Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Ліжечка колиски

ціни, фото, опис
Дитяче ліжечко Дитяче ліжечко "Teddy" Woodman
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3620 грн

Розмір спального місця: 120х60 см

Довжина: 125 см

Ширина: 65 см

Країна виробник: Україна

Колір: натуральний, горіх, слонова кістка

Висота: 96 см

Виробник: Woodman

Матеріал: цільна деревина, бук

Дитяче ліжечко “Mia” Woodman Дитяче ліжечко “Mia” Woodman
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3770 грн

Довжина: 124 см

Країна виробник: Україна

Ширина: 68 см

Колір: слонова кістка, сніжно-білий, шоколадний

Виробник: Woodman

Висота: 108 см

Матеріал: цільна деревина, бук

Дитяче ліжечко Дитяче ліжечко "Oscar" Woodman
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 4490 грн

Довжина: 125 см

Ширина: 65 см

Країна виробник: Україна

Виробник: Woodman

Колір: горіх, горіх темний, шоколадний

Висота: 96 см

Матеріал: цільна деревина, бук

Розмір спального місця: 120х60 см

Сторінки: 1

З перших днів малюка йому просто необхідно власне спальне місце. Багато батьків вирішують спати разом з дитиною, але краще відразу поставити для нього своє ліжечко, хоч і максимально близько розташувати його до мами.
Ліжечка колиски обов'язково повинні виконувати величезну кількість функцій. У першу чергу вони повинні бути дуже зручним комфортним місцем для сну. Варто враховувати всі особливості немовляти, адже у нього ще тільки починає формуватися скелет і сон обов'язково повинен бути корисним. Також ліжечка повинні допомагати батькам укладати дитину, для цього в них часто вже є механізм гойдання або ж його можна купити додатково, можна підібрати серед декількох варіантів конкретний, відповідний для батьків. Нарешті, навіть бодрствующий малюк може досить довго знаходитися в ліжечку, розважаючись зі своїми іграшками або ж просто спостерігаючи за навколишнім світом.
З урахуванням того, що саме ліжечко колиска є тим місцем, де малюк в перший рік життя зовсім проводить найбільше часу, та й після воно досить активно використовується, як меблі, обов'язково потрібно купити ту модель, яка буде відповідати всім критеріям.

Вимоги до дитячих ліжечок

Малюки в перші місяці життя, коли поселяються в ліжечко, не можуть висловити ніяких своїх побажань, тому вибір першого спального місця повністю лягає на плечі батьків, а відповідно і вимоги більш практичні, раціональні, дорослі.
У першу чергу звертає на себе увагу ціна. У будь-якому випадку є деякі обмеження по ціні, кожна сім'я може визначити свій власний діапазон. Хороші меблі можна купити дуже недорого, якщо платити дійсно за якість, а не за рекламу або магазинні надбавки. Саме тому багато хто купує у нас в магазині, де максимально привабливі ціни, великий вибір, а також дуже хороший рівень якості, як у товару, так і у обслуговування.
Другим моментом стає зовнішній вигляд. Для малюка обов'язково хочеться вибирати тільки лише найкраще, тому ліжечко повинне подобатися і виглядати просто шикарно. З урахуванням того, що колиска найчастіше стоїть не в окремій, а в батьківській кімнаті, варто звернути увагу на класичні варіанти. Дерево, без додаткового забарвлення і обробки виглядає дуже красиво. Природа сама подарувала даному матеріалу дуже привабливий колір і красиві складні візерунки, цього цілком достатньо в більшості випадків.
Багато людей звертають увагу на функціональність ліжечка. Краще всього, якщо воно буде максимально розбиратися. Наприклад, можна буде зняти кілька перил або ж одну сторону, а також можна буде встановлювати дно на різній висоті. Ці дрібниці допоможуть комфортно експлуатувати ліжечко для дитини різного віку.

Ліжечка маятник

Ліжечка з маятником є найсучаснішим способом заколисування дитини. Основною особливістю саме даних моделей є те, що з ними абсолютно не потрібні зусилля для того, щоб укласти малюка спати. Достатньо злегка всього один раз штовхнути бортик і ліжечко саме буде гойдатися протягом дуже довгого часу.
Маятник може бути розташований подовжньо або ж поперечно, залежно від цього малюка буде заколисуватись вперед-назад або ж з боку в бік. Перший варіант вважається природніше, однак другий для багатьох батьків звичніше. Також іноді зустрічається універсальний маятник, який може перемикатися в будь-яке переважне становище.
На подібні ліжечка нерідко кріплять спеціальні сучасні автоматичні механізми, вони здатні автоматично почати заколисування, реагуючи на плач дитини, це дуже сильно полегшує завдання батьків і допомагає їм висипатися.

Ліжечка гойдалки

Гойдалки представляють собою древній спосіб заколисування дитини. Ліжечко просто поставлене на дві округлі дуги, за рахунок цього може гойдатися з боку в бік. На жаль, на відміну від маятника подібна конструкція досить швидко зупиняється, батькам доводиться самостійно постійно контролювати процес укладання.
Величезна перевага подібних ліжечок економічність, на нашому сайті можна знайти доступні варіанти. Деякою складністю в подібних ліжечках гойдалках є те, що їх неможливо заблокувати. Навіть під час випадкового зачіпання, вони починають розгойдуватися, що може навіть налякати дитину або ж розбудити в самий невідповідний момент. До того ж зазвичай в такому ліжечку дуже складно просто сидіти дитині, що вже підросла і грати, він моментально втрачає рівновагу і ліжечко швидко і занадто різко може переважити.
У результаті таке ліжечко чудово підійде для сну, буде практичним і економічним рішенням, але не варто від нього очікувати надто великих функцій.

Ліжечка на стаціонарних ніжках

Якщо немає бажання привчати дитину до заколисування і хочеться, щоб малюк спочатку звикав до простого спокійному сну, то набагато простіше зупинитися на елементарних конструкціях зі стаціонарними ніжками, які зовсім не пристосовані для гойдання. Це просте ліжко з бортиками, яке стоїть на чотирьох ніжках і знаходиться в спокої.
Навіть якщо його зачепити, то воно не почне гойдатися і дитина не злякається. До того ж, багато фахівців вважають, що навчитися засинати спокійно, просто лежачи без заколисування дуже корисно для малюка. Варто відзначити, що це ще й набагато легше для батьків, їм не приходиться довго стрибати або штовхати ліжко, достатньо просто поцілувати дитину і вона буде спокійно засинати.
Дуже часто в комплекті до ліжечка зі стаціонарними ніжками йде коліщатка. Їх досить легко можна встановити на ніжки і отримати ліжечко, яке легко транспортувати. Це справжня знахідка для люльки, коли потрібно розташувати її в невеликій квартирі. Багато хто боїться загородити ліжком телевізор, прохід або ж шафа, яка не зможе відкриватися, але якщо модель на коліщатках, то її дуже легко можна переміщати, подібної проблеми не існує зовсім.
Іноді зустрічаються комплексні ліжечка, які також зроблені на базі варіанта зі стаціонарними ніжками, однак в наборі додатково йдуть коліщатка і класична гойдалка. За допомогою такого комплекту можна міняти конструкцію ліжка залежно від його місця розташування, віку і звичок дитини, а також просто побажання батьків.

Особливості конструкції

Необхідно враховувати той момент, що насправді конструкція ліжечка колиски може бути різною. Поділ на класичні групи, а також ті зовнішні особливості, які видно на фото, це тільки поверхнева класифікація. Насправді є величезна кількість додаткових елементів, яким обов'язково варто приділити увагу.
У першу чергу це ящики і шафки, які можуть бути додані в конструкцію. Недолік вбудованої тумбочки в класичному ліжечку в тому, щоб вона перебувала збоку. Таким чином, меблі можуть бути занадто громіздкими. Однак у випадку зі стаціонарними ніжками можна розташувати ящики безпосередньо під дном. Таким чином, вони зовсім не займають корисної площі, але виявляються дуже місткими і зручними.
Дуже зручно в плані додаткових конструкцій ліжечко з механізмом маятник. Крім того, що в нижній частині дуже часто ховається шафка для різноманітних дитячих речей та іграшок, які повинні бути під рукою, може бути вбудований пеленальний столик. Дуже зручно, коли він не займає окреме місце, а просто відкидається або висувається при необхідності з ліжка. Це допомагає всього лише в одній конструкції помістити все необхідне для малюка, що є відмінною економією простору в невеликій кімнаті, а для однокімнатних квартир часто і зовсім єдиний вихід, щоб гідно облаштувати побут малюка.

Кращий матеріал для колиски

Після того, як визначилися з конкретним типом ліжечка колиски, а також з його різноманітною конструкцією, необхідно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені дані меблі. Обов'язково потрібно враховувати кілька критеріїв. Саме безпека, екологічність, практичність.
Для дитячих меблів дуже важливо підібрати матеріал таким чином, щоб неможливо було травмуватися. Пластик при зламі дає дуже гострі кути, об залізо вдаритися дуже боляче, ідеальним варіантів стає дерево, яке шліфували і оброблене спеціальним чином, щоб мінімізувати ризик занози. Також дерево виграє в показниках екологічності, це натуральний природний матеріал, який не може нашкодити здоров'ю малюка. Якщо він стоїть в кімнаті, це відразу ж додає тепла і затишку.
Відносно практичності необхідно підбирати той варіант, який зможе прослужити протягом декількох років. Якщо мова йде про дерево, то варто підбирати сосну, бук або березу, вони дійсно дивно довговічні і при цьому чудово виглядають навіть після довгого часу.
З точки зору практичності дерево трохи програє. Його набагато складніше відмити, ніж метал або ж пластик, але в ліжечку зазвичай все застелене, навіть боковини додатково укриті бортиками, тому з даним критерієм проблем не виникає.
В цілому варто звертати увагу саме на сучасні дерев'яні ліжечка, вони у нас представлені у величезній різноманітності, щоб кожен зміг знайти ідеальний варіант. Колиски для малюків з самого першого дня життя і на кілька наступних років обов'язково повинні бути дуже хорошими. Саме від того, наскільки якісне і красиве спальне місце залежить розвиток малюка і спокій батьків.

Основні критерії вибору

Для того, щоб зробити правильний вибір серед величезного розмаїття слід просто відповісти перед покупкою в магазині самому собі на конкретні запитання. Інтернет магазин меблів Мекко пропонує безліч різноманітних ліжечок колисок, серед яких кожен може знайти саме той варіант, який повністю задовольнить всі побажання батьків. Усього кілька моментів, на які слід звернути увагу:
• Співвідношення ціни та якості. Щоб правильно визначити, в яку саме сторону слід відхилитися потрібно відповісти собі скільки саме ліжечко буде використовуватися. Деякі користуються люлькою до півроку або зовсім дитина спить з батьками, а з півтора вже переводять малюка на звичайне доросле ліжко. У подібній ситуації ліжко буде експлуатуватися всього лише рік і на ньому цілком можна заощадити. Якщо ж планується поселити малюка в колисці відразу після народження і укладати його спати туди
• Який механізм буде найзручніше. Яким саме чином сім'я буде укладати дитину спати, чи варто його заколисувати і як краще це робити. Також обов'язково потрібно врахувати, чи необхідно буде рухати ліжечко, адже для цього теж можна купити особливу модель в комплекті з коліщатками. Якщо немає конкретного рішення, то краще вибрати комплексний варіант, він трохи дорожче, зате потім ніхто не буде шкодувати про якийсь недолік
• Слід підібрати зовнішній вигляд, який відмінно впишеться в інтер'єр. Найкраще зупинитися на класиці, в такому випадку можна буде укласти малюка в спальні батьків або в дитячій, коли він трохи підросте і скрізь цей предмет меблів красиво впишеться
• Чи необхідне додаткове обладнання. Це може бути пеленальний столик або ж шафки, які вбудовані в конструкцію ліжечка і таким чином економлять місце. Ідеальне рішення для невеликих кімнат
Тільки після того, як з усіма цими пунктами конкретно визначився майбутній покупець варто звертатися на наш сайт. Завдяки великому каталогу кожен зможе знайти саме те ліжечко, яке намалював у своїй фантазії. Тут є доставка і оплата дистанційно, обслуговування на найвищому рівні, тому багато хто купивши одне тільки дитяче ліжечко, трохи пізніше повертаються за обстановкою для всієї квартири. Купити меблі в інтернет магазині Мекко.

Ліжечка колиски Київ | Ліжечка колиски Харків | Ліжечка колиски Одеса | Ліжечка колиски Дніпропетровськ | Ліжечка колиски Донецьк | Ліжечка колиски Запоріжжя | Ліжечка колиски Львів | Ліжечка колиски Кривий Ріг | Ліжечка колиски Миколаїв | Ліжечка колиски Маріуполь | Ліжечка колиски Луганськ | Ліжечка колиски Вінниця | Ліжечка колиски Херсон | Ліжечка колиски Чернігів | Ліжечка колиски Полтава | Ліжечка колиски Черкаси | Ліжечка колиски Житомир | Ліжечка колиски Суми | Ліжечка колиски Хмельницький | Ліжечка колиски Чернівці | Ліжечка колиски Рівне | Ліжечка колиски Дніпродзержинськ | Ліжечка колиски Кіровоград | Ліжечка колиски Івано-Франківськ | Ліжечка колиски Кременчук | Ліжечка колиски Тернопіль | Ліжечка колиски Луцьк | Ліжечка колиски Біла Церква | Ліжечка колиски Краматорськ | Ліжечка колиски Мелітополь | Ліжечка колиски Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати