Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Рамки для картин

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Існує величезна кількість способів прикрасити інтер'єр будь-якого приміщення. Гарний ремонт, вишукані меблі, різні аксесуари. Картини, фотографії, грамоти та інші письмові нагороди так само є відмінним способом підкреслити дизайн кімнати або іншого приміщення. Але для таких речей необхідне обрамлення, яке додасть твору мистецтва завершеності і зробить його повноцінним елементом обстановки. Обрамлення для картини має масу функціональних особливостей: вона оберігає полотно від деформацій, надає йому геометричні обриси, є дизайнерським аксесуаром. За допомогою обрамлених картин можна прикрасити житлове приміщення, офіс, холи різних закладів. Картини ніколи не виходили з моди, і залишаються актуальними навіть в наші сучасні дні. Рамки для картин є сполучною ланкою між декором приміщення і твором мистецтва.
Рамки можуть відрізнятися своєю формою, розміром, видами матеріалів з яких вони зроблені, кольором і стилем виконання. Якими бувають рамки для картин, ми розглянемо нижче.

Види конструкцій рамок для картин та їх форми

Рамки для картин представляють собою цілий комплекс різних елементів, які становлять єдину конструкцію. Головною складовою рамки є профіль, який може володіти різними розмірами. Фасетом називають грань по периметру полотна, а під ним знаходиться фальц - жолобок, в який вставляється картина або фотографія. Найкрасивішу частину рамки називають пластичним рельєфом через його зовнішній вигляд. Така конструкція рамки є надійною і довговічною, та як вона не здатна до деформацій.
Зовнішня площина рамки буває трьох видів: увігнутою всередину, увігнутою назовні і плоскою. Увігнутий всередину багет підійде для будь-якого виду картин, тому його можна вважати універсальним. Другий і останній варіанти вже вимагають творчого підходу, так як можуть надати картині невиразний вигляд.
Форма у рамок для картин може бути різною. Найчастіше можна зустріти прямокутне обрамлення, друге місце займають квадратні рамки, і самим екстравагантним способом обрамити картину є круглі й еліптичні рамки.
Розміри рамок, ширина, товщина, довжина мають сенс при оформленні картин. Якщо основний акцент в інтер'єрі робиться на змісті картини, то варто підібрати вузенькі багети, які не будуть привертати увагу, вони повинні бути нейтрального кольору і скромного змісту. Якщо вам необхідно обрамити фотографію, постер або акварель такі рамки будуть оптимальним варіантом.
Картини великих розмірів прийнято прикрашати товстими і широкими рамками з добре помітною рельєфною поверхнею. Тут ширина багета і розмір картини прямо пропорційна. Хоча якщо картина або портрет має особливу культурну цінність, то її розмір не має значення, і широкі багети підкреслюють значущість твору мистецтва. Тобто широкі рамки можна використовувати для великих за розміром картин і цінних і дорогих полотен. У таких випадках дуже важливий стиль самої рамки, який необхідно вибирати з урахуванням особливостей картини, її сюжету, розміру, історичної та культурної цінності та багатьох інших факторів. Це ціле мистецтво, і варто виконати кілька пробних експериментів, перш ніж зупинити свій вибір на конкретному багеті. Неправильно обраним обрамленням можна зіпсувати навіть найвишуканішу картину, і, навпаки, не видатний твір зробити родзинкою інтер'єру.

З чого виготовляють рамки для картин

На сьогоднішній день можна зустріти три основні матеріали, з яких виробляють багети для обрамлення картин. Це дерево, алюміній і пластик. Розглянемо більш докладніше різні рамки, і розберемося, чим вони відрізняються одна від одної.

Рамки для картин з дерева

Деревина є найдорожчою сировиною для виготовлення багетів. Варто відзначити, що справжня рама для картин повинна бути цілком зроблена з дерева. Крім цього така рама є універсальною і підходить як для класичного стилю, так і для сучасного хай тек.
Найчастіше для виготовлення дерев'яних багетів застосовують екзотичні сорти дерева, такі як індонезійська рамін, айос, який росте в Африці, або звичну для наших місць сосну. Текстура цих порід деревини робить рамки довговічними, вони не бояться зміни мікроклімату в приміщенні, стійкі до вологи.
З такого матеріалу, як натуральне дерево можна виготовити профіль з різним стилем. Класичний, зворотний, плоский або службовий багет, який може декоруватися покриттями різних видів. Це фарба, срібне або золотисте напилення. Природні кольори деревини або самі сміливі відтінки, все це допоможе підібрати дерев'яну рамку для картин під будь-який стиль інтер'єру.

Рамки для картин з алюмінію

Такий матеріал на порядок дешевше натурального дерева. Рамки, виготовлені з алюмінію, не відрізняються багатою прикрасою, вони виглядають лаконічно. Через особливості металу їх неможливо прикрасити за допомогою ліпнини. Їх використання доречне для приміщень в сучасному стилі. Таким виробом можна обрамити фотографії, постери, різні документи і грамоти. Так як вироби з алюмінію мають сучасний вигляд, рамки з цього матеріалу дуже популярні. Такі вироби відрізняються особливою міцністю, високою якістю, довговічністю, можуть витримувати підвищені навантаження і обрамляти значних розмірів зображення. Різноманітність кольорів дозволяє без проблем підібрати рамку потрібного відтінку. Алюміній фарбується за особливою технологією, яка вбирає фарбу в поверхню матеріалу, надаючи йому текстуру потрібного кольору. При такому фарбуванні рамка для картин виглядає природно і не помітно, що матеріал фарбований, створюється ефект природного кольору профілю. Такі рамки дуже легкі і не складають труднощів повісити таку конструкцію на стіну з будь-якого матеріалу.

Пластикові рамки для картин

Завдяки такому матеріалу як пластик, можна купити недорогий аналог дерев'яних рамок. Їх зовнішній вигляд і стиль виконання дозволить обрамити картини в різних стилях живопису, красиво оформити дзеркальні поверхні, портрети або фотографії. Зовнішній вигляд пластикових рамок точно такий же, як і у дерев'яних, тільки їх ціна в рази нижче, ніж у виробу з натурального матеріалу.
Однак не можна стверджувати, що пластикові багети можуть замінити дерев'яні рамки. У кожного матеріалу є свої переваги і недоліки, тому доцільно буде використовувати їх в потрібних ситуаціях. Пластик, легкий і на сто відсотків не боїться вологи, тому його можна вішати навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю. Але для великих картин пластик не підійде, так як легко може поміняти свою форму і прогнутися. Дерево менш гнучке і більше підійде в цьому випадку.
Завдяки використанню у виготовленні рамок для картин різних за якістю і характеристикам матеріалів, покупець може сам вибирати відповідний для нього матеріал, коригувати свій бюджет на покупку і вибирати потрібний стиль оформлення картини і інтер'єру в цілому.

Стилі оформлення рамок

Рамки для картин можна розділити на два стилі: класичний і сучасний. Класичні багети відрізняються пропорційними формами і простотою в оформленні. Рамки в стилі ренесансу мають розкішну середню частину конструкції, а багети епохи бароко відрізняються рельєфними поверхнями, ліпниною, великою кількістю позолочених елементів і насиченим відтінком.
Сучасне обрамлення відрізняється своїм мінімалізмом в декорі. Такі рамки досить прості і не мають химерних елементів на своїй поверхні. Їх родзинка полягає в складному процесі забарвлення і особливого тонування, яке наноситься нерівномірно.

Правила підбору обрамлення для картини

Всім відомо, що рамка є окрасою будь-якої картини і якщо гармонійно підібрати обрамлення, то можна домогтися не тільки виразності картини, а й надати особливий стиль в обстановці приміщення.
Для того щоб правильно підібрати рамку для картини, підкреслити її унікальність, і зробити полотно гармонійним доповненням обстановки в приміщенні потрібно звернути на деякі аспекти. В першу чергу слід звернути увагу на те, що зображено на картині. Виходячи з цього, вибрати найбільш підходящу рамку і визначити місце розташування картини.
Звичайно ж, те, що зображено на полотні має більше значення, ніж сам інтер'єр кімнати, тому слід акцентувати увагу саме на сюжеті картини. Тому для того щоб обрамлення виглядало красиво і зі смаком слід дотримуватися деяких правил, які ми наведемо для вас нижче:
1. Якщо картина має невеликий розмір, її можна збільшити за рахунок широкої рамки, загальна площа якої становитиме площу всієї картини.
2. Якщо картина не відрізняється складними візерунками, то і обрамлення її повинно бути у відповідному стилі.
3. Колірна гамма полотна повинна гармоніювати з рамкою. Наприклад, якщо картина містить в своєму сюжеті теплі тони, то і багети повинні бути такими ж.
4. Необхідно визначити тон картини і підібрати багет, який буде трохи світліше або темніше самої картини.
5. Дерев'яна рамка є універсальним виробом і підійде майже під всі стилі картин, а так само дизайну приміщення.
6. Дуже важливим моментом є визначення стилю картини. Якщо полотно написане в сучасному стилі, то і рамка повинна бути відповідного напряму, а для класичних творів кращою прикрасою буде дерев'яна рамка в стилі ренесансу чи бароко.
7. Якщо в приміщенні будуть знаходитися декілька картин, то їх слід об'єднати однаковими рамками або схожими одна на одну. Якщо обрамлення будуть абсолютно різними за кольором, стилем і декором це буде виглядати без смаку.
На закінчення статті можна сказати, що рамка є декоративним елементом, який є інструментом для створення певного стилю в обстановці будь-якого приміщення. Його можна використовувати в різних випадках, для обрамлення картин, фотографій, портретів, нагород, грамот, дипломів, інших документів, постерів, ікон, вишивок, плакатів різних стилів і напрямків. Крім цього в обрамленні відмінно виглядатимуть дзеркала. Рамки виготовляються з самих різних матеріалів, які відрізняються за своїми якісними характеристиками і стилістичним напрямам. Їх можна використовувати як в сучасних будинках, так і в оселях з класичною обстановкою. Картини використовуються всюди. З їх допомогою можна прикрасити вітальню або спальню житлового будинку і квартири, офіс, домашній кабінет, бібліотеку, бари, ресторани і навіть нічні клуби. Холи всіляких організацій і установ. Різні форми допоможуть урізноманітнити побут будь-якого приміщення. Це можуть бути прості і звичні для всіх прямокутники і квадрати, і більш вишукані еліптичні фігури і круглі рамки. За допомогою їх можна оформити картини, пейзажі, портрети, фотографії, постери та інші графічні зображення.
Інтернет магазин Мекко пропонує вашій увазі кращі рамки для картин, які відрізняються високою якістю і гарним зовнішнім виглядом. Вони здатні тривалий термін служити гідною прикрасою у вашому приміщенні. Для кожної індивідуальної ситуації можна підібрати рамку відповідного розміру і якості, а так само ціною. За допомогою рамок ви зможете доповнити свій інтер'єр і надати чітку геометричну форму улюбленій картині. У нашому магазині розміщені якісні фото товару, які дозволять вам зробити правильний вибір. У нас ви зможете купити саме, те, що підійде для вашої картини максимально, і гармонійно поєднуватиметься з будь-якою обстановкою, меблями. Купувати в магазині Мекко швидко зручно і вигідно. Рамки для картин є не складною конструкцією, але, незважаючи на це, може виконувати безліч корисних функцій. Купивши рамку в нашому магазині, ви зробите декор в своєму приміщенні особливим і неповторним.
Доставку товару здійснюється в усі міста країни.

Рамки для картин Київ | Рамки для картин Харків | Рамки для картин Одеса | Рамки для картин Дніпропетровськ | Рамки для картин Донецьк | Рамки для картин Запоріжжя | Рамки для картин Львів | Рамки для картин Кривий Ріг | Рамки для картин Миколаїв | Рамки для картин Маріуполь | Рамки для картин Луганськ | Рамки для картин Вінниця | Рамки для картин Херсон | Рамки для картин Чернігів | Рамки для картин Полтава | Рамки для картин Черкаси | Рамки для картин Житомир | Рамки для картин Суми | Рамки для картин Хмельницький | Рамки для картин Чернівці | Рамки для картин Рівне | Рамки для картин Дніпродзержинськ | Рамки для картин Кіровоград | Рамки для картин Івано-Франківськ | Рамки для картин Кременчук | Рамки для картин Тернопіль | Рамки для картин Луцьк | Рамки для картин Біла Церква | Рамки для картин Краматорськ | Рамки для картин Мелітополь | Рамки для картин Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати