Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Пружинні матраци

ціни, фото, опис
Матрац Highfoam Spice Lavr Матрац Highfoam Spice Lavr
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3854 грн

Жорсткість: 3

Максимально допустиме навантаження на одне спальне: 120 кг

Висота матрацу: 19 см

Модель: Spice

Виробник: Highfoam

Тип товару: пружинний

Матрац Highfoam Faino Kray Матрац Highfoam Faino Kray
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 5199 грн

Жорсткість: 4

Максимально допустиме навантаження на одне спальне: 110 кг

Висота матрацу: 17 см

Модель: Faino

Склад: пінополіуретан Highfoam Rebound

Чохол: жакард

Тип товару: пружинний

Виробник: Highfoam

Ортопедичний матрац Highfoam BlueMarine Makina Ортопедичний матрац Highfoam BlueMarine Makina
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 7861 грн

Жорсткість: середня

Максимально допустиме навантаження на одне спальне: 130 кг

Висота матрацу: 26 см

Чохол: стрейч Hanry 3D

Тип товару: пружинний

Виробник: Highfoam

Матрац Highfoam Spice Koritsa Матрац Highfoam Spice Koritsa
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3661 грн

Жорсткість: 3

Максимально допустиме навантаження на одне спальне: 120 кг

Висота матрацу: 19 см

Модель: Spice

Тип товару: пружинний

Виробник: Highfoam

Матрац Highfoam Faino Divo Матрац Highfoam Faino Divo
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2306 грн

Жорсткість: 4

Максимально допустиме навантаження на одне спальне: 110 кг

Висота матрацу: 19 см

Модель: Faino

Склад: пінополіуретан Highfoam Rebound

Чохол: жакард

Тип товару: пружинний

Виробник: Highfoam

Ортопедичний матрац Highfoam BlueMarine Balena Ортопедичний матрац Highfoam BlueMarine Balena
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 6738 грн
28%

Жорсткість: средняя

Модель: Bluemarine

Висота матрацу: 24

Максимально допустиме навантаження на одне спальне: 140 кг

Склад: стрейч Hanry 3D

Виробник: Highfoam

Тип товару: пружинний

Ортопедичний матрац Highfoam BlueMarine Laguna Ортопедичний матрац Highfoam BlueMarine Laguna
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 6993 грн
27%

Максимально допустиме навантаження на одне спальне: 150 кг

Висота матрацу: 22

Модель: Bluemarine

Чохол: стрейч Hanry 3D

Тип товару: пружинний

Виробник: Highfoam

Сторінки: 1

Можливість недорого купити в межах України хороший матрац надає вітчизняна фірма, яка співпрацює з багатьма меблевими фабриками країни. На своїй офіційній сторінці Інтернет магазин меблів Mekko пропонує ознайомитися з повним каталогом товарів і оцінити на фото дизайн пропонованої продукції. Проконсультувавшись з нашими фахівцями, ви зможете вибрати підходящий вам за ціною матрац. Менеджери нададуть вам весь наявний матеріал про комплектацію наших виробів. Якщо ви вперше купуєте пружинний матрац, нижче ми запропонуємо вам широку і вичерпну інформацію по цим виробам.

Екскурс у минуле

Найпростіші пружинні матраци були винайдені і сконструйовані в Німеччині. Перші матраци з блоком пружин вийшли в продаж на американському ринку в кінці 19 століття. Мануфактурне виробництво матраців в штаті Атланта в подальшому значно знизило ціну виробів і зробило їх доступним для більшості жителів з середнім рівнем достатку. Саме З. Сіммонс - молодший (засновник компанії і власник патенту на пружинні незалежні блоки) першим почав розміщувати окремі пружини в тканинний футляр і скріплювати їх між собою зшиванням. Паралельно розроблялася лінія матраців із залежним пружинним блоком (так звані блоки боннель). Надалі американська корпорація стала привертати відомих актрис і діячів мистецтва до масової реклами свого продукту. Європейські країни теж активно вводили на свій ринок вдосконалені моделі матраців. У 20 сторіччі технологи почали розробляти штучні наповнювачі для матраців. Це потрібно було для здешевлення ціни та підвищення рівня комфортності.

Основні моделі матраців

Існує кілька видів матраців.

1. Матраци з незалежним блоком пружин.

Кожна пружинка в такому матраці - це окремо працююча одиниця. Такі матраци бувають односторонніми і двосторонніми. Односторонні матраци часто поміщені в дерев'яну каркасну основу. На одному виробі може бути декілька зон з м'якими і жорсткими характеристиками. Добре підходять для пар. Незалежні пружини компенсують коливання партнерів.

2. Матраци з залежним блоком пружин.

Майже повністю повторюють характеристики матраців з незалежним блоком пружин. Головна різниця полягає в методах палітурки пружин. У таких матрацах пружинки зчеплені між собою та прикріплені до визначеної основі. Відмінно підходять для одинаків, хоча і для сімейних пар в однаковій ваговій категорії теж підійдуть.

3. Без пружинні матраци.

Такі матраци наповнюються жорстким кокосовими волокнами, м'яким поролоном, пружним латексом та іншими пружними або пом'якшуючими шарами. Бувають як м'які, так і жорсткі моделі.

4. Водні і надувні матраци.

Ці матраци в 90-х роках були на піку популярності. В інші спокійніші часи вони зазвичай застосовуються в медичних цілях лікування лімфатичних застоїв.

5. Футони.

Особливий підвид матраца, який використовується для вирівнювання поверхонь. У рідкісних випадках його купують замість повноцінного матрацного блоку. Підходять для зовсім маленьких дітей.

6. Ватні матраци.

На жаль чи ні, але такий вид матраців поки користується попитом, а це означає, що вони все ще потрібні на ринку матрацної продукції.

Решта підвиди настільки непопулярні, що навіть не варто називати їх різновиди.

Рекламні хитрощі

Сьогодні ми акцентуємо вашу увагу на головних хитрощах маркетологів при продажі пружинних матраців. Ми спробуємо правдиво відповісти, яка інформація є достовірною, а яка всього лише легендою.

1. Якісний матрац - це запорука відмінного здорового сну.
Правда.
Матрац забезпечує правильне кровопостачання і розслаблення основних груп м'язів. Багатошарова структура матраца прекрасно підлаштовується під всі відділи хребта, шию і кінцівки людини. Добре дихаюче покриття позитивно впливає на шкірний покрив, регулює процеси потовиділення, запобігає перегріванню.

2. Зовсім пружинні блоки в матрацах гірше незалежних.
Брехня.
Залежні і незалежні пружини - це дві різні гілки розвитку однієї технології. Особливої різниці в способі їх виготовлення немає. Існує тільки різниця в способі їх кріплення до основи і коливаннях при впливі на них. Просто є якісні і неякісні вироби обох видів. Підбираючи під себе матрац, покупець повинен орієнтуватися тільки на свої переваги і відчуття.

3. Точно підібраний матрац відновлює правильну мікро циркуляцію крові в організмі.
Правда.
Відповідний матрац НЕ придавлює м'які тканини. Зона куприка і плечей це найбільш уразливі частини тіла. Саме вони спочатку дають знати, якщо матрац неправильно підібраний. Вибираючи собі матрац, в першу чергу, потрібно покладатися на свої відчуття в цих областях.

4. Дорогий матрац запорука стрункої фігури
Брехня.
Певний позитивний ефект від дорогої покупки звичайно буде досягнутий, але не потрібно плутати ШКТ і опорно-руховий апарат. Це зовсім різні системи в організмі. Струнка фігура скоріше залежить від здорового способу життя, правильного харчування і позитивного настрою. Правильний режим, повний і спокійний сон можуть вплинути на настрій, але ніяк на проблеми з вагою.

5. Матрац з цільним чохлом краще, ніж зі знімним.
Правда.
Але тут вибір швидше індивідуальний, ніж нав'язаний рекламщиками. Ось декілька тому пояснень. Знімний чохол зручно прати, але цілісний чохол надійно утримує всі прошарки у своєму первісному положенні. На цільний матрац завжди можна купити наматрацник. Матрац зі знімним чохлом швидше продається по причині того, що покупець сам може переконатися в наявності всіх заявлених в ньому наповнювачів. Варто пам'ятати, що не всі види матрацових чохлів можна прати. Тим більше що часті прання чохла призводять до його швидкого зносу. Фахівці готельного бізнесу рекомендують наматрацники. Це більш гігієнічно в побуті.

Який вибрати матрац?

Пружинний матрац це багатошарова складно організована конструкція, створена для здорової і розслабленої підтримки м'язів всього тіла і хребта під час сну або відпочинку. Інтернет магазин Mekko реалізує всі види матраців - дешеві і дорогі, елітні і брендові, пружинні і без пружинні. Доставка цих матраців здійснюється централізовано в усі регіони країни.

Основні типи матраців, які ми пропонуємо:

* пружинні матраци з незалежним блоком (йдуть з маркуванням Pocket Spring),
* пружинні із залежним блоком (Bonel),
* Змішаний тип блокових пружин (так звані типи матраців Duplex).

Конкретних рекомендацій з вибору спального матрацу бути не може. Існують правила експлуатації і вимоги до використання.

За віковим обмеженням слід дотримуватись таких вимог:
* М'які матраци не показані для дітей і підлітків. Поки формується опорно-руховий апарат (в середньому до 25 років) зростаючий організм не повинен зазнавати зайвих впливів на всі хребетні вигини - лордози і кіфози. Інакше може сформуватися сколіоз або інші відхилення у розвитку.
* Старшим віковими категоріями покупців категорично не показаний жорсткий матрац. Він може посилити вже наявні проблеми рухової системи.

За габаритними обмеженнями існують наступні рекомендації:
* Багатошарові матраци завжди будуть вище тих моделей, які вважаються більш стандартизованими. Це варто враховувати, підбираючи матрац під існуюче ліжко.
* Невисокі (менше 15 сантиметрів) матраци мають менший гарантійний термін.

За кількісними показниками:
* Для пар з різними ваговими категоріями краще підбирати матраци типу Pocket Spring. Вони відмінно пригнічують вібрації партнера.
* Для одинаків відмінним варіантом стане матрац з пружинним блоком Bonel. До речі, важким людям потрібно уникати матраців з тонкими прошарками.

За періодом використання:
* Якщо покупець планує купити матрац на дуже тривалий період, то варто звернути увагу на товщину кокосової прошарку. Чим товще такий шар, тим довговічніше цей виріб.
* Двосторонні матраци мають явну перевагу в тривалості використання, ніж односторонні.

За вимірювальними показниками:
* Висота пружинного матраца разом з покриттям повинна становити 15-21 сантиметр.
* У хорошому матраці на пружинах повинно бути не менше 5 витків спіралі.
* Комфортний матрац створюється з пружин з найменшим діаметром. Середнє значення діаметра має наближатися до 5 сантиметрів. Звідси покупець може оцінити щільність пружин на 1 квадратний метр. У матрацах боннель щільність пружин становить 120 шт. / Кв. м. У матрацах з незалежним пружинним блоком щільність пружин може досягати 250-270 шт. / Кв. м.
* В відмінному матраці йде 2 каркасні рамки. Одна каркасна рамка характеризує матрац економ-класу.
* Чим тонше діаметр використаного дроту для пружини, тим м'якше матрац. Середній показник цієї величини становить 2 міліметри. Діаметр дроту 1,8 міліметрів та менш вважається тонким, а діаметр 2,2 міліметра вважається посиленим. Дріт для пружин в таких блоках повинен проходити етап загартовування ще на до виробничої обробки.

Конкуруючі моделі пружинних матраців. Матраци з залежними і незалежними пружинними блоками

Ми визначилися, що на сьогодні існує два основних види самих використовуваних пружинних матраців в світі - з залежними і незалежними блоками. У великих корпораціях грані їхньої конкуренції практично стерті. Дорогі і елітні моделі бувають і того й іншого виду. Але на рівні дрібних виробників, які не можуть охопити левову частку меблевого ринку, існує певне протистояння між виробниками різних пружинних блоків.

Основним аргументом співробітників, що реалізують матраци типу PocketSpring, є здатність незалежних пружин не піддаватися на сторонні вібрації. В Інтернеті маса роликів про експеримент на матраці зі склянкою води. На край матраца ставлять наповнений келих, а з протилежного боку на цей же матрац з висоти кидають противагу. Вода зі склянки не проливається, а цей досвід називають випробуванням точкової еластичності пружинного матраца з незалежним блоком. Експериментатор гарантує, що тільки на такому матраці можна по справжньому відпочити сімейній парі. Ніхто з партнерів не буде відчувати побічні вібрації. А при рухах чи переворотах легкий партнер не буде скочуватися в бік важкого чоловіка. Маркетологи називають ці матраци ортопедичними і анатомічними, що не завжди відповідає дійсності.

Продавці залежних пружинних блоків типу Bonel обґрунтовують вибір свого товару тим, що він вже не перший рік відмінно продається на меблевому ринку, має демократичну і доступну ціну, краще вентилюється. Іноді саме елементарне наповнення матраца, що має натуральний наповнювач, коштує дуже дорого. До цього парадоксу прикладені сили видатних рекламних менеджерів і величезні гонорари для артистів шоу-бізнесу. Люди на підсвідомому рівні вірять тому, що найчастіше миготить перед очима і крутиться на слуху. Не варто піддаватися масовому впливу, краще приймати зважені і продумані рішення.

Покупець повинен навчитися довіряти своїм відчуттям, задавати пізнавальні питання, пробувати товар перед покупкою і вивчати нову інформацію, що стосується певної продукції. Від того, що пружинний матрац купується на тривалий період, варто витратити свій час на пошуки ідеального рішення.

У завершенні можна сказати, - яку якість сну ми вибираємо, такий характер життя ми й отримаємо. Життєрадісна, здорова, красива, харизматична людина заслуговує тільки гідного матраца, здатного подарувати м’який сон, приємні сновидіння і бадьорий ранок після будь-якого складного дня.

Пружинні матраци Київ | Пружинні матраци Харків | Пружинні матраци Одеса | Пружинні матраци Дніпропетровськ | Пружинні матраци Донецьк | Пружинні матраци Запоріжжя | Пружинні матраци Львів | Пружинні матраци Кривий Ріг | Пружинні матраци Миколаїв | Пружинні матраци Маріуполь | Пружинні матраци Луганськ | Пружинні матраци Вінниця | Пружинні матраци Херсон | Пружинні матраци Чернігів | Пружинні матраци Полтава | Пружинні матраци Черкаси | Пружинні матраци Житомир | Пружинні матраци Суми | Пружинні матраци Хмельницький | Пружинні матраци Чернівці | Пружинні матраци Рівне | Пружинні матраци Дніпродзержинськ | Пружинні матраци Кіровоград | Пружинні матраци Івано-Франківськ | Пружинні матраци Кременчук | Пружинні матраци Тернопіль | Пружинні матраци Луцьк | Пружинні матраци Біла Церква | Пружинні матраци Краматорськ | Пружинні матраци Мелітополь | Пружинні матраци Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати