Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Ортопедична подушка

ціни, фото, опис
Подушка Подушка "ERGOLITE" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 581 грн
15%

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SWEETEN M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1296 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "ERGOWAVE" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1149 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SWEETEN mini" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 442 грн

Матеріал: Меморі

Виробник: Noble

Тип товару: подушка

Подушка Подушка "STARBOOM" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 734 грн

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Матеріал: Меморі

Подушка Подушка "SWEETEN L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1443 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SIDEROLL L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 545 грн

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Матеріал: Меморі

Подушка Подушка "SIDEROLL M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 398 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1139 грн

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1017 грн

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS mini" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 413 грн
20%

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "ROLL" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 825 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Сторінки: 1

На сьогоднішній день для комфортного сну створено багато корисних речей. Це ортопедичні матраци, ліжка з ламелями, які підсилюють корисні властивості матраца. Все це корисно і комфортно, але для досягнення бажаного результату, який перевершить всі ваші очікування, необхідна ортопедична подушка.
Для того щоб кров і кисень в потрібній кількості надходили до нашого мозку потрібне певне положення хребта, яке буде давати підтримку шиї і голові. З цією метою була створена ортопедична подушка, яка використовується під час сну. І зробили її не для різноманітності спальних аксесуарів. Справа в тому, що наше тіло влаштовано таким чином, що під час відпочинку хребет повинен знаходитися в прямому положенні, і ні в якому разі не повинно допускатися його викривлення. Сон без подушки також неприпустимий, як і на неякісної подушці. При відсутності цього спального предмета, шийні хребці змінюють свою форму і викривляються. Такі наслідки призводять до напруження м'язів, внаслідок чого з'являються болі голови і шийного відділу. Ортопедична подушка допомагає людині прийняти природну позицію під час сну. Це дозволить насолодитися нормальним відпочинком, а на ранок ні шия, ні спина не хворітимуть. Кожне пробудження буде бадьорим і легким.
Ортопедичні подушки володіють вражаючим ефектом. Все тому, що їх розробкою займалися лікарі, тому їх конструкція дозволяє приймати природне анатомічне положення. Це було досягнуто завдяки спеціальній формі подушки і спеціальному матеріалу, який має потрібну ступінь жорсткості. Ці подушки широко застосуються в лікуванні та профілактиці остеохондрозу та інших захворювань хребта.

Які наповнювачі застосовують в ортопедичних подушках

Як в ортопедичних, так і в простих подушках використовують два види наповнювачів: натуральні й штучні. Не можна виділити якийсь певний вид наповнювача. У всіх є свої плюси і мінуси. Натуральні матеріали вважаються кращими, але їх недолік полягає в тому, що не всі вони підійдуть для людей, що страждають алергією, до того ж, за ними потрібен ретельний догляд. А от синтетичні матеріали дешевше коштують, за ними легко доглядати, і вони безпечні для здоров'я.

Жорсткість подушки, як важливий фактор при її виборі

Вибір жорсткості подушки залежить від положення, в якому людина найчастіше спить. Якщо ви любите спати на спині, то подушка із середнім ступенем жорсткості підійде найкраще. Для сну на боці ідеальним варіантом стане жорстка подушка. Для тих, хто любить спати на животі підійде м'яка ортопедична подушка.
Висота подушки також є важливим чинником. Ортопедичні подушки бувають висотою від шести до шістнадцяти сантиметрів. Це дуже індивідуально, підібрати висоту подушки, але є одне невелике правило: висота подушки повинна дорівнювати ширині плеча.

Ортопедична подушка як профілактика остеохондрозу

Для нормальної життєдіяльності людини потрібно повноцінний відпочинок. Людина повинна добре відпочити, для того щоб на наступний день бути повним сил і справлятися з повсякденними завданнями. Такий відпочинок можливий тільки тоді, коли тіло повністю розслаблене, знаходиться в природному положенні, а м'язи не напружені. Для цього крім ортопедичних матраців існують і ортопедичні подушки, які особливо корисні для людей, які страждають на остеохондроз шийних хребців. Якщо правильно підібрати подушку, то всі неприємні і хворобливі відчуття дуже скоро залишаться у спогадах. Ортопедична подушка дає можливість розслаблення м'язів в області шиї, а хребет знаходиться в природному положенні. Тільки завдяки такій подушці можна домогтися бажаного результату - анатомічного розташування тіла.

Якими характеристиками повинна володіти подушка від остеохондрозу

Розміри подушки в цій справі мають значення і вона повинна бути невеликою, форма її прямокутна, маленька висота, що дозволяє вільно розташуватися голові без зміщення шийних хребців, яке може викликати поганий кровообіг. У деяких випадках використовують навіть звичайну подушку, яку складають навпіл. Головна функція ортопедичної подушки забезпечити надійну підтримку хребцям в області шиї, що б ті могли максимально розслабитися, не напружуючись для підтримки голови. Таке положення позбавить вас від болю в голові, шиї і спині.
Застосовувати ортопедичну подушку можна навіть при проблемах в області попереку, тільки в цьому випадку її підкладають не під голову, а під коліна.

Різновиди ортопедичних подушок

Ортопедичних подушок існує дуже багато, але вирішити проблему з остеохондрозом допоможуть тільки кілька різновидів. Подушка, що нагадує форму півмісяця, валик, прямокутна, в якій виступають краю.
Півмісячна ортопедична подушка дозволяє спати тільки на спині. Форма подушки є фіксатором голови і підтримкою для шиї. Вони мають середній ступінь м'якості і зберігають свою первинну форму під тиском тіла. Оскільки в одній позиції спати зовсім незручно така подушка не надто популярна.
Прямокутні ортопедичні подушки дозволяють спати в будь-якій позі: лежачи на спині, на боці або на животі. Дуже важливо, щоб така подушка зберігала свою форму і не піддавалася деформації.

Подушка ортопедична із застосуванням латексу

Подушки, в яких застосовуються латекс, є поширеними у використанні ортопедичним приладдям для сну. У їх виготовленні застосовують спінений каучук, що є натуральним матеріалом, а це означає, що він ідеально підходить для людини. Такий матеріал забезпечує еластичність і жорсткість, яка ідеально повторює контури шийної та головної ділянки людини.
Сучасні виробники випускають кілька видів латексних подушок, які отримали широке застосування завдяки своїм корисним властивостям. Це звичайні прямокутні або квадратні ортопедичні подушки з латексу, дугоподібні, дитячі та багато інших.

Якими достоїнствами володіють латексні ортопедичні подушки.

Латекс володіє необхідним рівнем еластичності і щільності, а це означає, що під час сну людина буде відчувати максимум комфорту. Крім цього вони будуть хорошою профілактикою багатьох захворювань і позбавить від неприємних і хворобливих відчуттів.
Такі подушки добре вентилюють повітря, а це корисно не тільки для потрібної підтримки умов спального місця, а й для самої шкіри людини, яка під час сну насичується киснем.
Ортопедичні подушки з латексу легкі, компактні, їх зручно транспортувати і можна взяти з собою в дорогу. Догляд за ними дуже простий, не потрібно спеціальних пристосувань або дорогих засобів. Вони мають знімний чохол з міцної і довговічної тканини, який можна прати у звичайній машинці для прання.
Перфорована структура латексу запобігає появі алергічних реакцій, цей матеріал не дозволяє розвиватися шкідливим мікроорганізмам, в ньому не заводяться комахи, не накопичується пил.
Дуже суттєва перевага це довговічність виробу. Така ортопедична подушка може прослужити до двох десятків років і не деформуватися, зберігаючи свої цілющі властивості.

Які зміни відбуваються при використанні латексної подушки

1. Сон на латексній ортопедичній подушці сприяє рівному диханню, завдяки його використанню можна позбутися такого неприємного явища під час сну, як хропіння.
2. Відпочинок на такій подушці дозволяє організму відновити втрачені сили в процесі трудового дня.
3. Правильне положення голови сприяє нормальному кровообігу, що забезпечує приплив крові до головного мозку і інших життєво важливих внутрішніх органів.
4. Ортопедичний ефект латексної подушки нормалізує тиск між шийними хребцями.
5. Анатомічне положення повністю розслаблює м'язову систему в області шиї і голови.
6. Циркуляція повітря дозволяє зберігати тепло взимку і прохолоду в спекотні дні.
Ортопедичні подушки з латексу рекомендується використовувати людям, які страждають таким поширеним захворюванням як остеохондроз, болями в шиї, головних болях. Якщо людина швидко стомлюється або у неї часто паморочиться голова, така подушка також буде хорошим засобом профілактики цих недуг. Її можна використовувати людям хворим на астму і алергічні захворювання. Використовуючи латексну ортопедичну подушку, ви зможете позбутися від вище перелічених симптомів і усунути наслідки захворювання хребта.
Догляд за такою подушкою гранично простий. Її рекомендується не залишати в місцях, куди проникають сонячні промені, не використовувати для чищення хімічні речовини, і берегти від гострих предметів, щоб не відбулося механічних пошкоджень.
Латекс не любить прання, для підтримки гігієни є знімний чохол. Але все ж, при необхідності він переться в холодній воді за допомогою мила.
Ортопедичні подушки з латексу відрізняються своїми якостями і ціною не тільки через комбінацій її наповнення, а й від технології виготовлення, яких на сьогоднішній день існують дві.
Перша технологія передбачає в герметизовану форму латексну піну. У ній відсутнє повітря, що утворює вакуум, що дозволяє піні заповнити весь простір у формі. Після цього матеріал піддається заморожуванню при температурі мінус тридцять градусів за Цельсієм. Це викликає лопання перемичок бульбашок в піні. Наступним етапом є продування газом, яке об'єднує окремі соти в єдину форму. Наступний крок це вулканізація. Потім знову охолодження до мінус тридцяти і нагрівання до температури плюс вісімдесять градусів за Цельсієм.
Подушки, зроблені за цією технологією, мають гарну вентиляцією. Однак процес виготовлення складний і тому такі подушки коштують не дешево.
За другою технології використовують спеціальні міксери для спінювання латексу. Потім його поміщають у форми і відправляють в піч з температурою сто градусів за Цельсієм. Потім отриманий склад миється і сушиться. У формах є шипи, які роблять отвори різної глибини і навіть наскрізні. Вони дозволяють повітрю рівномірно циркулювати в подушці.

Дитячі ортопедичні подушки

Діти потребують комфортного та здорового сну, але при покупці ортопедичної подушки батьки часто замислюються над правильністю свого рішення.
Подушка для дитини необхідна тоді, коли його плечі стають ширшими голови. У цей момент хребет відчуває навантаження і йому необхідна підтримка. Також подушка необхідна після того як формується вигин хребта в районі шиї. Тому ортопедичну подушку потрібно купувати, коли дитині виповниться один рік.
При виборі дитячої ортопедичної подушки слід звернути увагу на її якісні характеристики. Вона повинна бути жорсткою і пружною, невисокою, добре пропускати повітря, не викликати алергічних реакцій.
Ідеальним варіантом вважається, коли на подушці знаходиться тільки голова, а плечі нижче подушки. У будь-якому положенні шия і хребет повинні знаходитися в одній площині.
Гарна циркуляція повітря корисна не тільки для шкіри дитини, яка насичується киснем під час сну, але і для того, якщо дитина увіткнеться носом в подушку, що не викличе задухи.
Дитяча подушка часто піддається пранні, тому її якість має бути високою і зберігати свою форму після великої кількості прань.
Інтернет магазин Мекко пропонує широкий вибір ортопедичних подушок високої якості. Ці спальні аксесуари забезпечать вам комфортний відпочинок, гарне здоров'я. Щоранку ви будете прокидатися з задоволенням, відчуваючи приплив сил і енергії. Все це завдяки анатомічному положенню голови і хребця.
Доставка меблів здійснюється в усі міста України.

| Ортопедична подушка Київ | Ортопедична подушка Харків | Ортопедична подушка Одеса | Ортопедична подушка Дніпропетровськ | Ортопедична подушка Донецьк | Ортопедична подушка Запоріжжя | Ортопедична подушка Львів | Ортопедична подушка Кривий Ріг | Ортопедична подушка Миколаїв | Ортопедична подушка Маріуполь | Ортопедична подушка Луганськ | Ортопедична подушка Вінниця | Ортопедична подушка Херсон | Ортопедична подушка Чернігів | Ортопедична подушка Полтава | Ортопедична подушка Черкаси | Ортопедична подушка Житомир | Ортопедична подушка Суми | Ортопедична подушка Хмельницький | Ортопедична подушка Чернівці | Ортопедична подушка Рівне | Ортопедична подушка Дніпродзержинськ | Ортопедична подушка Кіровоград | Ортопедична подушка Івано-Франківськ | Ортопедична подушка Кременчук | Ортопедична подушка Тернопіль | Ортопедична подушка Луцьк | Ортопедична подушка Біла Церква | Ортопедична подушка Краматорськ | Ортопедична подушка Мелітополь | Ортопедична подушка Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати