Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Матраци бонель

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Середньостатистичні клієнти меблевих магазинів спочатку звертають увагу на стиль і дизайн певного виробу. Або керуються у своєму виборі певним брендом. Но коли клієнт приходить за матрацом для сну, то більш важливим стає інформація про його наповнення. Рекламна продукція перевантажена втішними перебільшеннями або термінологією. Покупець повинен цікавитися етапами виробництва і довгостроковим ефектом від використання купленого товару. А головне - задавати питання про наповнення матраца.
Що звичайній людині може дати інформація про тип пружинного блоку? Практично нічого. Потрібно самостійно навчитися розуміти, які системи і пружинні блоки найкраще підходять під ту чи іншу ситуацію. Сьогодні Інтернет магазин меблів Mekko докладно розповість про залежний тип пружинного блоку боннель. Ми не будемо порівнювати його з іншими типами матраців, а доступною мовою пояснимо його основні переваги і відкриємо можливі недоліки.

Будова пружинного блоку боннель

Кількість використовуваних пружин в блоці боннель залежить від їх діаметру. Зазвичай цей показник становить 100-120 штук на метр квадратний. Чим більше пружин припадає на квадратний метр, тим вище рівень комфорту обраного матраца.

Кожна пружинка своїм контуром нагадує пісочний годинник. Форма таких пружин серед професіоналів називається біконусную. Верхній і нижній виток такої пружини має найбільший діаметр, а середні витки рівномірно зменшені щодо верху. По краях вона фіксується тонким спіральним дротом. При впливі на матрац всі пружинки взаємодіють одна з одною.

Бувають 2 етапи складання блоків - ручний і напівавтоматичний. Отже, по порядку:

1. Заготовки для пружин (сталевий дріт) нагрівають і гартують ще на заводі індукційним методом.

2. Готові пружини доставляють виробнику. Пружина повинна відповідати певним шаблоном. Попередньо всі пружини проходять тест і відбракування. Кількість витків середньої пружини звичайно дорівнює 5. Товщина пружини повинна дорівнювати в межах 1,8-2,2 міліметра. Висота пружини залежить від моделі самого матраца. Зазвичай цей показник становить 12-18 см, а середні значення для стандартних матраців повинно відповідати 14 сантиметрам.

3. Далі в на пів автоматичному або повністю автоматичному режимі виготовляють пружинний блок.
Для цього пружинки одягають на бляшану основу в строго геометричній послідовності. Потім запускають верстат і «прошивають» всі пружинки спіральним дротом, щоб міцно зчепити їх між собою.

4. Отриманий пружинний блок боннель відправляють в цех по складанню матраців.

Чохли

При розробці викрійок для чохлів на матраци боннель продумують всі особливості їх подальшого використання. Для чохла на пружинний блок боннель відмінно підходять тканини з пропорціями 80% бавовни і 20% синтетики. Такий чохол на матраці дихає, пропускає природну вологу, відмінно тягнеться при впливі на нього, але не втрачає початкову форму.
Іноді клієнти можуть замовляти спеціальні чохли з водовідштовхувальним покриттям. Звичайно, це не гарантує повного відразливого ефекту, але якийсь особливий результат все ж таки буде.
Маленька підказка - краще брати матрац з незнімним чохлом. У меблевих магазинах завжди можна додатково замовити знімний чохол під свій матрац.
Крім того, незнімні чохли розраховані на щільне утримання всіх верств матраца у вихідному положенні. Саме рідний чохол матраца забезпечує довговічну службу поролонових і латексних прошарків.
В доброму та щільному чохлі стягуючий дріт по периметру матраца абсолютно не відчувається. Його можна промацати, якщо точно знати, де він розташовується.

Наповнення

Український Інтернет магазин Mekko недорого і за прийнятними цінами реалізує в усі регіони країни широкий вибір пружинних матраців боннель. У нас є матраци для різних вагових категорій, для дітей, підлітків, дорослих людей, для покупців з проблемами і захворюваннями опорно-рухового апарату. Доставка здійснюється в будь-який час.

Особливі анатомічні наповнювачі пружинних матраців боннель задовольнять смаки найвибагливіших покупців.

Розповімо про основні наповнювачах матраців боннель.

1.Поролон (пінополіуретан, ППУ).

ППУ буває з різними ступенями щільності. Стандартний коефіцієнт поролону, використовуваного в матраці, це 25-30 і вище кілограм на метр кубічний. Лише настильний матеріал певного модельного ряду може мати меншу щільність, забезпечуючи додаткову м'якість матрацу. Поролон викладається на матрац блоками відповідного розміру. Ніяких додаткових отворів в поролоні бути не повинно.

2. Кокосовий прошарок (нитка).

Вона потрібна, щоб надати матрацу певну жорсткість. Завдяки цьому шару компенсується зайва м'якість. Слід знати, що при збільшенні товщини цього шару зменшується робота пружин самого матраца. Тому немає необхідності підбирати посилену товщину цього шару для пружинного матраца боннель без особливої потреби.

3. Каучук, латекс, піно ризина.

Цей шар забезпечує пружність і еластичність матраца. Натуральні матеріали цього шару створюють додаткову повітропроникність, а штучні значно знижують ціну самого виробу. Особливістю цього шару є його зайва дорожнеча. Іноді немає необхідності замовляти натуральні шари. Матраци боннель і так відмінно вентилюються по периметру виробу. Часом краще витратити кошти на відмінний натуральний чохол.

Унікальні здібності модифікації пружинних блоків боннель

При необхідності залежний пружинний блок боннель добре піддається ремонту. Капіталовкладення в такий ремонт при незначних замінах можуть бути зовсім недорогими. Саме ця характеристика пружинного блоку боннель найбільш важлива при виборі матраца. Потрібно розуміти, що пружинний блок боннель це не тільки бюджетний варіант, але і поновлюваний, який піддається реставрації виріб, який може прослужити вдвічі довше закладеного експлуатаційного терміну. Другі варіанти матраців при поломці попросту викидаються. Навіть у домашніх умовах за наявності самих звичайних інструментів по роботі зі сталевим дротом можна легко замінити блок, що зносився. Змінні пружинні блоки легко знайти в продажі. Крім того, безліч спеціалізованих фірм можуть зробити заміну в найкоротші терміни.

Вплив пружинних матраців боннель на здоров'я людини

Людям, страждаючим сколіозом, радикулітом і артритними розладами ортопеди і неврологи радять купити високоякісні матраци з пружинним блоком боннель.
Підбір рівня жорсткості суто індивідуальний. Він залежить від передлежання кіфозів (вигинів хребта). У кожного окремого клієнта вони формуються протягом усього життя і можуть змінюватися.

Неоднакові вигини хребта формуються з ряду причин:

- Генетична схильність;
- Перенесені травми;
- Захворювання;
- Недотримання норм здорової постави;
- Незручні спальні місця;
- Фізичні навантаження та інші фактори.

Перш ніж підібрати матрац з пружинним блоком боннель потрібно випробувати хоча б 2-3 варіанти з різною жорсткістю.

Напевно, всі люблять відпочивати на м'якій поверхні. Але повноцінний восьмигодинний відпочинок на зайво м'якому ліжку не всім припаде до смаку. При проблемах в грудних і поперекових відділах хребта особливу увагу потрібно звернути на матраци з пружинним блоком боннель. Наповнювач такого матраца забезпечує покупцю нормальну мікро циркуляцію крові. Особливо цей ефект помітний у місцях з найбільшим впливом на поверхню. Точки максимального тиску тіла (плечова зона і копчик) дуже комфортно розташовуються на такому матраці.

У меблевому салоні потрібно провести не менше ніж 2-3 години, вибираючи свій матрац. На кожному окремому виробі потрібно випробувати 3 основні позиції сну - лежачи на спині, на животі і на боці.

Протестуйте матрац на:

1. Рівень жорсткості.

Половину успіху при виборі матраца боннель складає його серцевина - пружинний блок. А решту 50% успіху при виборі матраца складають його прошарки. Зайва жорстка товста кокосова койра здавлює м'які тканини тіла. Таким чином, порушується кровообіг.

2. Скрипи і сторонні звуки.

Часом нічні скрипи або звуки тертя зводять з розуму і загрожують психічному здоров'ю. Вибираючи матрац потрібно самостійно оглянути його і прислухатися до всіляких звуків при його використанні. Скрипи в матрацах можуть виникати як в середині виробу, безпосередньо між пружинами, так і на його поверхні, у верхніх шарах оббивки і ущільнювача. У кожному разі сторонні звуки просигналізують про недотримання виробничих норм.

3. Запах.

Купуючи матрац на залежному пружинному блоці Боннель, проведіть тест на запах. Різкий запах, швидше за все, ніколи не вивітриться. Не потрібно купувати такий матрац, сподіваючись на тимчасові труднощі. Щоб відчути певні приховані ноти неприємного запаху необхідно попередньо прогріти теплом свого тіла поверхню матраца або його оббивку. Якщо ви після цього відчуваєте якийсь запах - від цього матраца слід відмовитися.

4. Електростатистичність оббивки.

Оббивка матраца повинна бути зроблена виключно з натуральних тканин, щоб запобігти електростатичними ефектами. Суха шкіра і волосся постійно будуть намагнічуватися на синтетичному чохлі, навіть через постільну білизну.

5. Вага виробу.

Якісний матрац (як і виріб - ліжко або диван) повинен бути виготовлений з матеріалів, які пройшли всі етапи перед виробничої підготовки. Якщо справа стосується дерева - воно має бути висушеним витриманим згідно стандартам меблевого виробництва. Такі дерев'яні деталі не повинні виділяти пари клею, вологи або природні смоли. Ці вироби не повинні бути важкими.
Якщо у виробі використовувалися метали, то потрібно уточнювати, з якого сплаву вони виготовлені і чи підходять під конкретний виріб. Велика вага такого виробу підкаже, що в ньому використано багато металевої арматури.
Важкі вироби потрібно розташовувати на стійких поверхнях, які не піддаються коливанням.

Зазвичай таку інформацію вказують в гарантійному угоді, паспорті виробу і сертифікаті якості.

6. Гігієнічні властивості.

Матрац повинен добре вентилюватися, бути анти алергенним, піддаватися вологому і сухому чищенню. Пружинні блоки боннель досі відрізняються найкращими вентильованими властивостями. Таким чином, вони максимально захищені від виникнення всередині грибка, прілості і процесів гниття.
Щоб висушити пролиту рідину досить залишити матрац на добре провітрюваній місцевості.
Сучасні чохли робляться з урахуванням водовідштовхувального ефекту, що дозволяє вчасно здійснити прибирання на поверхні матраца до моменту попадання вологи всередину.

Переваги блоку боннель

1. Це відмінно вентильовані системи.
2. Доступний ціновий діапазон.
3. Можливість подальшої модифікації.
4. Якість, перевірена роками.
5. Середньо габаритні розміри виробів.
6. Використовуються як в ліжках із каркасною основою, так і в двосторонніх моделях матраців.

Недоліки

1. Несуча здатність стандартного пружинного блоку становить 70-90 кілограм на одне спальне місце. В інших випадках (при великих навантаженнях) необхідно замовляти матраци з посиленими прошарками. Світові виробники працюють над підвищенням стандартних коефіцієнтів.
2. Дешеві моделі матраців із залежним блоком мають незначний термін життя до 5 років.
3. Не завжди є можливість своїми очима подивитися наповнення матраца. У таких випадках доводиться довіряти представленим тестовим зразкам або словам продавця.
4. Заради економії іноді використовують один несучий каркасний дріт замість двох.

Ортопедичний матрац з блоком "Бонель"

Багато хто з нас ще з дитинства зрозумів, що найкраще спальне місце - це звичайна фанерна плита і матрац з вати з валиком під шию. Як би дико це не звучало, але воно виправдовує себе.
Наведемо приклад: більш старше покоління пам'ятає, як у піонерському таборі дітям з початковими стадіями сколіозу або порушеної постави в лікувальних цілях «прописували» пласт фанери зверху на пружинне ліжко. Хто-хто по початку може сказати, що це знущання або просто неефективна дурниця, проте ті, хто спав у ліжках-гамаках думали зовсім інакше.
Зверніть увагу, що часто в сліпій боротьбі за покупця посередні компанії забувають про найголовніше - якість і комфорт, нехтують деталями і необхідними дрібницями.
Важко сперечатися з тим, що весь світ визнав - кращої пози для сну, ніж природне, фізіологічне положення тіла не існує. Ми чули його не раз. Інтернет-магазин меблів Мекко вважає своїм обов'язком поінформувати вас в правильному підборі пружинних матраців «Бонель». Сьогодні на сучасному українському ринку можна знайти незліченну кількість виробників, проте лише у нас ви можете бути впевнені в їх якості!
Багато з рекламників будують продажу на виразі «ортопедичний матрац», яке з розряду класифікації матраців поступово переходить у бренд. Тим не менш, кардинальної відмінності ви не знайдете ні в одному ГОСТі або доступному сертифікованому документі.
На колір та смак товариш не всяк! Ні, інтернет-магазин меблів Мекко не збирається пробувати безпружинні матраци "Бонель" на зуб, хоча те, що ми на цьому з'їли собаку сумнівам не піддається! Кожна колекція і серія як пружинних, так і безпружинних матраців проходять через руки наших досвідчених експертів і технологів.
Вибираючи матрац, який буде максимально вигідним і має максимально допустиму низьку ціну, ви повинні пам'ятати, що і пружинні, і безпружинні матраци мають свої переваги і недоліки. Про особливості пружинних матраців «Бонель» і піде мова в цій статті.
У теорії «матрацного» виробництва пружинні моделі вважаються традиційною класикою. Такі матраци вважаються найбільш поширеними, доступними і «досвідченими». Його «серце» - це ряд пружинних блоків, оповитий багатошаровими перегородками з додаткового наповнювача, наприклад, латексу або пінополіуретановими (ППУ) вставками. Найвідоміший з них - стандартний залежний пружинний блок «бонель».
Від незалежного пружинного блоку вона відрізняється тим, що всі пружини знаходяться в цілісному, скріплених в один ряд. При цьому, всі пружини взаємопов'язані і зміни положення однієї несуть в положення іншої. Перевага такої конструкції в тому, що вона легше переносить великі навантаження і виключно стійка до різного типу деформацій. Якщо в сім'ї є маленькі діти, люблячі попустувати і від душі пострибати на новому матраці, сучасний матрац з пружинами типу "Боннель" зможуть порадувати і вас і ваших маленьких «космонавтів - капосників»!

«Добре» і «погане» в сучасних матрацах з пружинами типу "Бонель":

• Позитивні аспекти: економічні в плані місця, привабливі ціни та зберігання; стійкі до механічних пошкоджень, витримують значно більший обсяг вагових навантажень;
• Негативні аспекти: незначні анатомічні і ортопедичні характеристики; при неправильних умовах експлуатації термін служби може скорочуватися вдвічі, після закінчення експлуатаційного терміну можуть видавати скрипучі звуки.
Як висновок можна сказати, що те, який матрац ви виберете залежить тільки від вас. Інтернет-магазин меблів Мекко в свою чергу тільки дбає про те, щоб ваше рішення було максимально близьким до того, що ви очікуєте отримати - комфорт, вигоду як в ціні, так і в характеристиках, високу якість і першокласне обслуговування. Спираючись на цілі використання пружинного матраца, кожна модель вибирається суто індивідуально.
Однак людям поважного віку, що страждають болями в попереку жорсткі матраци протипоказані!

Матраци бонель Київ | Матраци бонель Харків | Матраци бонель Одеса | Матраци бонель Дніпропетровськ | Матраци бонель Донецьк | Матраци бонель Запоріжжя | Матраци бонель Львів | Матраци бонель Кривий Ріг | Матраци бонель Миколаїв | Матраци бонель Маріуполь | Матраци бонель Луганськ | Матраци бонель Вінниця | Матраци бонель Херсон | Матраци бонель Чернігів | Матраци бонель Полтава | Матраци бонель Черкаси | Матраци бонель Житомир | Матраци бонель Суми | Матраци бонель Хмельницький | Матраци бонель Чернівці | Матраци бонель Рівне | Матраци бонель Дніпродзержинськ | Матраци бонель Кіровоград | Матраци бонель Івано-Франківськ | Матраци бонель Кременчук | Матраци бонель Тернопіль | Матраци бонель Луцьк | Матраци бонель Біла Церква | Матраци бонель Краматорськ | Матраци бонель Мелітополь | Матраци бонель Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати