Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Магнітна дошка (Дошка для маркера)

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

На сьогоднішній день популярність магнітної дошки зросла в багатьох установах для дітей, в тому числі і в дитячому садку. Дошка такого типу призначена не тільки для писання, а й для того, щоб дитина могла малювати. Також вона необхідна для розміщення різних матеріалів. Писати на дошці можна за допомогою крейди або зручного маркера. Для виготовлення магнітних дощок використовуються міцні полімерні матеріали. Вони дуже якісні і прослужать довгі роки, навіть якщо користуватися ними щодня. Купити магнітну дошку Ви можете в нашому магазині за спеціальною ціною. Така дошка - незамінна річ в кожному дитячому садку. Маленька дитина буде відчувати себе набагато комфортніше, якщо він буде писати зручним маркером, а не крейдою. Для магнітної дошки передбачені спеціальні магнітні букви. Використовуючи їх, дитина зможе набагато швидше навчитися читати і вивчити букви. Ми пропонуємо якісні магнітні дошки для дитячих садків на будь-який смак. Наша продукція сертифікована і надійна.

Магнітна дошка вже давно затребувана в різних дитячих садках. Вона сприяє розвитку дитини і тренує його творчий потенціал. У нас в інтернет-магазині присутні різноманітні магнітні дошки різних кольорів і моделей. Вони підійдуть для кожної дитини і стануть незамінною річчю в її житті.

Вибір магнітної дошки

Сьогодні у продажу є різні магнітні дошки, які створені відповідно до вимог батьків. У комплекті найпростішої дошки присутня тільки серветка, крейда і маркер. У більш дорогих наборах можуть бути українсько- та англо-мовні букви і цифри, які можна використовувати для занять з дітьми. Купуючи магнітну дошку для дитячого саду необхідно враховувати її комплектацію. Виробники нашої компанії виготовляють набори різних розмірів. Найчастіше це магнітні дошки, на яких дитина може малювати стилусом і відразу ж прати малюнок. Також існують двосторонні магнітні дошки. З одного боку дитина може писати, а з іншого викладати слова з букв. Універсальна комплектація - це набір з мозайки, яка зацікавить будь-яку дитину.

Для чого необхідні магнітні дошки

При використанні магнітної дошки можна легко навчити дитину рахувати й писати. Використовуючи магніти у дітей, буде можливість самостійно складати слова і цифри. Оскільки вони люблять яскраві і барвисті речі, магнітна дошка буде відмінним варіантом для навчання. За допомогою неї діти зможуть робити все, що вони люблять і, при цьому, не завдавати шкоди навколишньому середовищу. Магнітна дошка - це можливість зробити життя дитини цікавішим і різноманітнішим.

Переваги магнітних дощок

Магнітна дошка дуже корисна для дитини і має певні переваги. Вона приваблює дитину і позбавляє від різних намірів псувати меблі. Магнітна дошка для малювання та фігурки творчо надихнуть його. Найкраще, якщо дитина почне користуватися такою дошкою вже з маленького віку. Такі дошки зроблені з нешкідливих матеріалів і абсолютно безпечні для дитини. Дитина зможе навчитися правильно тримати олівець в руці, а завдяки різним буквах і цифрам розробить пальці. Використовуючи таку дошку для малювання дитина зможе сама навчитися малювати. На жаль, малюнок можна зберегти і при бажанні дитина зможе стерти його одним рухом. Якщо Ви купите мозаїку для своєї дитини, тут вона зможе застосувати свою фантазію та вміння. У нас представлені різні магнітні дошки для дітей, які Ви можете придбати недорого за прийнятною вартістю. Тому Ви можете вивчити представлений асортимент і вибрати ту модель, яка найбільш за все підійде Вашій дитині. Магнітні дошки багатофункціональні. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, а також швидко кріпляться в будь-якому місці. За такими дошками дуже легко і швидко доглядати. На поверхні такої магнітної дошки можна кріпити різні папери, за допомогою яких заняття для дитини буде захоплюючим і цікавим. Ще одна важлива перевага магнітної дошки - її розміщення на підставці і тринозі. Таким чином, вона характеризується мобільністю і зручна у використанні.

Якими можуть бути магнітні дошки

Існують різні варіанти магнітних дощок. Це може бути дошка у вигляді книжки, яка продається зі спеціальними картками. З іншого боку книжки дитини може малювати. Завдяки цікавим магнітам дитина зможе легко включитися в захоплюючу навчання. Також в комплекті магнітних дощок присутні різні цифри, за допомогою яких дитина може вирішувати різні завдання і вчитися рахувати, а також співвідносити цифри і предмети. Магнітна дошка підійде для дітей будь-якої вікової категорії. У комплектацію дощок крім цього входять цифри і азбука. У нас представлені різні магнітні дошки для дитини на будь-який смак. Тут присутні цифри і букви, якими зацікавиться кожна дитина. Вона легко зможе складати нескладні слова і вчитися новим речам. Існують магнітні дошки, з якими продаються зручні валізки. У них можна складати всі потрібні речі. Це також є додатковим робочим місцем, де дитина зможе грати і займатися.

Магнітною дошкою дуже зручно користуватися для занять з дитиною. Таким чином, він зможе сам малювати, а також вивчати букви і цифри. Крім цього існують магнітно-маркерні дошки, які користуються великою популярністю. За допомогою них можна складати розпорядок дня, список справ і писати різні замітки. Таку дошку також використовують для перевірки домашніх завдань.

За магнітно-маркерні дошкою дуже зручно доглядати. Для цього використовується суха ганчірка або губка, яка миттєво стирає все написане чи намальоване на поверхні. Букви з цифрами, які присутні в комплекті, найкраще зберігати в коробці. Магнітно-маркерна дошка сприяє розвитку фантазії і творчих здібностей дитини, його моторики і рухів. Високий попит мають магнітні дошки, в яких присутнє автоматичне регульована підсвічування. На таку дошку дитина може наносити малюнки, використовуючи кольорові фломастери. Таким чином, він буде розвивати свою фантазію. Пристосування такого типу дуже легкі і компактні, тому легко розміщуються в кожному кутку кімнати.

Комплектація магнітної дошки

На сьогоднішній день магнітні дошки складаються з різних функціональних комплектуючих. Самими поширеними елементами для магнітної дошки можуть бути:

- тримачі з металу, які дозволяють закріплювати паперу

- Різнокольорові магніти з будь-яким діаметром

- Магнітні тримачі для маркерів

- Набори, в які входять спеціальні цифри і букви

- Набори для малювання

- Різні полички і підставки

- Блоки з паперу, які можуть надійно закріплюватися на магнітній дошці

- Спеціальні маркери, які легко можна стерти за допомогою губок

- Серветки і губки для очищення дошки

Так як присутні різноманітні комплектуючі, дошки такого типу можна ефективно застосовувати для занять з дитиною, а також готувати його до навчання в школі. Різноманітні аксесуари на дошці розвивають творчі здібності дітей. Магнітні дошки мають свою утримуючу силу. На це впливає її якість і товщина. Від цього залежить ціна магнітної дошки. Наші виробники створюють якісні і надійні магнітні дошки для дітей. Вони поєднують в собі різні функції і універсальність.

Типи магнітних дощок

Магнітна дошка - незамінний атрибут в дитячому саду. Вони бувають різних типів.

Стандартні магнітні дошки на сьогоднішній день дуже популярні, так як вони відрізняються багатофункціональністю. На такій дошці дитина легко зможе малювати і писати, користуючись спеціальними маркерами, а також закріплювати папери, використовуючи тримачі і магнітні кріплення. Такі дошки мають різноманітні форми і розміри. Крім цього вони відмінно впишуться в будь-яке приміщення, незалежно від того, як воно оформлено. Такі дошки можуть прикріплятися до стіни, а також стояти на різних підставках.

Дошки триптихи - представляють собою спеціальні магнітні дошки, які складаються за допомогою двох стулок. Таким чином, утворюється робоча поверхня, яка легко регулюється. Існують також дошки-планери, які сьогодні дуже затребувані.

Магнітні дошки зі скла - також дуже відома модель. На ній дитина зможе малювати і писати, використовуючи крейдяні маркери. Для закріплення будь-яких матеріалів можна використовувати надійні магніти. Завдяки тому, що присутні різні забарвлення, Ви зможете підібрати підходящу дошку в будь-яке приміщення. Неважливо, в якому місці встановлена ​​така дошка - в будь-якому випадку вона зверне на себе увагу дитини. Сучасні магнітні дошки - необхідна річ для будь-якого дошкільного закладу. Вони підійдуть для кожної дитини, яка хоче реалізовувати свій творчий потенціал.

Магнітні дошки, які кріпляться до стіни, дуже практичні, і це обумовлює їх легкість в застосуванні. За допомогою магнітної дошки можна ефективно подавати інформацію дитині, яку він буде сприймати набагато швидше і з інтересом. Така дошка стане відмінною прикрасою будь-якого інтер'єру. Перед покупкою магнітної дошки ми рекомендуємо Вам ознайомитись з фото на нашому сайті. Ви можете вибрати ту модель, яка сподобається Вам найбільше.

Магнітні дошки - безпека для дитини

Магнітна дошка для малювання - це відмінний подарунок для будь-якої дитини. По-перше, вона зроблена з безпечних нетоксичних матеріалів, які не завдають шкоди дитячому організму. Наші виробники використовують тільки натуральні екологічно чисті матеріали, і це є великою гідністю виготовлення магнітних дощок.

Наш інтернет-магазин меблів Мекко рекомендує своїм покупцям придбати різноманітні моделі магнітних дощок на будь-який смак. У всіх наданих виробів різні параметри, матеріал і форма. Також в комплекті з магнітною дошкою продаються всі необхідні елементи для творчості. Це можуть бути літери, цифри і різні картки, які при необхідності можна прикріпити до виробу.

З кожним днем ​​технології стрімко розвиваються і магнітні дошки - це досить корисна і популярна річ для кожної дитини. Варто звернути увагу на те, що вона дуже зручна у використанні і тому її можна рекомендувати навіть самим маленьким дітям. Також вона компактна і легка за вагою, що дає можливість переміщати даний виріб в будь-яку частину приміщення. Якщо Ваша дитина любить творчість, магнітна дошка буде прекрасним подарунком для нього. Таким чином, малюк зможе реалізувати всі свої здібності на поверхні дошки, а також навчитися малювати і писати. При необхідності дитина зможе стерти малюнок або запис і почати створювати нові шедеври. Це дуже зручний і швидкий процес.

Купуючи магнітну дошку у нас, Ви допомагаєте своїй дитині краще пізнати навколишнє середовище і створюєте йому свій простір для творчості. Така магнітна дошка - незамінна річ для кожного малюка. Так дитина зможе малювати різні малюнки, які не псують при цьому меблі в приміщенні. Магнітна дошка дає можливість дитині використовувати свою фантазію в потрібному руслі. Також Ви зможете здійснювати різні заняття і розвивати творчий потенціал дитини.

Дуже важливо, щоб куплена магнітна дошка була якісною і надійною, а найголовніше довговічною. Наші виробники подбали про це, і ми рекомендуємо Вам придбати цей виріб в нашому інтернет-магазині за хорошою ціною. Для нас важлива думка покупців, тому ми намагаємося створювати продукцію з високоякісних матеріалів. Ви зможете замовити будь-яку магнітну дошку у нас, і ми доставимо Вам її найближчим часом. Фахівці нашої компанії зроблять все, щоб задовольнити потреби своїх клієнтів. Ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені якістю і довговічністю нашої продукції.

| Магнітна дошка (Дошка для маркера) Київ | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Харків | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Одеса | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Дніпропетровськ | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Донецьк | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Запоріжжя | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Львів | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Кривий Ріг | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Миколаїв | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Маріуполь | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Луганськ | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Вінниця | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Херсон | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Чернігів | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Полтава | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Черкаси | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Житомир | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Суми | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Хмельницький | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Чернівці | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Рівне | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Дніпродзержинськ | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Кіровоград | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Івано-Франківськ | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Кременчук | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Тернопіль | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Луцьк | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Біла Церква | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Краматорськ | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Мелітополь | Магнітна дошка (Дошка для маркера) Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати