Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Картини маслом

ціни, фото, опис
Картина Ікона маслом на дереві Картина Ікона маслом на дереві
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1820 грн

Розмір картини: 30х40

Технологія: дерево , масло

Сторінки: 1

На сьогоднішній день оформлення інтер'єру за допомогою предметів мистецтва є все більше популярним. І навіть люди, які не мають ніякого відношення до живопису і не особливо ним цікавляться не проти прикрасити свій будинок або офіс картиною маслом. Картини, створені професійними художниками, є особливим інструментом в руках дизайнерів. Використовуючи картини вони роблять обстановку в приміщенні завершеною і підкреслюють з їх допомогою потрібні деталі, без яких неможлива повна гармонія.
Картина маслом є найпопулярнішою технікою живопису, саме в такому виді мистецтва можна побачити неповторні сюжети. Такі картини відрізняються не тільки естетичними якостями, а й особливою довговічністю. Картини маслом цінуються набагато дорожче інших видів живопису і можуть стати вигідним капіталовкладенням, адже з часом вони стають тільки дорожче і ваші нащадки можуть отримати відмінний спадок. Таким чином, картини маслом будуть не тільки родзинкою у вашому інтер'єрі, але і розумним розпорядженням грошовими коштами.

Роль картини в інтер'єрі

Картина маслом може виконувати безліч корисних функцій. З давніх-давен картина була прикрасою житла і хорошим смаком його господарів. Якщо правильно підібрати картину, то вона створить потрібну атмосферу в приміщенні і стане визначальним елементом в стилі дизайну. За допомогою картини можна робити певні акценти, а можна навпаки зробити цей предмет центром уваги, без якого кімната не матиме сенсу. За допомогою картини можна ділити кімнату на окремі зони, істотно змінювати інтер'єр, візуально змінювати розміри меблів. Картина - це універсальний предмет, який може підходити під найрізноманітніші стилі, від класичного інтер'єру, до сучасної обстановки.
У старі часи картини могли мати тільки багаті люди, але сьогодні таке задоволення може дозволити собі кожен. Зараз картини використовують не для підтвердження свого високого становища в суспільстві, а для модного і гармонійного дизайну. Це відмінний спосіб показати гостям свою тонку творчу натуру.
У наш час без проблем можна підібрати картину маслом з різним розміром, сюжетом, стилем виконання. Для будь-якої кімнати можна підібрати відповідну картину, головне тільки гарненько обміркувати деякі деталі, які дозволять картині стати одним цілим з навколишніми предметами обстановки. Різні картини підійдуть для різних кімнат, кухні, вітальні, дитячої або спальні.

Переваги присутності картини маслом в інтер'єрі приміщення.

Кожна людина без винятку хоче, щоб її житло було затишним, стильним і вишуканим. Ці слова не мають сенсу без безлічі дрібних деталей, які створюють загальний вигляд і враження в будинку. Нові меблі, дорогий ремонт, освітлення, колір стін і інші аспекти можуть не досить повно передавати те, чого очікувалося в кінцевому результаті. Для досягнення остаточного вигляду інтер'єру не обов'язково витрачати величезну кількість грошей, тут скоріше необхідний творчий підхід і певна кількість часу. Картина маслом буде відмінним способом зробити обстановку неповторно красивою і екстравагантною. За допомогою живопису можна зробити будь-яке приміщення більш живим і стильним.
Картини роблять будь-яке приміщення унікальним, є візитною карткою, яка показує гостям, що господар має хороший смак.
Маючи навіть всього одну картину, ваш будинок може стати невеликою сімейною галереєю. Застосовуючи картини світлого кольору, площу в кімнаті можна візуально зробити більшою.
Такий вид образотворчого мистецтва як картини маслом є найкращим і мальовничим в порівнянні з іншими. Власники таких полотен стверджують, що у них є душа і вони створюють в приміщенні особливу атмосферу. Не важливо яким буде жанр картини, але важливо, щоб полотно підходило під обстановку будинку або квартири. Тоді така картина може стати найкращим подарунком і несподіваним сюрпризом. Сучасні художники зараз створюють спеціальні картини, які дизайнери можуть використовувати як оригінальний аксесуар в інтер'єрі будь-якого приміщення.

Вибираємо картину під інтер'єр

Картини на протязі багатьох століть є прикрасою стін. Вони можуть стати відмінним декором, якщо на стіні багато вільного місця. Своїм кольором і сюжетом картина маслом може доповнити обстановку в кімнаті і підкреслити необхідні нюанси роблячи стиль кімнати завершеним. Однак як правильно підібрати картину, якщо ви не є дизайнером і експертом з живопису? Найголовніше правило не поспішати з вибором, а добре обміркувати всі деталі, тільки після цього ви зможете визначити колірну гаму і сюжет картини. Мистецтво справа тонка і раціональне мислення не завжди є вірним помічником, тому потрібно буде проявити свою творчу натуру, тим більше, якщо картина буде перебувати на видноті в вітальні, їдальні або холі.
При виборі картини люди часто задаються питанням, що ж все-таки має більше значення палітра кольорів або сюжет полотна? Кращим варіантом буде, якщо два ці аспекти будуть максимально відповідати вимогам інтер'єру. Багато що залежить і від самої обстановки, який контекст вона містить. Якщо кімната переповнена змістом, то доцільніше підібрати сюжет картини, ніж колір. Це буде виглядати набагато гармонійніше, ніж повне неспівпадіння смислового підтексту.
Наприклад, якщо кімната оформлена жовто-бежевому тоні африканського стилю, а перед вами стоїть вибрати картину з осіннім пейзажем або з зображенням представника африканського племені, який тримає в руці червоний глечик. З одного боку перша картина підходить за кольором, але з іншого боку друге полотно по стилю, але присутність червоного кольору абсолютно ні до чого. З професійної точки зору слід вибрати другий варіант, його присутність в кімнаті доповнить африканський стиль, а щоб червоний колір не кидався в очі, то можна поставити поруч аксесуар такого ж кольору. Це може бути подушка, статуетка, ваза або щось подібне. А ось осінній пейзаж ідеально підходить за кольором, але між осінню і Африкою мало спільного.
Якщо ви прихильник урбаністичного або індустріального стилю, то не слід турбуватися. Крім сучасного постера можна підібрати і відповідний міський пейзаж зображений маслом. У таких картинах набагато більше сенсу, ніж в бездушно сучасної преси. Для жінок відмінним вибором буде картина із зображенням квітів або іншої рослинності. Для японського стилю підійде картина, яка зображає сакуру, гейшу мул інший пейзаж звичний для Японії. Якщо житло належить моряку, то доречним буде картина із зображенням корабля або морського пейзажу. Якщо стиль яскраво виражений, то колірна гамма картини не має ніякого значення.
Якщо при оформленні інтер'єру ви робили акцент на грі з відтінками і палітрою кольорів, то картину маслом потрібно вибирати, орієнтуючись на її колір. Для цього можна використовувати два способи. Перший передбачає оформлення приміщення в нейтральному кольорі, після цього можна купити картину маслом, в якій є кілька яскравих кольорів. Саме ці кольори будуть диктувати відтінки аксесуарів та інших предметів у приміщенні. У другому випадку інтер'єр повністю готовий, і змінити вже нічого не можна. У такій ситуації залишається тільки запастися терпінням і відправитися на пошуки підходящої картини.
Варто звернути увагу на важливий нюанс. Якщо колір грає важливу роль в обстановці приміщення, це абсолютно не означає, що сюжет не має ніякого значення. Але якщо вибір зробити досить складно є альтернативні рішення. Можна купити портрет, абстрактне зображення або картину з квітами.

Вибір картини за кольором

Наскільки картина повинна бути гармонійна в інтер'єрі і наскільки це важливо? Існує кілька варіантів оформлення інтер'єру за допомогою картини. Перший варіант передбачає повне злиття з колірною гамою обстановки кімнати. Картина як би розчиняється на тлі інших предметів і є одним цілим з приміщенням. Цей ефект досягається відсутністю квітів, яких немає в інтер'єрі, і тон картини відповідає колірній палітрі кімнати. Наприклад, якщо кімната в фіолетовому тоні, то і картина буде такою ж. Дуже часто виходить так, що картину ніхто не помічає, тим не менш, вона заповнює порожній простір стіни. У другому випадку картина має таку ж палітру кольорів, як і кімната, але вже з додатковими контрастними відтінками. В такому випадку можна не користуватися додатковими аксесуарами, хіба тільки в тому випадку, якщо полотно зовсім не вписується в обстановку. Третій варіант є повною протилежністю першому. Картина маслом є плямою на стіні, на яку всі звертають увагу. У цьому випадку полотно повинно містити яскраві кольори, які повністю відсутні в інтер'єрі. За ситуації можна піти двома шляхами. Якщо вам здається, що картина дуже виділяється, то можна використовувати аксесуари з подібним кольором, якщо картина вписується гармонійно, то присутність сторонніх предметів не потрібно.
Варто звернути увагу на те, що в сучасних дизайнах дуже поширене використання картин-акцентів, особливо якщо інтер'єр виконаний в чорно-білих тонах. Але в такому разі необхідно серйозно поставитися до вибору самої картини. Зверніть увагу на якість виконання, стиль, сюжет, обрамлення.

Значення розміру картини

Крім ряду факторів, які ми перерахували вище, існує ще один, не менш значущий, це розмір картини. Слід дотримуватися одного невеликого правила. Перед покупкою картини, потрібно врахувати ширину того об'єкта над яким вона буде висіти. Ширина картини повинна бути не менше половини ширини, того предмета, над яким вона буде перебувати. Це стосується, ліжок, столів, комодів та інших подібних меблів. Для диванів це розмір становить мінімум третини його ширини.
Для невеликих картин рекомендується купити супутні картини. Таке рішення може виглядати набагато ефектніше, ніж одна велика картина. Якщо колір оформлення інтер'єру кімнати однотонний і не яскравий, можна купити різні за кольором картини.
Інтернет магазин Мекко пропонує вашій увазі різноманітні картини маслом. Це не тільки твори образотворчого мистецтва, а й відмінний спосіб урізноманітнити будь-яку обстановку в самих різних приміщеннях, від житлового будинку, до холу громадського закладу. Картини завжди були ознакою інтелігентності господарів, прояв інтересу до культури і гарного матеріального становища. Така покупка може стати навіть свого роду інвестицією, так як деякі картини через певний час можуть значно зрости в ціні.
Сучасні художники пишуть свої полотна спеціально для того, щоб ними можна було прикрасити будь-який вид дизайну. Без проблем можна підібрати сюжет, який цікавить вас або колірну гамму, а так же розмір. Великі картини гармонійно підійдуть для віталень, столових і холів, картини меншого розміру можна розмістити в спальні, дитячій або кухні. Існує величезна кількість способів прикрасити за допомогою картини приміщення. У старі часи картини могли собі дозволити тільки знатні люди. Зараз це доступніше, але полотна не втратили своєї культурної та естетичної цінності, а навіть навпаки. Живопис стрімко розвивається, і мати вдома картину престижно і модно. Для того щоб купити картину маслом в нашому Інтернет магазині вам досить зайти у відповідний розділ, зробити пару кліків мишкою і вибрати потрібну картину. Робити покупки в нашому магазині швидко, просто і безпечно. Ви зможете заощадити гроші і  свій час на походи в магазини. Зробіть своє життя різноманітніше, а інтер'єр більш вишуканий, насолоджуйтеся витворами митців і відчуйте живу енергетику картин олією. Доставку товару здійснюємо по всій території України.

Картини маслом Київ | Картини маслом Харків | Картини маслом Одеса | Картини маслом Дніпропетровськ | Картини маслом Донецьк | Картини маслом Запоріжжя | Картини маслом Львів | Картини маслом Кривий Ріг | Картини маслом Миколаїв | Картини маслом Маріуполь | Картини маслом Луганськ | Картини маслом Вінниця | Картини маслом Херсон | Картини маслом Чернігів | Картини маслом Полтава | Картини маслом Черкаси | Картини маслом Житомир | Картини маслом Суми | Картини маслом Хмельницький | Картини маслом Чернівці | Картини маслом Рівне | Картини маслом Дніпродзержинськ | Картини маслом Кіровоград | Картини маслом Івано-Франківськ | Картини маслом Кременчук | Картини маслом Тернопіль | Картини маслом Луцьк | Картини маслом Біла Церква | Картини маслом Краматорськ | Картини маслом Мелітополь | Картини маслом Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати