Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Кокосовий дитячий матрац

ціни, фото, опис
Ортопедичні матраци Neolux ВІННІ 3D латекс-кокос Ортопедичні матраци Neolux ВІННІ 3D латекс-кокос
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2083 грн

Вік дитини: від 0 до 5 років.

Висота матрацу: 10

Виробник: Neolux

Тип товару: безпружинний

Матеріал: Тканина «Stretch»

Дитячий матрац Herbalis Kids Cocos Comfort (від 0 до 4 р.) Дитячий матрац Herbalis Kids Cocos Comfort (від 0 до 4 р.)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2369 грн

Виробник: ЕММ

Вік дитини: від 0 до 4 р.

Висота матрацу: 7 см

Тип товару: безпружинний

Ортопедичні матраци Neolux Тіана 3D ультра-кокос Ортопедичні матраци Neolux Тіана 3D ультра-кокос
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2134 грн

Висота матрацу: 19

Вік дитини: від 0

Тип товару: пружинний

Виробник: Neolux

Матеріал: Тканина «Stretch»

Дитячий матрац Herbalis Kids Latex Comfort (від 0 до 4 р.) Дитячий матрац Herbalis Kids Latex Comfort (від 0 до 4 р.)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3115 грн

Висота матрацу: 7 см

Тип товару: безпружинний

Виробник: ЕММ

Вік дитини: від 0 до 4 р.

Дитячий матрац Herbalis Kids Baby Soft (від 0 до 16 р.) Дитячий матрац Herbalis Kids Baby Soft (від 0 до 16 р.)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2171 грн

Вік дитини: від 0 до 16 років

Тип товару: пружинний

Висота матрацу: 12 см

Матеріал: Naturfoam

Виробник: ЕММ

Ортопедичні матраци Neolux ТИГРА 3D ультра-кокос Ортопедичні матраци Neolux ТИГРА 3D ультра-кокос
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1799 грн

Висота матрацу: 9

Виробник: Neolux

Тип товару: безпружинний

Вік дитини: від 0 до 5 років.

Матеріал: Тканина «Stretch»

Ортопедичні матраци Neolux АЛЕКС латекс-кокос Ортопедичні матраци Neolux АЛЕКС латекс-кокос
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3854 грн

Тип товару: безпружинний

Висота матрацу: 12

Вік дитини: від 0 до 5 років.

Матеріал: Тканина «DREAM HEALTH»

Виробник: Neolux

Сторінки: 1

Що необхідно для здоров'я вашої дитини в найперші його місяці і роки життя? Безумовно, це гарне харчування і сон. Кожен з батьків прагне дати своєму малюкові найкраще, допомагає пізнавати наш світ за допомогою яскравих барвистих книг або іграшок. Ну а якщо ваша дитина більшу частину часу проводить в ліжечку, то ви просто зобов'язані приділити максимальну свою увагу матрацу. З чим це пов'язано? Від дитячого матрацу безпосередньо залежить правильне положення хребта, формування самої постави, а також спокійний і комфортний сон. Це дуже важливо для правильного розвитку не тільки психічного, але й фізіологічного.
Купити ліжечко - це тільки половина справи. Також, слід купити високоякісний ортопедичний матрац. Не потрібно його вважати тільки лише медичним виробом. Матрац слід застосовувати і для профілактичних цілей. Він допоможе вашій дитині розвантажити хребет і формувати правильне положення під час сну. Дитячі ортопедичні матраци є і тим засобом, який запобігає виникненню різних деформацій хребта. Хороший і здоровий сон прямо залежить від того, на чому ми спимо.

Поради щодо вибору

Багато батьків вирішують залишити на матраці заводську плівку, в яку він упакований. Так робити категорично не можна! Адже матрац обов'язково повинен дихати. В іншому ж випадку всередині буде формуватися поганий мікроклімат. Всі його корисні особливості відразу загубляться. Та й спати на такому матраці вкрай незручно і некомфортно. Особливо дітям. Вони будуть постійно прокидатися вночі. Отже, спати не будете і ви.
Якими якостями повинен володіти хороший матрац для дитини?
• Помірна жорсткість.
• Пружність.
• Безпечний і якісний наповнювач (оптимально кокос).
• Рівна та комфортна поверхня.
У зв'язку з тим, що кісточки у новонародженої дитини сильно сприйнятливі, то для правильного їх розвитку необхідно досить жорстка поверхня дитячого матрацу. Чим старшим стає ваш малюк, тим цю жорсткість можна поступово знижувати. Не варто нехтувати цим. Адже в нинішній час досить багато дітей (близько 40 відсотків) мають проблеми, пов'язані з суглобами або хребтом. Тому батькам необхідно забезпечити своїм дітям правильне формування скелета. Оптимальним і ефективним варіантом тут є правильний вибір матраца. Найкраще перед здійсненням покупки проконсультуватися у свого лікаря педіатра. Адже ваш новонароджений малюк не здатний ще говорити і сказати вам про те, що йому не комфортно спати. А ось через такий дискомфорт він буде постійно прокидатися і плакати. І тоді батьки починають «ламати голову», чому він плаче? В чому причина? І не завжди приходять до думки, що це через неправильно обраний матрац.

На що необхідно орієнтуватися при виборі матраца?

• Багатошаровість.
• Жорсткість.
• Застосування натуральних матеріалів.
Ще необхідно визначитися, чи хочете ви пружинну систему або ні.

Пружинні матраци

Досить поширений блок «Бонель» складається з великої кількості пружин, які з'єднані між собою. Таким чином, утворюючи своєрідну сітку. У деяких моделях матраців вона доповнюється вставками з поліуретану. У таких виробів відсутні ортопедичні особливості. З часом експлуатації пружини провисають і починають поскрипувати. Саме тому дані блоки не здатні належним чином дбати про наше здоров'я і комфорт, тим більше дитини. Але такі матраци можуть витримувати досить велике навантаження.
Варто знати, що найоптимальнішими властивостями володіють ортопедичні вироби, в яких пружинний блок розташовується окремо. Такі матраци найкраще підтримують хребет у правильному положенні під час сну вашого малюка. Тут кожна пружина поміщена в спеціальний чохол, виготовлений з тканини. Її робота здійснюється окремо від інших. Ця особливість сприяє рівномірному розподілу навантаження тіла людини на сам матрац. Багато людей віддають свою перевагу саме даній продукції. Пружини тут не такі громіздкі, але кількість витків в них більше. У якісному та надійному матраці з незалежним блоком пружин їх повинно бути не менше 250 штук на квадратний метр. Ну а якщо їх більше, то цей виріб і прослужить довше.

Без пружинні матраци

Величезною популярністю користуються і без пружинні матраци для дітей. Завдяки відсутності в їх конструкції різних металевих деталей, вони володіють захищеністю від електричного впливу і відсутність магнітного впливу на сам організм. Отже, позитивний вплив на роботу самої серцево - судинної системи.
Безпружинні матраци володіють більшою жорсткістю. Саме тому їх дуже часто рекомендують ортопеди всім тим, хто має проблеми зі спиною. Такі вироби чудово підійдуть в якості профілактики або лікуванні різних захворювань суглобів.
Багато людей просто звикли спати на жорсткому. У такому випадку їм оптимально підійде матрац з кокосом. З ним ваш сон буде комфортним і спокійним. Випаровування і теплоізоляція зайвої вологи здійснюється природним способом. Завдяки наявності горизонтальної перфорації самого несучого шару вдається досягти збільшення повітрообміну всередині самого виробу.
Чи знаєте ви, що для того, щоб досягти найефективнішої ортопедичної жорсткості за підтримки людського тіла є наявність п'яти зон жорсткості? Такі вироби виключають можливість прояву такого ефекту, як «гамак». З без пружинними матрацами у вас не буде викривлення хребта. Тут досягається технічно правильне розташування і розподіл ваги людини, а також закріплення шарів. Таким чином, досягаючи високого рівня комфорту. Немаловажним показником в даних виробах є ще й анатомічний ефект, що сприяє меншій повороткості під час сну.
Дані вироби найчастіше виготовляють з наступних матеріалів: кокос, пінополіуретан, латекс. Термін експлуатації таких матраців становить близько 8 років, а у пружинних аналогів - порядку 20 років. Але це не можна назвати недоліком, так як ви отримуєте комфорт, затишок і користь для здоров'я, яке не купиш.

Комфортний сон без пружин з кокосовим волокном

Це натуральний матеріал. Кокосове волокно володіє досить високим рівнем жорсткості. Саме тому ідеально підходить для використання його в дитячих матрацах. Адже у малюків постава ще не сформована, тому батькам слід належним чином подбати про це.
Дитячий матрац кокос здатний м'яко приймати форму тіла. При нормальній експлуатації він ніколи не продавиться і не провисне. Єдино, такі вироби відрізняються більшою ціною, у порівнянні з пружинними аналогами. Але це зрозуміло. Якісна продукція, яка дбає про здоров'я дитини, не може бути дешевою.
Купувати матрац кожному з батьків слід дуже уважно і обережно, враховуючи всі важливі нюанси. Не варто довіряти це своїм знайомим, які хочуть зробити хороший подарунок вам. Пам'ятайте, від цього залежить здоров'я вашої дитини. Тут не можна економити. Найголовніше - досягнення потрібного результату. Правильно підібраний матрац зможе прослужити вам багато років і збереже ваше здоров'я, приносячи при цьому щоденно прекрасний настрій і самопочуття.

Так якому ж матеріалу віддати перевагу?

Від наповнювача матраца безпосередньо залежить те, яким він буде: м'яким або жорстким. Останнім часом новонароджені діти більш схильні до алергії. Саме тому багато експертів і фахівців радять купити матраци, при виготовленні яких застосовувалися гіпоалергенні матеріали. Як зовні, так і зсередини. Матеріал зобов'язаний добре пропускати повітря. Сам наповнювач не повинен виділяти шкідливих речовин, запаху або злежуватися.
Найпоширенішим і ефективним наповнювачем для матраців є кокосове волокно. Це досить щільний вид матеріалу, натуральний і не викликає алергічної реакції. Також, він не вбирає запах і вологу, відмінно пропускає повітря, тим самим знижуючи ймовірність виникнення пріння. Вироби, які виготовлені з кокосового волокна, володіють спеціальною універсальною конструкцією. Разом з натуральними матеріалами вона повністю задовольняє своєму прямому призначенню. Лінгін, що входить до складу самого кокосового волокна, є природним полімером. Даний вид матеріалу має гарну еластичність, волого стійкий і не піддається гниттю. Усередині такого матраца формується правильний мікроклімат. Завдяки чудовій вентиляції, влітку на ньому абсолютно не жарко, ну а взимку - не холодно.
Кокосові матраци можна використовувати новонародженим від самого народження і до рочка. Коли ваш малюк виросте, даний виріб можна замінити більш м'яким. Це радять всі педіатри та експерти. Адже пружна поверхня не дозволить м'язам дитини розслабитися. Більш м'якими вважаються ті вироби, в яких кокосовий наповнювач застосовується разом із латексом. Але є випадки, коли за станом здоров'я дитини необхідно використовувати твердий матрац і після 12 місяців.
Сьогодні на ринку можна зустріти кілька різновидів таких матраців, що розрізняються між собою за кількістю шарів (від двох і більше). В даному випадку один з них обов'язково кокос, а з протилежного боку застосовується натуральний латекс або холлофайбер. Всі ці матеріали володіють чудовою еластичністю, добре вентилюються, гіпоалергенні, тримають свою початкову форму протягом тривалого періоду експлуатації.
Деякі дитячі матраци, залежно від їх виробника, можуть мати прошарок з вовни, пінополіуретану, бавовни і навіть морської трави. Завдяки прошарку з вовни, яка відмінно поглинає воду, є екологічно чистою і гігроскопічною, формується ідеальний комфорт. А багатошаровістю таких матраців створюється така функція, як зима-літо. В якості самого покриття може застосовуватися і льон, трикотажна тканина, бязь. Деякі з них можуть просочуватися ще на виробництві спеціальним екстрактом алое вера. Це тільки лише сприятливо впливає на дитину. Як саме, запитаєте ви?
• Зволожується шкіра.
• Поліпшується мікро циркуляція.
• Збільшуються антибактеріальні властивості.
• Поліпшується кровообіг.
• Відсутність пітливості.
• Сприяє повному розслабленню і спокійному сну.

Де можна купити дитячі матраци кокос?

Наш Інтернет магазин меблів Мекко готовий запропонувати кожному клієнту виключно якісну і надійну продукцію, яка відповідає всім затвердженим міжнародним стандартам. Серед великого асортименту у нас особливо варто відзначити дитячий матрац кокос. Виготовляється він із застосуванням самих передових технологій і на сучасному високоточному обладнанні. Ціна такого матраца в нашому магазині є демократичною, тому купити недорого його може абсолютно кожен, хто піклується про здоров'я своїх дітей.
На всі види дитячих матраців ми надаємо офіційну гарантію. Ви можете бути впевнені в їх якості надійності і нашої порядності. Для здійснення замовлення в нашому Інтернет магазині вам достатньо просто зателефонувати нам або оформити замовлення на нашому сайті. Наші досвідчені та висококваліфіковані менеджери зможуть відповісти на будь-яке питання яке вас цікавить і при необхідності допоможуть з вибором тієї чи іншої продукції, враховуючи всі ваші побажання. Крім цього, в нашому ілюстрованому каталозі ви зможете побачити фото самих матраців. Так на багато наочніше буде здійснювати покупку.
Доставка будь-яких дитячих матраців у нас здійснюється в кожен куточок нашої країни до порога вашого будинку. Цю послугу ми надаємо виключно безкоштовно. При наявності обраного вами товару на нашому сайті, його доставка здійснюється протягом 1-5 днів. Вдалих вам покупок!

| Кокосовий дитячий матрац Київ | Кокосовий дитячий матрац Харків | Кокосовий дитячий матрац Одеса | Кокосовий дитячий матрац Дніпропетровськ | Кокосовий дитячий матрац Донецьк | Кокосовий дитячий матрац Запоріжжя | Кокосовий дитячий матрац Львів | Кокосовий дитячий матрац Кривий Ріг | Кокосовий дитячий матрац Миколаїв | Кокосовий дитячий матрац Маріуполь | Кокосовий дитячий матрац Луганськ | Кокосовий дитячий матрац Вінниця | Кокосовий дитячий матрац Херсон | Кокосовий дитячий матрац Чернігів | Кокосовий дитячий матрац Полтава | Кокосовий дитячий матрац Черкаси | Кокосовий дитячий матрац Житомир | Кокосовий дитячий матрац Суми | Кокосовий дитячий матрац Хмельницький | Кокосовий дитячий матрац Чернівці | Кокосовий дитячий матрац Рівне | Кокосовий дитячий матрац Дніпродзержинськ | Кокосовий дитячий матрац Кіровоград | Кокосовий дитячий матрац Івано-Франківськ | Кокосовий дитячий матрац Кременчук | Кокосовий дитячий матрац Тернопіль | Кокосовий дитячий матрац Луцьк | Кокосовий дитячий матрац Біла Церква | Кокосовий дитячий матрац Краматорськ | Кокосовий дитячий матрац Мелітополь | Кокосовий дитячий матрац Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати