Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Тонкі матраци

ціни, фото, опис
Топпер Highfoam Emerald Dream Топпер Highfoam Emerald Dream
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 2124 грн
14%

Жорсткість: середня

Висота матрацу: 4 см

Модель: Emerald Dream

Виробник: Noble

Тип товару: топпер

Топпер Highfoam Emerald Memo h-5 Топпер Highfoam Emerald Memo h-5
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2940 грн

Жорсткість: м'ка

Висота матрацу: 5 см

Модель: Emerald Memo

Тип товару: топпер

Виробник: Noble

Топпер Highfoam Emerald Soft Топпер Highfoam Emerald Soft
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1929 грн

Висота матрацу: 5 см

Жорсткість: нижче середньої

Тип товару: топпер

Виробник: Noble

Модель: Emerald Soft

Топпер Highfoam Emerald Soft Топпер Highfoam Emerald Soft
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1929 грн

Висота матрацу: 5 см

Жорсткість: нижче середньої

Тип товару: топпер

Виробник: Noble

Модель: Emerald Soft

Сторінки: 1

Меблеві дизайнери і розробники не стоять на місці, і з кожним днем в меблевих магазинах можна зустріти все нові і нові моделі меблів, що мають все більше функціональних можливостей і призначень. З'являються нові незнайомі терміни і назви, які вводять в оману простого споживача. Часто на сторінках Інтернет магазинів можна зустріти лоти з назвою футон або топпер. Ці іноземні слова приховують за своєю таємничою назвою просту, але дуже корисну річ, яка володіє багатьма корисними властивостями - це тонкий матрац.
Для початку розглянемо футон, як він з'явився і що собою являє. Слово футон має японське походження, так як перші матраци без використання пружин з'явилися саме в Японії. Його використовували як мат або спеціальний настил, який приховував недоліки старого спального місця. Так само він міг змінювати якість ліжка - робити його більш жорстким, або навпаки м'яким. Його невелика товщина і мала вага надають виробу особливої практичності. Він має високу якість, футон неможливо деформувати і його форма залишається незмінною.
Ще на початку двадцятого століття в Америці футони завоювали величезну популярність. Трохи пізніше європейські країни перейняли цю моду і повним ходом почали займатися виробництвом футонів. Ось тільки західні колеги видозмінили тонкий матрац і додали до нього жорсткий каркас, який дозволяв робити з матраца крісло, ліжко або диван. Була тільки одна спільна риса з японським варіантом - це економія площі. Вони легко складалися, при непотрібності могли забиратися в шафу або комору.
Дуже незвичайне слово має багатовікову історію, але на просторах нашої країни воно з'явилося не так давно. У покупців дуже часто виникає цілий ряд питань пов'язаних з цим товаром. Що таке футон, для чого він застосовується, якими властивостями і функціями володіє, як виглядає і скільки коштує? Нижче ми постараємося дати відповіді на всі ці питання і доступною мовою донести корисну інформацію.
Футон - це тонкий матрац, призначений для щоденного використання. Щоб підвищити його зносостійкість і зробити сон комфортним в ньому використовуються тільки натуральні матеріали, які дозволяють зберігати форму матраца довгі роки. Такі матеріали як пінополіуретан, латекс, кокосова койра, шерсть, морська трава дозволяють домогтися ортопедичного ефекту при невеликій товщині, що не перевищує вісім сантиметрів. Є і двосторонні моделі з різним ступенем жорсткості, а поєднання декількох матеріалів в одному матраці створюють неперевершений результат.
Винайдені ще кілька сотень років тому в древній Японії футони навіть сьогодні користуються великим успіхом. Сучасні технології внесли свої суттєві поправки, які дозволяють відповідати тонким матрацам усім сьогоднішнім вимогам. Різноманітність моделей дозволяє задовольнити вимоги будь-якої людини. Дуже важливо, що футони виготовляються тільки з натуральних матеріалів, які не шкодять здоров'ю людського організму. Вони ж забезпечують максимальний комфорт, адже тільки природа може створити необхідну сировину для виготовлення якісних виробів.

Що таке топпер

Футон і топпер є дуже схожими речами, але топпер більше грає роль наматрацника, який захищає поверхню матраца або дивана. Їх затребуваність пояснюється тим, що люди використовують дивани як спальне місце, а багато які з них не призначені для щоденного сну, особливо старі моделі. Тому така річ як топпер може зробити будь-яке спальне місце комфортніше, володіючи ортопедичним ефектом. Крім цього він зможе захистити поверхню дивана і матраца від бруду, вологи та інших зовнішніх впливів.
Назва топпер бере свої витоки від англійського слова, яке перекладається як верх. Так як топпер або по-іншому наматрацник лягає зверху дивана, його назва легко пояснюється.
Топпер може мати вигляд матраца, наматрацника, чохла для матраца або накидки на матрац. Цей предмет має безліч функціональних призначень. Він може регулювати ступінь жорсткості дивана або матраца. Якщо топпер має пам'ять, він запам'ятовує положення тіла і створює максимальний комфорт при відпочинку. Його функція чохла захистить поверхню від бруду, пилу і вологи. Топпер на дві сторони має різні наповнювачі, які регулюють температуру тіла в зимовий і літній періоди. Натуральні наповнювачі підходять для алергіків, а спеціальний шар не дає можливості поширення мікроорганізмів, цвілі і грибка. Використовуючи топпер, ваш диван або матрац прослужить набагато довше і його зовнішній вигляд буде як у нової речі.

Види Топперів

Топпери створені для того щоб виконувати дві функції: захищати від зовнішніх чинників, таких як волога, бруд і пошкодження; і створювати підвищений комфорт за допомогою ортопедичної системи.
Перший вид Топперів використовується в якості накидки або чохла. Перевага таких виробів полягає в тому, що їх легко прати і чистити, вони не дозволяють проникати між елементами спального місця пилу і іншого сміття. З таким чохлом санітарні норми і гігієна буде на вищому рівні. Особливо це важливо, якщо в будинку знаходяться маленькі діти. Всі навантаження на себе візьме чохол, а дорогий ортопедичний матрац або новенький диван буде довгі роки залишатися в гарній формі.

Топпери з ортопедичним ефектом

Такі вироби мають вигляд тонких матраців, в конструкції яких відсутні пружини. Їх назва говорить саме за себе. Вони можуть регулювати ступінь жорсткості будь якої спальної поверхні. Якщо ліжко занадто жорстке, його можна зробити м'якше, і навпаки. Старі дивани з деформованими наповнювачами так само можна зробити комфортними і придатними для нормального відпочинку. Найголовніше, що не дивлячись на товщину, що не перевищує десяти сантиметрів, топпер дуже зручний і має якість повноцінного ортопедичного матраца. Якість Топпера прямо пропорційно залежить від матеріалу, який його наповнює. Якщо потрібен м'який тонкий матрац, то латекс буде відповідним матеріалом, матрац з пам'яттю наповнюється меморіксом, а матраци з твердою поверхнею наповнюються кокосом або холлофайбером. Цей виріб має масу достоїнств. Топпер матрац є універсальною річчю. Він надійно захищає поверхню матраца, підходить для будь-якого типу ліжок та диванів. Його ортопедичні властивості дуже корисні для здоров'я, він компактний і зручний в зберіганні і перевезенні. Маючи такі якості, він коштує зовсім не дорого.
Топпер матрац можна використовувати не тільки для того щоб коригувати якість основного спального місця або робити його висоту більшою, його можна застосовувати як окремий міні матрац, розстеливши його на підлозі. Його мобільність і компактність дозволяє брати топпер з собою на природу, риболовлю, дачу. При потребі його можна згорнути в рулон і розстелити в будь-якому місці. Притому, що топпер має пряме призначення захищати великий ортопедичний матрац, він додатково укомплектований знімним чохлом, який легко стирається і має підвищену зносостійкість. Так як в Топпері відсутні пружини на ньому можна спати людям з будь-якою вагою.
У свою чергу Топпери матраци можна розділити на кілька підвидів, кожен з яких має особливі властивості.

Топпер з анатомічними властивостями. Такий матрац відрізняється наповнювачем, який може запам'ятовувати форму тіла людини під його тиском. Ця нова розробка має назву меморікс. Такий ефект робить сон на даному Топпері максимально зручним.
Топпер з антиалергенним захистом. Цей вид тонкого матраца підійде алергікам. Його конструкція не містить речовин, що викликають алергічну реакцію.
Топпер з антибактеріальним покриттям. Завдяки природним матеріалам і особливому покриттю це тонкий матрац запобігає появі в ньому мікробів, шкідливих для здоров'я людини мікроорганізмів, цвілі, грибка і комах.
Топпер ортопедичний. Спеціальний наповнювач такого тонкого матраца робить відпочинок не тільки комфортним, але і корисним. Природне положення під час сну дозволяє хребту прийняти правильне положення, розслабити м'язову систему. Нормальний кровообіг забезпечує нормальний приплив крові до внутрішніх органів, що в сукупності позитивно позначається на загальному стані людини.

Топпери на диван

Такий вид тонкого матраца так само не містить пружин і призначений для поліпшення спальних якостей диванів, які втратили свої первісні якості. Настеливши такий топпер на диван, він отримає ортопедичні якості, які дозволять насолодитися повноцінним відпочинком. Його поверхня приховує всі нерівності, стики і щілини. Особливий наповнювач підтримує постійну рівну форму. Широкий асортимент Топперів підійде на будь-який тип дивана: кутовий, диван-книжка, розкладачка і будь-який інший вид розкладного дивана. Основною перевагою такого Топпера є те, що при невеликих витратах можна перетворити старий диван в зручне ложе з ортопедичними властивостями. Таке просте і компактне пристосування позбавить вас від зайвих витрат на новий диван або ліжко. Незважаючи на його гнучкість і м'якість топпер можна згинати, скручувати в рулон, якщо він зроблений з латексу. Це дозволить в будь-який момент забрати тонкий матрац, який легко заховати в шафу або інше місце.

Які матеріали використовуються для наповнення Топпера

Для того, що б топпер мав необхідну жорсткість, меблеві фабрики використовують певні матеріали. Нижче ми перерахуємо ці матеріали починаючи з найжорсткіших і закінчимо найбільш м'якими.
Топпер має структуру з мікро осередками містить спеціальний матеріал, який є нешкідливим для людини і має підвищену міцність. Еластичність, стійкість до вологи і проникність повітря в структуру Топпер - основні характеристики цього матеріалу.
Топпер з кокосової койри. Кокосова койра є натуральним матеріалом, який допускається використовувати навіть для дітей. Він відрізняється високими гігієнічними властивостями, має довгий термін експлуатації, пропускає через себе повітря, забезпечуючи вентиляцію спального місця.
Топпер з холлофайбером. Такий тонкий матрац досить м'який, цей матеріал дозволяється використовувати людям, які страждають на алергічні захворювання. У холлофайбера не затримується волога і запахи. Він дозволяє утримувати спальне місце відповідно до вимог гігієни.
Топпер з пінополіуритану. Цей матеріал широко використовується в виготовленні м'яких меблів, оскільки володіє хорошими властивостями. Він має великий термін експлуатації, не шкідливий для алергіків і досить еластичний.
Топпер володіє пам'яттю. Завдяки інноваційному матеріалу, такий топпер під вагою людського тіла приймає його форму. Це дозволяє м'язовій системі прийти в потрібний тонус і повністю розслабити організм. Це сприяє повноцінному відпочинку, що сприятливо позначається на стані і настрої людини. Це один з найбільш зручних тонких матраців.
Топпер з латексу. Цей матеріал є натуральним, він виготовляється з особливих сортів дерев. Латекс дуже м'який і гнучкий. Крім цього використовують і штучний латекс. Його характеристики аналогічні, але він трохи жорсткіше. Для того щоб купити зручний для себе топпер потрібно керуватися індивідуальними вподобаннями.
Інтернет магазин Мекко пропонує широкий вибір Топперів і футонів, які стануть відмінним доповненням вашого спального місця. Ваш сон з ними стане ще приємніше і зручніше, а невелика ціна порадує в двійні. Відпочинок грає важливу роль в нашому житті, і не слід халатно ставитися до предметів, які його забезпечують. Фото, розміщені на сайті, полегшать ваш вибір. Доставка товару здійснюється по всіх містах України.

Тонкі матраци Київ | Тонкі матраци Харків | Тонкі матраци Одеса | Тонкі матраци Дніпропетровськ | Тонкі матрациДонецьк | Тонкі матраци Запоріжжя | Тонкі матраци Львів | Тонкі матраци Кривий Ріг | Тонкі матраци Миколаїв | Тонкі матраци Маріуполь | Тонкі матраци Луганськ | Тонкі матраци Вінниця | Тонкі матраци Херсон | Тонкі матраци Чернігів | Тонкі матраци Полтава | Тонкі матраци Черкаси | Тонкі матраци Житомир | Тонкі матраци Суми | Тонкі матраци Хмельницький | Тонкі матраци Чернівці | Тонкі матраци Рівне | Тонкі матраци Дніпродзержинськ | Тонкі матраци Кіровоград | Тонкі матраци Івано-Франківськ | Тонкі матраци Кременчук | Тонкі матраци Тернопіль | Тонкі матраци Луцьк | Тонкі матраци Біла Церква | Тонкі матраци Краматорськ | Тонкі матраци Мелітополь | Тонкі матраци Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати