Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Каркас ліжка

ціни, фото, опис
Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2754 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1779 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1883 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2856 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1918 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас двоспальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3022 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Сторінки: 1

Сон це значна частина нашого життя, яка впливає на здоров'я людського організму і життєдіяльність людей. Якщо ліжко не зручне, тіло людини приймає неправильне положення і на ранок з'являється відчуття млявості і неповноцінного відпочинку. Але як зробити своє ліжко зручним, і якими якостями воно повинне володіти? Цим питанням задаються багато, але не всі знають на нього відповідь. Найголовніше під час сну це зручне положення під час сну, а для того щоб його забезпечити необхідна правильна конструкція ліжка, яку забезпечує каркас - його основа.
Для того щоб вибрати гарне, зручне та якісне спальне місце необхідно поставитися до цього питання відповідально й озброїтися деякими знаннями, які підкажуть, що робить ліжко по-справжньому комфортним. Не варто намагатися заощадити на тому місці, яке безпосередньо впливає на ваше здоров'я і настрій, адже на ньому ви проводите чималу частину вашого життя. Сучасні технології зробили великий крок у розвитку меблевої промисловості і сьогодні ми можемо побачити нове покоління комфортабельних ліжок, які складаються з міцного і зручного каркаса і ортопедичного матраца. Багато чули про ортопедичні матраци, які влаштовані чудесним чином і використовуються для профілактики різних захворювань і зручного сну. Але їх дію можна підсилити, якщо використовувати каркас ліжка, який має правильну конструкцію і значно відрізняється своїми якісними характеристиками, в порівнянні з тими «коробками», які прийнято вважати за справжні ліжка. Справа в тому, що якісний каркас для ліжка містить ламелі, які мають ортопедичний ефект не менше ніж матраци із застосуванням такої технології. Поєднання такого каркаса і ортопедичного матраца дають вражаючий ефект. На матрац, що лежить на ортопедичному каркасі, доводиться менше навантаження, а це збільшує термін служби ліжка і забезпечує максимально комфортне положення тіла людини під час відпочинку. Навіть якщо використовувати звичайний матрац з таким каркасом різниця буде колосальною.

Каркаси для ліжка з ламелями

Перш ніж поговорити про саму конструкцію ортопедичного матраца з ламелями потрібно уточнити, що ж являє собою самі ламелі. Ламель - це елемент ортопедичного матраца, яка є дерев'яною планкою з увігнутою формою і може відрізнятися довжиною і товщиною. Вона відрізняється пружністю, яка дозволяє утримувати матрац в рівному положенні. Для того щоб виготовити високоякісну ламель необхідно використовувати певні породи дерева. Кращим варіантом буде бук, ясен, береза або клен. Їх випилюють з цілого шматка деревини, а потім обробляють при певній температурі, що б добитися вигнутої форми. Коли ламелі готові з них створюється каркас, який може містити різну їх кількість, відстань так само може бути різним. Це дозволяє використовувати каркас для людей з різною масою тіла, а якщо каркас для ліжка призначається для двох людей, то кожна половина наповнюється індивідуально.
Каркас для ліжка з ламелями є відмінним і не дорогим варіантом, який дасть можливість купити якісне та зручне ліжко, яке коштуватиме в рази дешевше, ніж готове з аналогічною конструкцією. До того ж ортопедичний каркас можна використовувати з різними матрацами. Для односпального ліжка мінімальна кількість ламелей повинна бути не менше п'ятнадцяти штук. Відповідно для двоспального ліжка - не менше тридцяти ламелей. Хоча різні виробники можуть називати різні цифри кількості ламелей в каркасі, але чим більше їх кількість, тим надійніше і зручніше конструкція каркаса ліжка.
Дуже цікавим варіантом є розкладний каркас для ліжка з ламелями. Він нічим не відрізняється якістю і комфортністю перед звичайним каркасом, але має одну перевагу - розкладну конструкцію. Це дозволяє раціонально використовувати квадратні метри в кімнаті і при необхідності скласти каркас.

Як кріпляться ламелі до каркаса ліжка

Незважаючи на простоту конструкції каркаса ліжка вона все ж має свої тонкощі і нюанси. Ламелі фіксуються на каркасі за допомогою спеціальних кріплень, які виготовляються з каучуку, поліпропілену або пластмаси. У свою чергу кріплення з'єднується з ламелью і каркасом за допомогою заклепки або скоби. Крім цього ламель може кріпитися на підставку з металу або спеціальний отвір у каркасі. Дуже важливо вибрати модель каркаса із зручним для вас кріпленням. Збірка каркаса здійснюється досить просто і всі операції повинні робитися строго по інструкції, тільки так можна домогтися найкращого результату.

Корисні властивості каркаса ліжка з ламелями

Ортопедичні каркаси є лідером по комфортності і користі для здоров'я серед існуючих меблів на сьогоднішній день. Проста конструкція з екологічно чистих матеріалів має безліч переваг і корисних властивостей, які дають можливість насолодитися міцним сном і прокинутися вранці бадьорою і здоровою людиною.
Ламелі дають ефект пружної пружини, що дає рівномірний розподіл навантаження матраца на каркас. Під час відпочинку на такому каркасі хребет приймає природне положення, яке забезпечує нормальну роботу внутрішніх органів. Такий каркас НЕ буде неприємно скрипіти або створювати інші звуки, що заважають сну. Завдяки тому, що між ламелями є відстань, на відміну від суцільної конструкції каркаса, матрац вентилюється природним способом. Фінансова сторона питання теж радує. Якісні і довговічні матраци, які несуть так багато користі, мають невелику ціну і доступні кожному. Такі каркаси мають маленьку вагу, зручні при транспортуванні і легко збираються. Щоб зібрати такий каркас не потрібно мати спеціальних навичок і знань. Достатньо мати інструмент, які є в кожному будинку, і слідувати інструкції. Зібрати ортопедичний каркас з ламелями може навіть тендітна жінка. Ще однією важливою перевагою є те, що така конструкція не може мати серйозних поломок. Навіть якщо зламається одна або декілька ламелей їх можна купити у виробника і з легкістю замінити.

Як правильно вибрати каркас для ліжка з ламелями

Як описувалося вище, тільки спальне місце, яке має можливість повторення контурів тіла людини, може забезпечити повноцінний і здоровий відпочинок. Ортопедичні матраци досягли успіху в цій справі, і є єдиним варіантом найкращим для здоров'я людського організму і для комфортного сну. Але на додаток до них існують і ортопедичні каркаси для ліжок, які цінні тим, що можуть використовуватися навіть зі звичайними матрацами, і якщо у вас є такий, то можна значно заощадити, якщо купити каркас ліжка. Таким чином, за невелику ціну можна організувати дуже зручне ліжко.
Для того щоб підібрати максимально комфортний варіант каркаса необхідно розібратися які бувають складові елементи в ньому і з яких матеріалів вони робляться.
Каркаси для ліжок можуть мати безліч варіацій конструкцій, але всі вони відрізняються за кількома основними ознаками:
1. Підстава і його типи. Ця частина каркаса може виготовлятися з дерева або металу. Обидва матеріали є екологічно чистими і поширеними у виготовленні меблів. Звичайно металевий каркас більш довговічний і міцний у порівнянні з його дерев'яним аналогом, хоча останній є досить якісним.
2. Ніжки. Якщо в конструкції каркаса відсутні ніжки, то він кріпиться безпосередньо на основу ліжка.
3. Особливості ламелей. Головним розходженням ламелей є їх ступінь жорсткості. Вони бувають прямі і пружинні. На останніх лежати м'яко, але, приміром, для дітей не рекомендується такий тип ламелей. В інших випадках ламелі вибираються за власним бажанням. Як нам вже відомо, ламелі виготовляються з деревини. Якщо каркас вибирається для людини з великою вагою, буде краще зупинити свій вибір на каркасі з бука. А ось ламелі з сосни будуть коштувати набагато дешевше і підійдуть для дітей або дорослих з невеликою вагою.
4. Каркаси, що трансформуються. Меблеві фабрики не зупинилися на досягнутому результаті і крім всіх достоїнств ортопедичних каркасів для ліжок їх стали випускати з можливістю трансформації. Вони можуть міняти положення за допомогою ручних або електричних механізмів і робити відпочинок ще комфортніше.
5. Регуляція жорсткості. Існують такі моделі ортопедичних каркасів, які можуть регулювати жорсткість в окремих ділянках за допомогою спеціальних кріплень. Це дуже зручно для людей з великою комплекцією і захворюваннями попереку.

Ортопедична розкладачка з євро матрацом

Для багатьох людей розкладачка асоціюється з незручним сном, але бувають ситуації, коли розкладачка просто необхідна. На щастя сьогодні розкладачки володіють ортопедичними якостями і на них не тільки зручно спати як на повноцінному ліжку, але і можна перетворити на невеликий предмет, який можна прибрати в комору або шафу. Розкладачка є відмінним додатковим місцем для гостей або родичів, що приїхали.

У їх комплекті йде зручний і компактний матрац, що забезпечує додатковий комфорт.
Конструкція ортопедичної розкладачки з матрацом складається з металевої підстави і дерев'яних ламелей. По суті це той же каркас для ліжка, але мобільний і розкладний. Ламелі для розкладачок найчастіше виготовляють з бука, так як вони зносостійкі і добре переносять навантаження. Частина конструкції розкладачки з металу відрізняється тільки зовнішніми характеристиками. Вона може бути покрита фарбою або бути хромованою. Мінімальна кількість ніжок - три.

Щоб сон на ортопедичній розкладачці був максимально комфортним, вона комплектується зручним матрацом. Він виготовляється з пінополіуретану, що надає матрацу необхідної жорсткості. Крім цього можуть використовуватися й інші натуральні матеріали, такі як шерсть.

Ортопедичні розкладачки трансформери

Такі розкладачки можуть перетворюватися в зручне крісло або комфортний лежак. Їх механізм відрізняється від звичайних розкладачок більш складною конструкцією, яка має спеціальні фіксатори для різних позицій. Моделі дуже різноманітні і можуть бути з підлокітниками або без них, навіть існують модифікації для дітей.
Бувають розкладачки трансформери, які оснащені додатковими поличками і можуть мати вигляд тумбочки або невеликого столика. Саме до такого типу відноситься тумба ліжко.
Такий варіант зручний тим, що розкладачку у вигляді тумбочки можна не ховати, а залишити її як тумбу. Крім цього, багатофункціональність таких меблів розширює її використання і приносить більше користі в побуті. Більше не буде існувати проблеми з розміщенням складеної розкладачки.

Існують і розкладачки для двох. Це відмінний варіант для молодих сімей. Такі меблі компактні, комфортні, недорого коштують, і їх можна легко транспортувати з місця на місце, так як вона має дуже легку вагу. Що стосується якості відпочинку на такій розкладачці, вона може бути вище, ніж на дешевих двоспальних ліжках. Конструкція цього спального місця виглядає як дві окремі рамки з ламелями, які з'єднуються спеціальним механізмом. Ніжки розкладачки для зручності укомплектовані коліщатками. Така розкладачка має високу міцність і виносить великі навантаження вагою до двохсот п'ятдесяти кілограм. Багато моделей двоспальних розкладачок мають гарний дизайн, що може дозволити залишити ложе в розкладеному вигляді як повноцінний елемент інтер'єру.

Інтернет магазин Мекко пропонує тільки якісні каркаси для ліжка, які забезпечать здоровий сон і комфортний відпочинок. Доставка здійснюється по всій території країни.

Каркас ліжка Київ | Каркас ліжка Харків | Каркас ліжка Одеса | Каркас ліжка Дніпропетровськ | Каркас ліжка Донецьк | Каркас ліжка Запоріжжя | Каркас ліжка Львів | Каркас ліжка Кривий Ріг | Каркас ліжка Миколаїв | Каркас ліжка Маріуполь | Каркас ліжка Луганськ | Каркас ліжка Вінниця | Каркас ліжка Херсон | Каркас ліжка Чернігів | Каркас ліжка Полтава | Каркас ліжка Черкаси | Каркас ліжка Житомир | Каркас ліжка Суми | Каркас ліжка Хмельницький | Каркас ліжка Чернівці | Каркас ліжка Рівне | Каркас ліжка Дніпродзержинськ | Каркас ліжка Кіровоград | Каркас ліжка Івано-Франківськ | Каркас ліжка Кременчук | Каркас ліжка Тернопіль | Каркас ліжка Луцьк | Каркас ліжка Біла Церква | Каркас ліжка Краматорськ | Каркас ліжка Мелітополь | Каркас ліжка Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати