Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Ламелі для ліжка

ціни, фото, опис
Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2754 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1779 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1883 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2856 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1918 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас двоспальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3022 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Сторінки: 1

Багато хто з нас має у себе вдома сучасне ліжко, але швидше за все, не всі знають, що таке ламелі, де вони використовуються і для чого. Насправді це спеціальний каркас, який створений для зручного сну і володіє ортопедичним ефектом. Порівняно з пружинами, яким віддавали перевагу в недалекому минулому, ламелі набагато зручніші, довговічніші і практичніші.

Як влаштовані ламелі

Такий елемент сучасного каркаса для ліжка як ламель виготовляється виключно з натурального дерева. Найчастіше використовують певні породи, які володіють відповідними якостями. Це бук, клен, сосна, тополя, береза. Такі вигнуті дерев'яні пластини володіють пружністю і гнучкістю. Фактично ламелі замінюють пружини, але їх характеристики набагато вищі, а конструкція дозволяє повітрю вільно циркулювати під матрацом. Так само встановлено їх рекомендовану кількість. Якщо це каркас для двоспального ліжка мінімальна кількість повинна становити цифру тридцять, а для одномісного ліжка, в два рази менше. Однозначної думки з цього приводу немає, але чим більша кількість ламелей, тим кращою буде якість каркаса і зручніше на ньому спати. Важлива і відстань між дерев'яними планочками. Вона має не перевищувати ширину самої ламелі, яка приблизно становить від шести до семи сантиметрів.

Користь каркасів, в яких присутні ламелі

Всім відомо, що сон впливає на здоров'я людини. На сьогоднішній день, напевно, вже немає жодної людини, яка б не чула про користь ортопедичного матраца, який влаштований таким чином, що приймає природні позиції людини. Але перевага каркасів для ліжок з ламелями полягає в тому, що їх можна використовувати навіть із звичайним матрацом, що надає йому корисних властивостей. А якщо використовувати ламелі з ортопедичним матрацом ефект буде неперевершеним. До того ж ортопедичний каркас допоможе зберегти якості самого матраца, і він прослужить набагато довше.

Як правильно вибрати каркас з ламелями

Як ми вже з'ясували, ламелі, виконані з пружних порід деревини, відносяться до ортопедичних технологій і покликані шляхом амортизаційних властивостей позитивно впливати на положення тіла людини. Завдяки тому, що дерев'яні планки прогинаються, на матрац доводиться менше навантаження та його поверхня залишається рівною, а тіло людини у свою чергу приймає правильне анатомічне положення. Для того щоб зробити правильний вибір ламелей необхідно розібратися які бувають каркаси і в чому особливості їх конструкцій. Знаючи технічні характеристики каркаса і його призначення можна забезпечити собі спальне місце з індивідуальними вподобаннями, що значно збільшить почуття комфорту під час сну.
Дерев'яна основа теж володіє хорошими якісними характеристиками і може складатися з окремих частин, які можна розібрати. Останній вид каркаса вигідний в плані транспортування. Його можна розібрати і невеликі габарити, легка вага дозволить перевозити каркас навіть в легковій машині.
Що стосується порід деревини, з яких роблять ламелі, то вони теж мають певні властивості. З бука роблять більш дорогі моделі каркасів, він дуже гнучкий і еластичний, а ось береза жорсткіша, але зате на порядок дешевше.
Сьогодні існує безліч меблевих фабрик, які виробляють ортопедичні каркаси, однак кожен виробник має свою технологію збирання, яка не завжди відповідає всім нормам і вимогам. Нижче ми наведемо кілька порад, які допоможуть знайти неякісний виріб:
1. Якісна металева підстава повинна бути не менше ніж півтора міліметра.
2. Ламелі кріпляться різними способами до рами, але найнадійніший це спосіб, який застосовує заклепки. Він надійний і така конструкція прослужить довгий час, а ось скоби менш довговічні.
3. Зверніть увагу на кількість ніжок і додаткової планки, яка бере на себе навантаження. Чим більше ніжок, тим міцніше конструкція. Приміром, якщо посередині каркаса є додаткова ніжка це буде тільки плюсом.
Такі дрібниці значно впливають на якість всього каркаса з ламелями для ліжка і відбиваються на його комфортності і довговічності.

Різновиди каркасів з ламелями

Каркаси відрізняються за своєю конструкцією, способу збірки і використанню матеріалів для їх виготовлення. Ламелі виготовляються завжди з дерева, а от каркас може бути як металевий, так і дерев'яний. Основа з металу більш міцна і довговічна, його частини з'єднуються за допомогою зварювання, а ламелі кріпляться за допомогою спеціальних фіксаторів.

Односпальні каркаси з ламелями

Такий каркас призначений для однієї людини, може бути виготовлений з дерева і металу або повністю з дерева. Мінімальна рекомендована кількість ламелей в ньому становить до п'ятнадцяти. Існують конструкції без ніжок, в такому випадку каркас встановлюється безпосередньо на основу ліжка.

Двоспальні каркаси з ламелями

Відрізняються від вищевказаних кількістю спальних місць і ламелей. Ламелі в такій конструкції розташовані окремо під кожне спальне місце. Таким чином, якість сну не погіршується і для кожної людини, не дивлячись на загальну конструкцію, місце для сну залишається індивідуальним. Рекомендована кількість ламелей на кожне спальне місце - п'ятнадцять штук.

Розкладачка ортопедична на ламелях з матрацом

Сучасні технології зробили величезний крок у розвитку меблевої індустрії. Розкладачки для багатьох людей пострадянського простору асоціюються з незручним сном, на скриплячій конструкції. Сьогодні, розкладачка не поступається по комфортності найкращим ортопедичним ліжкам. Все це завдяки використанню ламелей, які надають будь-якій конструкції ортопедичний ефект. З вигляду розкладачка ортопедична на ламелях з матрацом нагадує каркас з металу, на якому поперечно розташовуються дерев'яні планки, які не прогинаються під вагою людини і створюють відчуття сну на ліжку. Для більшої зручності такі моделі комплектуються зручними матрацами, які можна використовувати людям, страждаючим алергічними захворюваннями. Різноманітність моделей вражає фантазію. Ніжки деяких розкладачок забезпечені коліщатками, що дозволяє з легкістю переміщати конструкцію в розкладеному вигляді. Головною перевагою розкладачки є і мобільність і компактність. Якщо вас зненацька застали гості, розкладачка стане додатковим спальним місцем, яке можна розташувати де завгодно. А в зібраному положенні її габарити настільки малі і компактні, що її можна зберігати в будь-якому місці: шафа комора, балкон і так далі. Цінність такої конструкції полягає в тому, що вона виготовлена з високоякісних натуральних матеріалів, які не шкідливі для організму людини. Це забезпечує міцність і довговічність розкладачки. Вони не бояться підвищеної вологості, деформації і корозія також не страшна ортопедичній розкладачці. Ламелі виготовляються з того ж матеріалу, що для ліжок, а металевий каркас оброблений спеціальними нешкідливими для здоров'я засобами, які захищають його від іржі та інших негативних надалі для металу. Завдяки цьому, розкладачку можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але і на дачних ділянках, при поїздках на природу або на море. Сон на сучасних розкладачках набагато комфортніше, ніж на старих аналогах. Відпочиваючи на ортопедичній розкладачці, ви не відчуєте різниці між нею і ліжком. Всі технічні характеристики і розміри відповідають повноцінному спальному місцю, розрахованого на одну людину.

Розкладачки трансформери

Моделі ортопедичних розкладачок трансформерів можуть кардинально відрізнятися одна від одної. Це багатофункціональні меблі, які можуть служити не тільки ложем, але і зручним кріслом або тумбочкою.

Ортопедична розкладачка євро трансформер на ламелях з матрацом

Ця модель зовні дуже схожа зі звичайною розкладачкою, але її механізм влаштований трохи по-іншому. На металевій підставі розкладачки є додаткові фіксатори, які закріплюють положення спинки в позиції крісла. Також розкладачка може мати форму зручного лежака для на пів сидячого положення. Таким чином, купуючи одну розкладачку можна користуватися відразу трьома предметами меблів. Це дуже зручно і практично. Механізм трансформації простий у використанні і надійний, а матрац, який додається до розкладачки, зробить відпочинок ще більш комфортним. Деякі модифікації можуть доповнюватися підлокітниками для більшого комфорту. У цій розкладачці дотримані всі ортопедичні елементи і по комфорту вона не поступається іншим виробам з ламелями.
Є і більш просунуті моделі, які можуть маскуватися під тумбочку або письмовий столик компактних розмірів. Вони відрізняються лише додатковими елементами, в які ховається вся конструкція розкладачки. Перевага цієї моделі полягає у тому, що її можна не ховати в комору, а використовувати як повноцінну складову інтер'єру кімнати.

Двоспальні розкладачки з ламелями

Один із самих практичних ортопедичних варіантів розкладачок є двомісний тип. Вона має повноцінні розміри, які відповідають двоспальному ліжку і в складеному вигляді займає зовсім не багато площі. Вона складається з двох половинок - спальних місць з окремими ламелями. Слід зазначити, що технологія така ж як і в ортопедичному двоспальному ліжку, а це означає, що і якість сну на такій розкладачці точно така ж. Така розкладачка забезпечить вам велике і зручне додаткове спальне місце, яке можна розташувати в будь-якій кімнаті. Люди, у яких немає постійного житла, потребують такого придбання. На будь-якій квартирі у вас буде своє власне мобільне ліжко, яке легко транспортувати, так як вона мало важить і не займає багато місця в складеному стані. Коліщатка на ніжках дозволяють пересувати його в розкладеному стані. Творці розкладачки відзначили, що вона має великі розміри, і не кожен захоче її щодня прибирати. Тому у виготовленні таких моделей використовуються красиві декоративні тканини. Двоспальна розкладачка дуже схожа на справжнє ліжко, так що можна не турбуватися про інтер'єр вашої кімнати. Фактично можна купити комфортабельне двоспальне ортопедичне ліжко за не великі гроші.
Підбиваючи разом можна з упевненістю ствердити, що жорстке днище з ДВП для ліжок залишилося в минулому і на заміну йому прийшли гнучкі та зручні ламелі. Використання ламелевих каркасів дозволяє продовжити період експлуатації дорогого ортопедичного матраца, до того ж можна підсилити і його корисні властивості. У разі якщо пружинний механізм не повноцінно справляється з покладеними на нього функціями каркас з ламелями прийме на себе додаткове навантаження. Важливі і аспекти гігієни та вентиляції. На відміну від суцільного дна, між ламелями є відстань, яка дозволяє вільно циркулювати повітрю. Це прямо пов'язано з чистотою матраца. Повітря позбавляє від зайвої вологи, і матрац завжди залишається сухим, не відбувається конденсату, а це запобігає появі мікробів, грибка, цвілі і комах. Найголовніший аспект це фінанси. По-перше, каркас з ламелями для ліжка коштує не дорого, хоча володіє високоякісними характеристиками. По-друге, спальне місце, що відповідає всім вимогам, дозволить заощадити ваші кошти. Його довговічність не змусить вас купувати нове ліжко, екологічність і чистота створять нормальні умови для повноцінного сну і збережуть ваше здоров'я. Вам не доведеться витрачати гроші на засоби догляду за меблями, ліки і лікарів. Інтернет магазин Мекко пропонує тільки якісні товари за доступною ціною з доставкою по всій території країни.

Ламелі для ліжка Київ | Ламелі для ліжка Харків | Ламелі для ліжка Одеса | Ламелі для ліжка Дніпропетровськ | Ламелі для ліжка Донецьк | Ламелі для ліжка Запоріжжя | Ламелі для ліжка Львів | Ламелі для ліжка Кривий Ріг | Ламелі для ліжка Миколаїв | Ламелі для ліжка Маріуполь | Ламелі для ліжка Луганськ | Ламелі для ліжка Вінниця | Ламелі для ліжка Херсон | Ламелі для ліжка Чернігів | Ламелі для ліжка Полтава | Ламелі для ліжка Черкаси | Ламелі для ліжка Житомир | Ламелі для ліжка Суми | Ламелі для ліжка Хмельницький | Ламелі для ліжка Чернівці | Ламелі для ліжка Рівне | Ламелі для ліжка Дніпродзержинськ | Ламелі для ліжка Кіровоград | Ламелі для ліжка Івано-Франківськ | Ламелі для ліжка Кременчук | Ламелі для ліжка Тернопіль | Ламелі для ліжка Луцьк | Ламелі для ліжка Біла Церква | Ламелі для ліжка Краматорськ | Ламелі для ліжка Мелітополь | Ламелі для ліжка Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати