Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Світлодіодні (LED) лампи

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Світлодіодні лампи

Ступаючи в ногу з технічним розвитком, застосування світлодіодних ламп в побуті і на підприємствах по наростаючій набирає попит у користувачів. Такі вироби дуже економічні, легко транспортуються, по відношенню до звичайних спіральних або люмінесцентним лампам екологічно безпечні, особливо при утилізації. Дуже високий термін служби в поєднанні зі зниженими межами споживання електроресуросів ставить ці прилади освітлення на перше місце серед товарів масового споживання.

Пару слів про економію квартплати за світло

Постійне і неминуче зростання тарифів на енергоносії змушує зайвий раз урізати сімейний бюджет витрат на особистісні витрати. Часом квартплата займає значну частку сукупних витрат всієї родини. Для виживання доводиться вдаватися до режиму жорсткої економії. Часом дуже важко в єдиному рішенні з'єднати економію і комфорт. На щастя, використання світлодіодних ламп в нашій країні покликане не тільки заощадити струм, а й подбати про економічний захист споживачів електроенергії. З існуючою швидкістю інфляції зараз важко привести конкретні розрахунки з енергозбереження після впровадження зберігаючих ламп. Але фізичні характеристики світлодіодів самі за себе можуть обгрунтувати потенційну вигоду від їх використання. Таким чином, поступово замінивши в будинку всі лампочки на світлодіоди, можна домогтися істотного зниження квартплати за світло.

Універсальність світлодіодних ламп для масового споживача

Виходячи із загальноприйнятих ГОСТІВСЬКИХ норм, що існують ще з кінця минулого століття, сучасні світлодіодні лампи для дому мають цоколі найпоширенішого розміру.

Патрони всіх радянських світильників, європейських і зарубіжних приладів освітлення підходять до цих ламп. Купуючи таку сучасну деталь освітлення не потрібно переживати, що вона буде затребувана тільки в окремо взятій локації. Її можна застосувати практично повсюдно. Габарити нових лампочок часто збігаються з розмірами спіралеподібних попередниць.

Самостійно або за допомогою продавця споживач зможе вибрати необхідний освітлювальний прилад, керуючись маркуванням на самій лампі. Для цього потрібно небагато. Необхідно знати приблизну площу використання, призначення світла (для роботи, відпочинку, чогось іншого) і розмір патрона на світильнику.

Існують такі види світлодіодних ламп за призначенням:

* Для будинку, квартири, робочого кабінету;

* Для офісів і прийомних, конференц-залів і аудиторій;

* Для декоративного підсвічування житлових приміщень та ін.

Колірну температуру світла, яку медики рекомендують використовувати в своїх квартирах і будинках, потрібно вибирати в діапазоні від тепло-жовтого до теплуватого білого відтінку. Таке світло найбільш наближений до природного освітлення, він не викликає зайвого роздратування сітківки ока ні в денні години, ні у вечірній час. Таке світло відмінно підходить вразливим і не сформувався дитячим очам. Для концентрації уваги краще підбирати білий світ. Він володіє більш точною кольоропередачою. Холодне біле світло дозволяється для офісів і місць з великим скупченням людей. У домашніх умовах таке світло може викликати дискомфорт, оскільки частково руйнує відчуття затишку. Між іншим, для освітлення вуличних вітрин або художніх інсталяцій вибирають холодний світлодіодний ліхтар. Він здатний не тільки привернути увагу перехожих або відвідувачів, а й дозволяє в точності і без спотворень розглянути фактуру та інші параметри предмета.

Такі лампи найкращим чином оптимізовані для людського ока, не завдають шкоди ні підвищеним мерехтінням, ні посиленим світлопотоком. Останній параметр має цілий ряд підгруп, серед яких можна підібрати прилади під індивідуальні потреби або вибраний дизайн приміщення.

З чого складається світлодіодна лампа

Для того, щоб розуміти суть питання, потрібно коротко описати предмет обговорення. Навіть якщо принцип роботи світлодіода може здатися дуже складним для звичайного користувача, потрібно чітко позначити певні поняття, терміни і процеси.

У такій лампі найважливішим елементом, як не дивно, є охолоджувальний радіатор. Його складна форма і унікальний сплав забезпечує довговічну і стабільну роботу всього пристрою. Він забезпечує охолодження світлодіодів.

 Електронний драйвер забезпечує безперебійну роботу і заявлену яскравість світла. Це він здатний сприймати напругу і видавати постійний струм, необхідний для роботи світлодіодів.

Світловипромінюючі діоди - це невеликі прилади, які, пропускаючи через себе струм, видають потік світла. Сяючі кристали, використовувані всередині маленьких приладів, вирощуються штучно в спеціальних лабораторіях. Для вирощування використовується складна система використання сапфірових дисків і спеціальних газів, які під високою температурою при певних технологічних процесах утворюють рівні кристали. Далі відбувається напилення контактів і чіпів на отриману пластину. Таку складну роботу здатна виконати тільки роботизована техніка, звідси і дорога вартість вищезгаданих кристалів.

І, нарешті, оптична система. Вона допомагає досягти потрібної результативності світіння. Ця система передбачає використання певних лінз, розсіювачів і інших елементів світлоподачі.

Коли основна деталь лампи готова, залишається повністю зібрати пристрій. От саме від цього етапу зборки і залежить довговічність використання лампочки. Більш уважні та відповідальні виробники використовують перевірені матеріали корпусів, охолоджувачів та інших елементів.

LED-лампи по суті ті ж світлодіоди, тільки при їх розробці використано більше крихітних кристалів напівпровідників і є невелика різниця в принципах охолодженні радіатора.

Сам по собі світлодіод не може випромінювати необхідний для нашої здорової життєдіяльності біле світло. Щоб досягти білого світіння, по-перше, в світлодіодах використовують фосфор. Коли синє випромінювання діода потрапляє на фосфор, утворюється свічення звичного для нас білого кольору. По-друге, в СД-лампах іншого типу використовується строго-контрольоване змішування червоного, зеленого і синього світлодіода. Для таких пристроїв використовується мікропроцесор, результатом роботи якого стане випромінювання приладом необхідного комфортного білого світла.

Відмітки на лампах, які потрібно знати

Світлодіодні лампочки для домашнього освітлення мають інформаційне маркування. Всю необхідну інформацію про виріб можна отримати, прочитавши листок вкладиш або ознайомившись з інструкцією на упаковці. Багато виробників ставлять найважливіші позначки безпосередньо на самому виробі - на колбі або цоколі лампи.

У шести підпунктах наведемо основні характеристики і специфікації СД-ламп для будинку, які слід знати, щоб безпомилково вибрати найголовніший елемент освітлювального приладу.

1. Для будинку кольорова температура повинна бути в межах 2700К-3500К (градуси Кельвіна). Для роботи та виробничих цілей допускається біле

денне світло (близько 4100 градусів К). Для вуличного освітлення підійдуть біло-холодні світлодіоди потужністю до 5000 градусів Кельвіна.

2. Найкраща передача кольору світлодіода наближається до 100 CRI. Стандартом є значення трохи вище 80 одиниць.

3. Кути світлових потоків в таких лампах рідко перевищують 120 градусів. Менший кут характеризує лампу цілеспрямованого точкового освітлення.

4. Найбільш затребувані і поширені цоколі мають маркування G, GU, GX, e, E.

5. Термін служби вимірюється або в годинах (від 20 тис. До 50 тис. Годин), або кількістю включень (50-100 тис.)

6. Енергетична ефективність пристосування досить висока практично у всіх моделей і всіх виробників.

Реалії світлодіодних ламп в домашньому використанні

Світлодіодні лампи впевнено витісняють з побуту грушоподібної «Іллічівську» лампу розжарювання. Основні недоліки колишніх ламп нам всім давно відомі - вона страшенно нагрівається при тривалому використанні, споживає дуже багато електроенергії, відповідно, швидко перегорає, а від перепадів напруги розлітається на осколки. Але в свою чергу, коштує недорого і легко замінюється. Нижче наведені структуровані списки переваги використання енергозберігаючих світлодіодних ламп і розкриті потенційні вразливі місця.

Переваги світлодіодів:

* Виробник дає високий гарантійний період, зазвичай він становить від 2 до 5 років при збереженні чека або коробки;

* Економія ресурсів;

* Має високе число «включень-виключень»;

* Міцна стійкість корпусу до механічних пошкоджень;

* Довга тривалість роботи без виключення;

* Безпеку для здоров'я;

* Рівний і миттєвий світловий потік;

* Лампа не нагрівається;

* Стійка працездатність при скачках в енергомережі;

* Найширший вибір форм, що дозволяє підібрати необхідний рівень розсіювання;

* Тривалий термін служби.

Уразливість світлодіодів:

* Ціна на велику партію ламп може бути висока для звичайного покупця;

* Ймовірність виникнення деградації світіння (спостерігається в дешевих моделях);

* Ймовірність поломки радіатора охолодження;

* Термін служби дешевих ламп може бути завищений.

Про ціну і бренди

Ціна світлодіодної лампи повністю окупається незабаром після придбання. Ще 5-7 років тому вартість цього світлового приладу викликала суперечки у опонентів. Зараз, коли практично в кожному будинку знайдеться світлодіодна лампочка, питання про високу ціну цього виробу виникають все рідше. Порівнянно з лампою розжарювання світлодіод дійсно дорожче, але в порівнянні з економією і одержуваних освітленням вартість світлодіодної лампи повністю виправдана. Крім того, розміри і потужності представлених виробів значно впливають на роздрібні розцінки.

Невеликий період часу, який пройшов після масового введення в експлуатацію світлодіодних ламп, не дає повної інформації про якість доступних вітчизняних і китайських ламп. Багато споживачів, вибираючи освітлювальні світлодіоди, керуються виключно власним досвідом, тривалими спостереженнями або рекомендаціями авторитетних сторін. Наприклад, зарекомендувала себе якісним електронної європейською продукцією і перевіреними китайськими виробами, магазин Мекко з упевненістю пропонують свою продукцію все більшій кількості покупців. Начебто і гарантійні зобов'язання, і інші важливі параметр практично однакові у всіх інших магазинах, але покупці більш орієнтовані купити світлодіодні лампи саме в великому магазині Мекко. Таке позитивне розташування справ зумовлений тим, що мережевий магазин Мекко закуповує партії товарів у перевірених постачальників. Будь то дешевші, але і більш надійні китайські моделі світлодіодів. Або ж менш вибагливі в дизайнерському виконанні, але безпрограшні у використанні моделі вітчизняних економок-ламп.

 Найважливіше правило вибору постачальників, якого дотримується торгова корпорація, полягає в:

1) високий експлуатаційний термін служби продукції;

2) швидке і доступне гарантійне обслуговування продукції.

 Завдяки широкому асортименту побутової освітлювальної техніки, яка представлена ​​в інтернет магазині Мекко, тепер можна вибрати світлодіодну лампу будь-якого цінового діапазону. Чи не упускаючи бажання придбати якісні лампи і дотримуючись чітко обмеженого бюджету на освітлювальні прилади, на вітринах магазину Мекко присутні всі види світлодіодних ламп для будинку по самим оптимальними цінам як для оптового покупця, так і для роздрібного споживача.

У висновку можна сказати, що не потрібно сприймати світлодіодні лампи надмірно дорогим новомодним явищем. По-перше, це дійсно економно, а по-друге, це зовсім інший новий погляд на принципи використання ресурсів.

Світлодіодні (LED) лампи Київ | Світлодіодні (LED) лампи Харків | Світлодіодні (LED) лампи Одеса | Світлодіодні (LED) лампи Дніпропетровськ | Світлодіодні (LED) лампи Донецьк | Світлодіодні (LED) лампи Запоріжжя | Світлодіодні (LED) лампи Львів | Світлодіодні (LED) лампи Кривий Ріг | Світлодіодні (LED) лампи Миколаїв | Світлодіодні (LED) лампи Маріуполь | Світлодіодні (LED) лампи Луганськ | Світлодіодні (LED) лампи Вінниця | Світлодіодні (LED) лампи Херсон | Світлодіодні (LED) лампи Чернігів | Світлодіодні (LED) лампи Полтава | Світлодіодні (LED) лампи Черкаси | Світлодіодні (LED) лампи Житомир | Світлодіодні (LED) лампи Суми | Світлодіодні (LED) лампи Хмельницький | Світлодіодні (LED) лампи Чернівці | Світлодіодні (LED) лампи Рівне | Світлодіодні (LED) лампи Дніпродзержинськ | Світлодіодні (LED) лампи Кіровоград | Світлодіодні (LED) лампи Івано-Франківськ | Світлодіодні (LED) лампи Кременчук | Світлодіодні (LED) лампи Тернопіль | Світлодіодні (LED) лампи Луцьк | Світлодіодні (LED) лампи Біла Церква | Світлодіодні (LED) лампи Краматорськ | Світлодіодні (LED) лампи Мелітополь | Світлодіодні (LED) лампи Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати