Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Дитячий ортопедичний матрац

ціни, фото, опис
Ортопедичні матраци Neolux ВІННІ 3D латекс-кокос Ортопедичні матраци Neolux ВІННІ 3D латекс-кокос
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2083 грн

Вік дитини: від 0 до 5 років.

Висота матрацу: 10

Виробник: Neolux

Тип товару: безпружинний

Матеріал: Тканина «Stretch»

Ортопедичні матраци Neolux Тіана 3D ультра-кокос Ортопедичні матраци Neolux Тіана 3D ультра-кокос
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2134 грн

Висота матрацу: 19

Вік дитини: від 0

Тип товару: пружинний

Виробник: Neolux

Матеріал: Тканина «Stretch»

Дитячий матрац Herbalis Kids Active Baby (від 4 до 16 р.) Дитячий матрац Herbalis Kids Active Baby (від 4 до 16 р.)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3988 грн

Висота матрацу: 19см.

Вік дитини: від 4-х до 16 років.

Тип товару: пружинний

Виробник: ЕММ

Матеріал: Naturfoam

Дитячий матрац Herbalis Kids Ultra Fresh Comfort Дитячий матрац Herbalis Kids Ultra Fresh Comfort
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1503 грн

Висота матрацу: 7 см

Тип товару: пружинний

Виробник: ЕММ

Матеріал: Naturfoam

Вік дитини: від 0 до 4 р.

Ортопедичні матраци Neolux ТИГРА 3D ультра-кокос Ортопедичні матраци Neolux ТИГРА 3D ультра-кокос
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1799 грн

Висота матрацу: 9

Виробник: Neolux

Тип товару: безпружинний

Вік дитини: від 0 до 5 років.

Матеріал: Тканина «Stretch»

Ортопедичні матраци Neolux АЛЕКС латекс-кокос Ортопедичні матраци Neolux АЛЕКС латекс-кокос
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3854 грн

Тип товару: безпружинний

Висота матрацу: 12

Вік дитини: від 0 до 5 років.

Матеріал: Тканина «DREAM HEALTH»

Виробник: Neolux

Ортопедичні матраци Neolux Меггі латекс-мультизонний Ортопедичні матраци Neolux Меггі латекс-мультизонний
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3362 грн

Висота матрацу: 11

Вік дитини: від 0 до 5 років.

Тип товару: безпружинний

Виробник: Neolux

Матеріал: Тканина «DREAM HEALTH»

Ортопедичні матраци Neolux ЖАСМИН 3D зима-літо Ортопедичні матраци Neolux ЖАСМИН 3D зима-літо
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1173 грн

Тип товару: безпружинний

Виробник: Neolux

Матеріал: Тканина «Stretch»

Висота матрацу: 10

Вік дитини: від 0 до 5 років.

Детский матрас Детский матрас "Бейби" Come-For
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1091 грн

Тип товару: беспружинный

Виробник: Come-For

Висота матрацу: 9 см

Дитячий матрас Дитячий матрас "Софті" Come-For
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1077 грн

Тип товару: безпружинний

Виробник: Come-For

Висота матрацу: 9 см

Вік дитини: від 0 до 3 р.

Сторінки: 1

Кожна людина прагне до комфорту, особливо якщо це стосується сну. Ранок має починатися з бадьорого настрою, но нажаль не завжди так буває. Дуже часто діти вранці поводяться мляво, не хочуть снідати і вмиватися. Не завжди це пов'язано з лінню. Неякісні ліжка і матраци погано впливають на здоров'я, а це погано позначається на загальному стані дитини.
Коли люди роблять покупку спального місця для дитини, вони не завжди думають про комфорт і користь нового придбання. Частіше звертають увагу на зовнішній вигляд і інші фактори. Дитячий матрац є дуже вагомою частиною ліжка і чим краще його характеристики, тим здоровішою буде ваша дитина. І якщо ви зацікавилися цим питанням, це означає, що ви стоїте на вірному шляху. Однак на сьогоднішній день існує величезна кількість дитячих ортопедичних матраців, і щоб вибрати гідний, потрібно хоч трохи розбиратися в цій темі.
Хороший матрац повинен повторювати природне положення тіла дитини, при цьому хребет буде знаходитися в правильному положенні, це і є ортопедичний ефект, а повторення особливостей людського тіла називається анатомічністю. Присутність цих факторів в матраці характеризує його як високоякісний виріб. Варто відзначити, що ортопедичні матраци мають різний ефект і призначені для різної вікової категорії та від захворювань хребта вони не здатні вилікувати, але можуть запобігти ускладненню захворювання або його появи.
Ортопедична галузь медицини не даремно одержала своє застосування у виробництві меблів адже сон відіграє величезне значення для здоров'я людини, особливо дитини. Золота середина ступеня жорсткості матраца, яка не дасть йому прогнутися під вагою тіла або навпаки бути занадто твердою є головною якістю ортопедичного матраца.
Для того щоб вибрати правильний дитячий ортопедичний матрац необхідно зняти заміри внутрішньої частини ліжка дитини і тільки після цього переходити до інших етапів вибору матраца, таким як види наповнювачів і його структура.
Нижче ми дамо поради щодо того, яка якість має бути у наповнювачів матраца і яка жорсткість оптимально підійде для дитини. Саме ці пункти впливають на здоров'я і самопочуття дітей, а великий асортимент дитячих ортопедичних матраців ускладнює вибір.

Які наповнювачі використовують для дитячих ортопедичних матраців

Дитячий організм дуже сприйнятливий до зовнішніх чинників, а проблема алергічних захворювань дуже поширена, тому, то з чого складатиметься дитячий матрац дуже важливо в першу чергу для дитини. Тому для цих цілей застосовуються тільки натуральні матеріали які не викликають алергічних реакцій та інших негативних наслідків. Також вони пропускають повітря, що дає нормальну вентиляцію і не дозволяє розвиватися грибку і цвілі. Такими матеріалами є койра, пінополіуретан і латекс.
Матраци для дітей, в яких застосовують наповнювач з кокоса, відрізняються багатьма позитивними характеристиками. Він дозволяє хребту дитини повністю розслабитися, розподіляючи вагу тіла рівномірно по всій поверхні матраца, не має протипоказань для алергіків, володіє еластичністю, койра не схильна до гниття і не боїться вологи. Крім цього матраци із застосуванням койри мають ідеальну тепловіддачу, завдяки якій в холодну пору тепло, а влітку не жарко.
Поліуретанові матраци так само мають захисні властивості проти розвитку різних мікроорганізмів, у ньому не збирається пил, він не шкідливий для дітей які страждають алергією. Такий матрац володіє ортопедичними якостями і не втрачає своєї форми впродовж тривалого періоду використання.
Існують і комбіновані варіанти дитячих ортопедичних матраців, кокосову койру суміщають з латексом. Робиться це шляхом просочення койри природним латексом, через що виходить матеріал, який має високу ступінь пружності. Загальна жорсткість такого матраца вважається середньою, що дозволяє максимально точно прийняти положення тіла дитини.
Крім натурального латексу існує і штучний, який відрізняється особливою пружністю. Своїми якісними характеристиками він нічим не відрізняється від природного, тому є нешкідливим і не викликає алергію.
Цікавим і функціональним варіантом дитячого матрацу є його аналог на дві сторони. Він влаштований так, що одна сторона матраца наповнена натуральною вовною, яку рекомендується використовувати в зимову пору, а друга сторона містить натуральну бавовняну тканину, яка підходить для спекотних літніх днів. Можливі й варіації наповнювачів, таких як кокос і утеплений латекс.
Не рекомендується використовувати дитячі матраци з вати або поролону. Ці матеріали занадто м'які і можуть викликати деформацію хребта, крім цього вони бояться вологи, що не відповідає нормам гігієнічних правил.

Якою має бути жорсткість дитячого ортопедичного матраца

З вищесказаного можна підкреслити, що дитячі матраци відрізняються своїми якостями залежно від наповнювача. Це означає, що, не дивлячись на те, який матрац, пружинний чи ні, він має різну жорсткість. Слід розібратися яким же повинен бути матрац: м'яким, жорстким або середнім між цими станами.
Найбільш хорошим матрацом, у якому відсутні пружини, є той, який наповнений кокосовою койрою. Таку модель можна використовувати для дітей від самого народження і до п'яти років. Крім цього схожими властивостями володіють і інші матеріали: латекс штучний і натуральний, волокно кокоса, лушпиння від гречки, поєднання латексу з кокосом або кокоса з поліуретаном. Якщо матрац містить ці матеріали, то він здатний повною мірою вважатися ортопедичним і принесе користь здоров'ю вашої дитини. На них дуже зручно спати, що теж є дуже важливим.
Якщо ви зупинилися на виборі дитячого матрацу з використанням пружин, то кращими представниками таких моделей будуть матраци, в яких використовують незалежні пружинні блоки і натуральні наповнювачі. Він добре впорається з ортопедичними функціями, безпечний для здоров'я і дуже зручний. При купівлі такого матраца слід звернути увагу на те, скільки пружин припадає на квадратний метр виробу та їх невеликий діаметр. Чим більше, пружин, тим краще якість. Такі матраци будуть найкращим рішенням для комфортного відпочинку малюка.
Не рекомендується купувати дешеві аналоги пружинних матраців. Використання недорогих матеріалів і не дотримання спеціальної технології перетворюють цей виріб в непридатний для сну предмет. Часто в них немає спеціального прошарку, який захищає від твердості пружин, що робить небезпечним використання таких спальних аксесуарів для дітей.
Справжній якісний ортопедичний дитячий матрац повинен супроводжуватися документами, що підтверджують його характеристики. Це сертифікати що підтверджують відповідність гігієнічним і санітарним нормам, а так само державному стандарту. Не економте на речах, від яких залежить стан здоров'я вашої дитини.

Ортопедичні матраци для дітей підліткового віку

У підлітків в їхньому віці відбувається пік формування організму, у тому числі і хребта. Від його стану залежить здоров'я багатьох органів людини і форма постави, що особливо важливо для дівчаток. Вночі тіло підлітка повністю розслаблене, воно росте і набирається життєвої енергії, котрою буде харчуватися все життя, тому спальному місцю підлітка необхідно приділити максимум уваги.
Хребет підлітка піддається щоденним колосальним навантаженням. Кілька нерухомих годин за шкільною партою, потім домашній письмовий стіл і на «десерт» нескінченна кількість годин за комп'ютерними іграми. Носіння важкого шкільного рюкзака переповненого товстими книгами теж впливають на хребет. Це звичайний день середньостатистичного школяра. Єдиний порятунок це сон, але тільки в тому випадку, якщо він проходь на дитячому ортопедичному матраці високої якості. Щоб вибрати такий матрац, потрібно знати деякі тонкощі, які впливають на комфорт при відпочинку. Тільки добре виспавшись в правильному положенні, дитина буде відчувати себе здоровою і повною сил.
Особливості підліткового віку припускають значні зміни як в психічно емоційному стані, так і фізичному. Тому здоровий сон має величезне значення у розвитку дитини. Тільки матрац з ортопедичними властивостями може дати правильний розвиток хребту, що позначається на здоров'ї дитини в цілому. Комфортний сон стабілізує стан психіки і енергії підлітка, а це позитивно позначається на його розвитку.

Зріст дитини і вибір матраца

Враховуючи, що зростання будь-якої дитини дуже швидко змінюється, то набагато економніше і доцільніше купити матрац із запасом, причому той запас має бути досить великим. Не варто переживати через це, бо дуже швидко матрац буде впору вашій дитині. Проте варто враховувати індивідуальні особливості підлітка. Якщо він маленького зросту і повільно росте, йому вистачить стандартного дитячого матрацу на кілька років, а от якщо він високий і швидко росте, то краще відразу купити підліткову модель, а потім дивитися по ситуації.

Вага дитини при виборі ортопедичного дитячого матрацу.

Деякі труднощі можуть виникнути у батьків, чиї діти мають зайву вагу. В інших випадках проблем не буде. У разі ожиріння необхідно підібрати такий матрац, який не буде занадто прогинатися під дитиною і не порушить природне положення хребта. Якщо ж дитина навпаки занадто худа, потрібно підібрати таку модель, яка буде реагувати навіть на маленьку вагу. Враховуючи анатомічні особливості ваших дітей, ортопедичний ефект матраца буде виконувати повною мірою свої функції, а діти будуть здоровими і добре відпочивши.
Ці нескладні поради допоможуть підібрати ідеальну модель дитячого ортопедичного матраца для дитини будь-якого віку. Великий асортимент цієї продукції на сучасному меблевому ринку може заплутати покупця і в метушні можна купити дорогий і якісний матрац, але абсолютно не відповідний для дитини. Це може сформувати неправильну думку про ортопедичні технології і конкретному виробнику. Інтернет магазин Мекко представляє покупцям тільки якісні дитячі ортопедичні матраци від перевірених виробників, які займають гідні місця в галузі меблевої індустрії.
Діти - це найдорожче, що може мати людина, і для того щоб створити хороші умови для їх зростання необхідно докласти чимало зусиль. Здавалося б, матрац не має до цього ніякого відношення, але як з'ясувалося це помилкова думка. Більшість сімей і донині використовує старі ватяні матраци, які згубно впливають на стан хребта. Все це витікає в великі суми, які йдуть на придбання ліків та оплату докторів. Набагато дешевше купити дитячий ортопедичний матрац, який запобіжить появі багатьох хвороб. Крім своїх корисних властивостей він ще й зручний. А для того щоб повністю задовольнити смак маленьких членів сім'ї може мати і дитячий дизайн. Для того щоб купити такий матрац досить зробити кілька звичайних маніпуляцій на своєму комп'ютері або ноутбуці і зручний спальний аксесуар буде вірно служити вашій дитині. Доставка товару здійснюється по всій Україні. У всьому світі ортопедичні матраци широко використовуються, офіційною медициною доведено їх корисний вплив на стан хребта. Для дітей які мають проблеми з попереком, болем у шиї і неправильною поставою такий предмет просто необхідний. А здоровим дітям матрац буде служити профілактичним засобом, який не допустить розвиток захворювань цього роду.

| Дитячий ортопедичний матрац Київ | Дитячий ортопедичний матрац Харків | Дитячий ортопедичний матрац Одеса | Дитячий ортопедичний матрац Дніпропетровськ | Дитячий ортопедичний матрац Донецьк | Дитячий ортопедичний матрац Запоріжжя | Дитячий ортопедичний матрац Львів | Дитячий ортопедичний матрац Кривий Ріг | Дитячий ортопедичний матрац Миколаїв | Дитячий ортопедичний матрац Маріуполь | Дитячий ортопедичний матрац Луганськ | Дитячий ортопедичний матрац Вінниця | Дитячий ортопедичний матрац Херсон | Дитячий ортопедичний матрац Чернігів | Дитячий ортопедичний матрац Полтава | Дитячий ортопедичний матрац Черкаси | Дитячий ортопедичний матрац Житомир | Дитячий ортопедичний матрац Суми | Дитячий ортопедичний матрац Хмельницький | Дитячий ортопедичний матрац Чернівці | Дитячий ортопедичний матрац Рівне | Дитячий ортопедичний матрац Дніпродзержинськ | Дитячий ортопедичний матрац Кіровоград | Дитячий ортопедичний матрац Івано-Франківськ | Дитячий ортопедичний матрац Кременчук | Дитячий ортопедичний матрац Тернопіль | Дитячий ортопедичний матрац Луцьк | Дитячий ортопедичний матрац Біла Церква | Дитячий ортопедичний матрац Краматорськ | Дитячий ортопедичний матрац Мелітополь | Дитячий ортопедичний матрац Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати