Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі

ціни, фото, опис
Подушка Подушка "ERGOLITE" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 581 грн
15%

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SWEETEN M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1296 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "ERGOWAVE" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1149 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SWEETEN mini" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 442 грн

Матеріал: Меморі

Виробник: Noble

Тип товару: подушка

Подушка Подушка "STARBOOM" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 734 грн

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Матеріал: Меморі

Подушка Подушка "SWEETEN L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1443 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SIDEROLL L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 545 грн

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Матеріал: Меморі

Подушка Подушка "SIDEROLL M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 398 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1139 грн

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1017 грн

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS mini" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 413 грн
20%

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "ROLL" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 825 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Сторінки: 1

Найголовніше для організму це елементарна турбота. Вона може проявлятися в регулярному відвідуванні лікарів, в правильному способі життя, здоровому харчуванні і спорті, а також у величезній кількості дрібниць, які можуть зіграти свою роль.
Дуже часто для лікування хронічних найнеприємніших захворювань досить слідувати декільком простим правилам. Якщо розглядати зокрема шийний остеохондроз, то це хороший повноцінний сон на правильних подушках.
Звичайні подушки зазвичай просто рівні і м'які. Вони підтримують голову, але часто на неправильній висоті. Однак, основна їх небезпека полягає в тому, що шия виявляється абсолютно без підтримки і всю ніч хребці знаходяться в жахливому становищі, від чого вони затікають і тільки лише прогресує хронічне захворювання і стають ще гостріше неприємні симптоми.
Для того, щоб запобігти неприємним наслідкам, поліпшити ситуацію з хронічними захворюваннями, а також перешкоджати виникненню ускладнень обов'язково потрібно крім комплексного лікування і профілактики, якщо шийний остеохондроз вже є, додати використання ортопедичної подушки.
Повноцінний сон в правильному положенні дозволить дуже добре відпочити, а також буде профілактикою. Це відмінний підтримуючий ефект і хребці можуть розслабитися, встати на місце, яке для них призначено. У результаті людина прокидається без неприємних симптомів і дуже добре відпочивши. Цього цілком вистачає для того, щоб цілий день відчувати себе здоровою повноцінною людиною, навіть якщо є остеохондроз шиї.

Матеріали для подушок

Перш ніж вирішити, яку саме купити ортопедичну подушку, необхідно почати розбиратися в тих варіантах, які пропонуються в нашому магазині. Найкраще запитати поради у лікаря, проте, якщо не хочеться відвідувати фахівця зайвий раз, а подушку нову з'явилося бажання купити саме зараз, то можна і самостійно розглянути матеріали. Ортопедична підтримка точно не зашкодить при остеохондрозі шиї.
У першу чергу звертає на себе увагу оригінальна подушка. Відчуття таке, ніби по всій поверхні в ній є невеликі отвори. Така подушка пропонується за високою ціною, але вона того варта. Це дивовижний матеріал натуральний латекс. Він дуже зручний і комфортний, може прослужити протягом багатьох років. Найголовніше ж незвичайне в цьому матеріалі те, що він може легко вентилюватися завдяки пористій структурі.
Для тих, хто не може або не хоче занадто сильно спустошувати гаманець заради ортопедичної подушки є пінополіуретан, який відрізняється низькою ціною. У перший час його практично неможливо відрізнити від латексу. Прекрасна підтримка шиї і голови, помірна жорсткість і дуже приємні тактильні відчуття. Однак, так недорого можна купити цю подушку ортопедичну через те, що вона досить швидко псується. Максимум вона здатна прослужити 7 років, поступово вона буде псуватися і все гірше тримати форму і підтримувати шийні хребці.
Поліуретан представляє подушки, які можуть підлаштовуватися під кожну людину індивідуально. Вони досить легко приймають певну форму тіла, яку здатні запам'ятати і наступного разу вже миттєво буде комфортно, варто доторкнутися поверхні. У той же час, подібні подушки зносостійкі, вони змінюються тільки лише під впливом людського тепла, тому не буде зминатися.
Додавання сучасного об'ємного гелю можливе на будь-яку практично подушку. Це ще одна поверхня зверху, яка просто незамінна в момент загострення хвороби. Коли шия дійсно сильно болить і постійно затікає додатковий легкий масаж та охолодження можуть подіяти набагато краще, ніж знеболювання.
Природні компоненти можуть знаходитися в подушках. Вони не будуть давати таку хорошу підтримку, як латексні подушки, але також мають свою особливу принадність. У першу чергу це арома терапія, в більшості випадків в них додані дуже смачні запахи природного походження. Також неоднорідна структура забезпечує легкий масаж в області шиї і голови. Найчастіше для подібних подушок використовується гречане лушпиння, цей простий матеріал може дати дивовижні результати, якщо використовувати цей аксесуар для сну постійно.

Призначення ортопедичних подушок

Ортопедичні подушки використовуються дуже часто з найрізноманітнішими цілями. Практично відразу після того, як лікарі та інші фахівці виявили, що належна правильна підтримка тіла під час сну і відпочинку сприяє поліпшенню здоров'я, самопочуття, а також допомагає лікувати хронічні захворювання ці подушки стали користуватися особливою популярністю. До того ж, простий покупець також практично відразу може відзначити дивовижний комфорт, те, що він став краще себе почувати, прокидатися з гарним настроєм, а на повноцінний сон буде достатньо набагато менше часу.
Ортопедична подушка виявиться дуже корисною простій здоровій людині. Вона допоможе підтримувати шию і забезпечить нормальний кровотік, завдяки цьому сон буде дійсно максимально зручним. Варто звернути увагу на те, що такі подушки найкраще вводити вже навіть школярам. Вони допомагають формувати поставу і не відчувати втоми від досить значних навантажень.
Подібний подарунок дуже припаде до смаку вагітним дівчатам. Їм особливо важливо не порушувати кровотік і намагатися максимально правильно розташовувати тіло під час відпочинку, адже це їхнє самопочуття і здоров'я малюка.
Ортопедична подушка буде дуже до речі літнім людям. В силу віку їх м'язи слабшають і вже не можуть надавати повноцінну підтримку скелету, хребців. Завдяки такій подушці вони будуть відчувати менше дискомфорту. Аналогічно стосується і володарів хронічних діагнозів, зокрема шийного остеохондрозу.

Що таке остеохондроз і важливість подушки

Шийний остеохондроз може проявлятися у вигляді болі безпосередньо в області хребців або ж зовсім дискомфорт буде віддавати в лікті, ноги та інші частини тіла. Обов'язково буде присутня слабкість і відчуття розбитості практично після кожного сну. Потрібно пам'ятати про те, що навіть якщо немає ніяких неприємних відчуттів, краще заздалегідь прийняти деякі міри. Є кілька груп даного захворювання, всі вони неприємні, залежно від складності процесу необхідно проявляти більш активні дії:
• Перша категорія це порушення в дисках або ж нервах
• Друга являє собою початок неприємної дії на спинний мозок
• Третя група симптомів безпосередньо проникає в головний мозок
Кожна група має свої прояви і фахівці можуть призначати комплексне лікування залежно від індивідуального стану організму. Однак, незмінними стають поради щодо здорового способу життя і про правильний сон.
Для сну необхідно обладнати місце з особливою увагою. Це має бути повноцінне ліжко з ортопедичною підставою, на ньому розташовується ортопедичний матрац, він може бути пружинним чи ні, з різними рівнями жорсткості, найголовніше, щоб він надійно підтримував тіло. Нарешті, на ліжку повинна розташовуватися ортопедична подушка для того, щоб в зручному і правильному положенні підтримувати шию і голову, щоб хребці знаходилися уздовж потрібного вигину.
Переживати з приводу шийного остеохондрозу і регулярно провірятися на дану тему можна починати з 40-45 років. У цьому віці шанс цього діагнозу починає зростати. Особливо часто захворювання виникає у жінок, які працювали руками і активно займалися фізичними заняттями.
Однак насправді ортопедичну подушку краще купити набагато раніше. Правильне положення під час сну може перешкоджати розвитку даного діагнозу навіть у тому випадку, якщо у пацієнта явно мається до цього схильність. Навіть якщо хвороба виникне, вона буде менш болісною і набагато повільніше розвиватися, ніж при неправильно організованому спальному місці. Ортопедична подушка тільки лише на перший погляд здається дуже дорогою. Насправді це дуже економічна і раціональна покупка. Вона прослужить протягом багатьох років і не потрібно буде витрачати гроші на ліки, не кажучи вже про те, що здоров'я і довголіття не купити ні за які кошти.

Правила вибору

Ортопедичні подушки обов'язково потрібно вибирати правильно. Звісно, для багатьох основним обмежувачем буде ціна. У нашому Інтернет магазині навіть найрозкішніші натуральні варіанти пропонуються за дуже доступною ціною, тому за допомогою шопінгу в мережі можна сильно розширити межі.
Хороша ортопедична подушка може прослужити від 7 до 20 років, тому її потрібно грамотно вибирати. Весь цей час вона не повинна припадати пилом у шафі, вона повинна розташовуватися на ліжку і позитивно впливати на організм, особливо, якщо в ньому вже є шийний остеохондроз, що потребує особливого піклування.
Є кілька правил вибору, яким необхідно слідувати для того, щоб підібрати дійсно хорошу ортопедичну подушку саме для себе:
• Визначитися з розмірами. Зокрема мова йде про ширину і висоту. Якщо перша характеристика відповідає всього лише за комфорт, то саме від другої залежить лікувальний і профілактичний ефект. Якщо це досить велика людина з широкими плечима, яка любить спати на боці, то краще сміливо вибирати найвищі моделі. Невеликим за розміром людям зі сном на спині варто зупинятися на подушках низьких. Основне завдання в тому, щоб лежачи голова торкалася низької частини подушки, шия верхньої і при цьому тіло спокійно лежало на ліжку. Не повинно бути пропуску між шиєю і поверхнею або ж між плечима і ліжком
• Жорсткість. З цим критерієм все дуже просто. Для лікування, особливо при остеохондрозі підійде найжорсткіша подушка. Вона дозволить дійсно надійно зафіксувати голову і шию і уникнути западання вгору. Однак, багатьом з не звички на таких подушках не дуже зручно і можна зупинитися на середньому критерії, якщо це перша ортопедична подушка
• Форма. Є величезна різноманітність за розмірами та формами. Більшість мають класичну прямокутну форму, одна частина подушки трохи вище, а інша нижче. Їх єднає плавний перехід, що повторює лінію тіла голови і шиї
При виборі ортопедичної подушки дуже важливо правильно вибрати магазин. У нас дійсно якісні хороші моделі, без підробок. Усередині знаходяться відмінні матеріали, тому подушки здатні прослужити протягом дуже довгого часу. Нажаль, нерідко досить дешеві звичайні подушки видають за хороші ортопедичні. Величезною небезпекою стає навіть не втрата матеріальних засобів в даному випадку а те, що покупець з шийним остеохондрозом буде користуватися подібною подушкою і навіть не відразу зрозуміє, чому його хвороба прогресує, а симптоми стають ще не приємніші.
Чому варто купити ортопедичну подушку в Інтернет магазині Мекко
Наш магазин пропонує величезну кількість якісних ортопедичних подушок. Всі вони зроблені ідеально правильно і відповідають всім медичним рекомендаціям. Це стосується форми, твердості, наповнювача, а також поверхні і матеріалів, багато інших критеріїв визначають якість цього аксесуара лікувального і у нас воно на найвищому рівні. При всьому цьому Інтернет магазин меблів Мекко пропонує низькі ціни і додаткові послуги, наприклад, тут є доставка, яка допомагає затрачати на покупку мінімальну кількість сил і часу.
На фото в каталозі меблів можна побачити, що асортимент дійсно дуже великий. При виборі слід враховувати особисті переваги по комфорту і зовнішньому вигляду, а також поради фахівця лікаря. Великий вибір дозволяє купити саме ту подушку, яка буде ідеальною.

| Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Київ | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Харків | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Одеса | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Дніпропетровськ | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Донецьк | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Запоріжжя | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Львів | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Кривий Ріг | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Миколаїв | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Маріуполь | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Луганськ | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Вінниця | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Херсон | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Чернігів | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Полтава | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Черкаси | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Житомир | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Суми | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Хмельницький | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Чернівці | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Рівне | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Дніпродзержинськ | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Кіровоград | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Івано-Франківськ | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Кременчук | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Тернопіль | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Луцьк | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Біла Церква | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Краматорськ | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Мелітополь | Ортопедична подушка при шийному остеохондрозі Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати