з цією конструкцією можна ходити в гості або ж переносити її в будинок. Це універсальна комфортна і безпечна лежанка для малюка. Багато дітей в таких лежаках відчувають себе зручно і ні краплі не вередують, навіть якщо зазвичай мають неспокійну поведінку.
Купівля шезлонга є непотрібною дією, але подібний предмет меблів приносить так багато задоволення, що витрачених грошей ніколи не буває шкода. У сучасному світі, де кожна людина має величезну кількість обов'язків і мінімальний час на відпочинок, дуже важливо грамотно організувати цей відпочинок. Якісні меблі є відмінним варіантом для того, щоб кожен зміг відпочити, зробити це на природі, дивлячись на улюблений дуже затишний і привабливий сад.

Шезлонг Київ | Шезлонг Харків | Шезлонг Одеса | Шезлонг Дніпропетровськ | Шезлонг Донецьк | Шезлонг Запоріжжя | Шезлонг Львів | Шезлонг Кривий Ріг | Шезлонг Миколаїв | Шезлонг Маріуполь | Шезлонг Луганськ | Шезлонг Вінниця | Шезлонг Херсон | Шезлонг Чернігів | Шезлонг Полтава | Шезлонг Черкаси | Шезлонг Житомир | Шезлонг Суми | Шезлонг Хмельницький | Шезлонг Чернівці | Шезлонг Рівне | Шезлонг Дніпродзержинськ | Шезлонг Кіровоград | Шезлонг Івано-Франківськ | Шезлонг Кременчук | Шезлонг Тернопіль | Шезлонг Луцьк | Шезлонг Біла Церква | Шезлонг Краматорськ | Шезлонг Мелітополь | Шезлонг Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати