Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Стіл керівника

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Стіл керівника

Стіл є найважливішим предметом меблів в будь-якому офісі. На сьогоднішній день різноманіття столів велике, можна вибрати стіл для комп'ютера або класичний письмовий стіл. Але крім цього і можна розподілити на два класи: столи для робочого персоналу та керівного складу. По функціях вони мало відрізняються, але зате підкреслюють статус їх власника. Вони мають солідний зовнішній вигляд, і крім цього виконують покладені на них функції, роблячи робочу обстановку більш комфортною. Так як всі важливі питання і переговори вирішуються і ведуться саме за столом, його вибору приділяють величезну увагу. Статус столу керівника визначають за багатьма критеріями. Це може бути розмір столу, товщина стільниці, дизайн, матеріали з якого він виготовлений. Стіл керівника можна порівняти з автомобілем, чим престижніший модель, тим успішніше людина. Товщина стільниці є особливим елементом, за яким можна визначити, у кого ви перебуваєте в кабінеті. Керівники середньої ланки мають товщину стільниці від трьох до п'яти сантиметрів, в той час як товщина керівників вищої ієрархії доходить до семи сантиметрів.

Різновиди столів для керівників

Конкретної класифікації столів даного типу немає, вони виготовляються з різних матеріалів і мають різну ціну і стиль. За цими критеріями можна розподілити стіл для керівників на такі різновиди: столи економ класу; столи бізнес класу і елітні столи. Вибір таких меблів може залежати як від смаку керівника, так і від фінансових можливостей організації.

Столи економ класу

У багатьох людей склалася думка, що столи в кабінет керівника коштують великі гроші. Від частини, це правильне судження, але сучасні виробники меблів ламають стереотипи і зробили предмет представницького класу доступним. Такі столи хорошої якості, і не втрачають своїх функціональних можливостей. За зовнішніми ознаками столи економ класу цілком підкреслють статус, і виглядають презентабельно. Їх форма, як правило, прямокутна, розміри можуть бути різні, до столу може йти додаткова приставка для переговорів. Одна або дві тумби, ніші і полички, місце для комп'ютера, роблять стіл зручним для робочого процесу. Економ столи виготовляють з деревних плит, доступного і недорогого матеріалу. Незважаючи на це меблі є міцними, надійними, довговічними.

Столи для керівників середнього класу

Такі столи можуть собі дозволити керівники, які стежать за своїм іміджем. Ці меблі виконують не тільки покладені на неї практичні функції, але і естетичні і психологічні. По-перше, столи середнього класу виглядають набагато ефектніше. Це пояснюється тим, що вони виготовлені з більш дорогих матеріалів. Найчастіше їх поверхня облицьована шпоном елітних сортів деревини. Може використовуватися і скло. Цей матеріал останнім часом набирає величезну популярність і все частіше використовується в меблевій промисловості, так як має високі декоративні показниками. Габарити таких меблів і товщина стільниці значно більша, ніж у столів економ класу. У конструкціях цих столів нерідко зустрічаються масивні тумби, їх може бути і дві. Завдяки широкій стільниці залишається досить багато простору для комфортної роботи. На початку підзаголовка говорилося про психологічні функції столів цієї категорії. Завдяки солідному зовнішньому вигляду стіл акцентує увагу на важливості персони керівника. Виходить своєрідний інтер'єрний контраст, який нагадує співробітникам компанії про ієрархічні драбини. Партнерам ж керівника меблі говорить про впевненість керівника і успішних справах організації, що сприяє діловим переговорам.

Елітні столи для керівників

Такі меблі доступні далеко не для всіх. Зазвичай її власниками стають чиновники або власники великих компаній зі світовим ім'ям. Для таких організацій імідж грає важливу роль, і фінансова сторона питання не має значення. Часто такі меблі виготовляють за індивідуальним замовленням і використовуються дуже дорогі матеріали, такі як натуральне дерево рідкісних сортів, скло, шкіра. Елітні столи є цілими творами меблевого мистецтва. Вони мають величезні розміри, так як кабінети високопоставлених осіб відрізняються просторої площею. Однак не всі можуть помилуватися цими меблями, так як доступ в такі приміщення обмежений. Стилі столів найрізноманітніші, від класичного, до модерну. У декорі може бути використана різьблення по дереву інкрустація дорогоцінними металами, склом та іншими матеріалами.

Поради щодо вибору столу в кабінет керівника

Якими бувають столи за класифікацією, ми вже знаємо. Але як вибрати відповідний стіл, якими зовнішніми ознаками і функціональними здібностями повинен володіти слід розібрамся.

На перший погляд вибрати стіл дуже просто, заходиш на сайт магазину і вибираєш відповідну модель, але існують і інші аспекти, які можуть вплинути на вибір при покупці.

Стіл керівної особи є центральним предметом в кабінеті, тому він повинен гармонійно поєднуватися і з іншими меблями, підтримувати стиль в приміщенні. Природно його зовнішні ознаки повинні характеризувати посаду і характер начальника, але всьому має бути міра. Власник кількох кіосків, у якого стіл трохи дорожче річного обороту його бізнесу буде виглядати як мінімум безглуздо. Тому до цього питання потрібно поставитися серйозно і знайти золоту середину. Занадто скромні моделі теж не завжди можуть зіграти на користь, проте такі столи підходять для практичних людей, які висловлюють свою значимість вчинками, а не речами.

Перш за все, кабінет керівника повинен викликати до себе прихильність людей, так як в ньому можуть бути майбутні компаньйони і інвестори. Світлий або не дуже темний колір столу створить гостинну атмосферу, але слід пам'ятати, що велика кількість світлих меблів може створити відчуття дискомфорту і холодності. Рекомендується, щоб стільниця столу була виготовлена ​​з деревини або декорована під натуральне дерево. Її товщина не повинна бути занадто великою, ця тенденція йде в минуле, так як і столи значних розмірів.

Дерев'яна стільниця, виконана з цінних сортів деревини станемо відмінною прикрасою для столів керівників. Якщо такий варіант не по кишені, можна придбати стіл, декорований натуральним шпоном. Цей матеріал екологічно чистий і солідно виглядає. Хоча столи з дерева виглядають досить солідними і престижними вони є масивними, що не для всіх підходить, крім цього, ціна на такі вироби досить висока, і не кожен може дозволити собі таку покупку.

Дуже часто столи в керівних кабінетах темних відтінків, але чорний колір не рекомендується, і ось чому. Вся справа в тому, що створюється контраст сліпуче білого паперу, і чорної стільниці, а це негативно відбивається на зорі людини, а з психологічної точки зору чорний колір пригнічує. Хоча якщо чорний колір належить до улюблених, загальний дизайн кімнати слід зробити світліше. Потрібно приділити увагу і висвітлення робочої поверхні, а сторонні предмети повинні бути відсутніми.

Відносно розмірів, то вони повинні відрізнятися від столу рядового співробітника. Приблизний розмір стільниці повинен становити сто на сто шістдесят сантиметрів. Адже на столі керівника повинна розміщуватись велика кількість предметів: телефон, оргтехніка, комп'ютер або ноутбук, настільна лампа, сімейне фото та багато іншого.

Однак стіл великого розміру не панацея. Багато керівників ведуть досить активний спосіб життя, їх робота відрізняється динамікою. Прикладом можуть послужити менеджери. Невеликий ергономічний стіл дозволить швидко виконувати всі обов'язки і одночасно робить акцент на статус господаря. Такі меблі виглядає сучасно, виготовляється зі скла, металу або пластику.

Так як стіл керівника є, перш за все, робочим місцем, дуже важливо його освітлення, тому розташування столу в кабінеті має велике значення. Не рекомендується ставити стіл над джерелом світла. Промені світла під таким кутом негативно впливають на зір. Ідеальним варіантом буде, якщо зліва від столу буде вікно, для лівші навпаки. Двері повинні знаходитися лицем до начальника. Бажано, щоб за спиною була глуха стіна.

Матеріали для виготовлення столів для керівництва

З вище викладеного можна зробити висновок, що столи для директорів робляться з самих різних матеріалів. Перелічимо основні з них. Почнемо з дешевих, бюджетних і закінчимо найбільш дорогими матеріалами.

Деревні плити. Це матеріал сьогодні найчастіше використовується меблевими фабриками. Він не дорого коштує, має привабливий вигляд, меблі з нього якісні і довговічні. ДСП і МДФ завоювали величезну популярність, і столи для керівників середнього класу виготовляють саме з них. Вони являють собою пресовану стружку, склеєну спеціальною смолою. ДСП трохи поступається за якістю і екологічності МДФ. Їх колірна гамма досить широка і дозволяє виготовляти столи в самих різних стилях, які легко вписуються в будь-який інтер'єр.

Метал. З цього матеріалу можуть виготовлятися окремі елементи декору столів, наприклад ніжки. Для столів керівника можуть використовувати кольорові і дорогоцінні метали, з яких виготовляють декоративні складові.

Скло. Столи в сучасних стилях модерн і хайтек нерідко використовують скляні поверхні. Це дуже гарний і ефектний матеріал. Нинішня промисловість зробила скло абсолютно безпечним. Його підвищена міцність може витримувати велике навантаження, захисна плівка стримує осколки, в разі якщо скло розіб'ється. Триплексне скло володіє найвищою якістю. Воно створюється в особливих умовах з декількох шарів, між якими знаходиться плівка. Таке скло відрізняється особливою міцністю.

Інтернет-магазин Мекко пропонує практичні і якісні моделі столів для керівників. Ми пропонуємо стильну, сучасну і функціональні меблі за доступними цінами.

Для ділових людей офіс або особистий домашній кабінет є не просто приміщенням, а його лицем, тому його обстановка і меблі повинні бути солідними і презентабельними. Крім цього в кабінеті повинні бути гідні умови для праці. Всі ці якості об'єднує в собі стіл. Його вибір є важливим і відповідальною справою, тому як за столом будуть вестися переговори, прийматися важливі рішення і робитися щоденні рутинні справи. На це предмет покладається маса функцій. Перш за все, ці меблі, які повинні прикрашати приміщення і підтримувати його стиль. Крім цього стіл є своєрідною візитною карткою власника, яка визначає його статус, характер, фінансове становище. Його колір і дизайн впливають на психологічний та емоційний стан співробітників і компаньйонів. Вибравши відповідний стіл до свого кабінету, ви зможете вирішити безліч проблем, зробити своє робоче місце привабливим і зручним, а це найголовніше для плідної і успішної роботи.

 На сторінках нашого сайту ви знайдете фото, які демонструють моделі столів. За ним можна визначити зовнішність меблів і інші характеристики, що значно допомагає при здійсненні покупки. Якщо виникнуть додаткові питання, можна звернутися до менеджерів, які із задоволенням дадуть відповідь на них. Робити покупки в нашому магазині швидко, легко і вигідно. Вам не доведеться витрачати час на виснажливі походи в магазин, переплачувати гроші за меблі, яку продають перекупники і слухати набридливих і приставучих продавців. В онлайн магазині є тільки ви, ваша особиста думка і якісні меблі за прийнятною ціною. Ми здійснюємо доставку меблів в усі міста України.

| Стіл керівника Київ | Стіл керівника Харків | Стіл керівника Одеса | Стіл керівника Дніпропетровськ | Стіл керівника Донецьк | Стіл керівника Запоріжжя | Стіл керівника Львів | Стіл керівника Кривий Ріг | Стіл керівника Миколаїв | Стіл керівника Маріуполь | Стіл керівника Луганськ | Стіл керівника Вінниця | Стіл керівника Херсон | Стіл керівника Чернігів | Стіл керівника Полтава | Стіл керівника Черкаси | Стіл керівника Житомир | Стіл керівника Суми | Стіл керівника Хмельницький | Стіл керівника Чернівці | Стіл керівника Рівне | Стіл керівника Дніпродзержинськ | Стіл керівника Кіровоград | Стіл керівника Івано-Франківськ | Стіл керівника Кременчук | Стіл керівника Тернопіль | Стіл керівника Луцьк | Стіл керівника Біла Церква | Стіл керівника Краматорськ | Стіл керівника Мелітополь | Стіл керівника Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати