Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Подушка для вагітних

ціни, фото, опис
Подушка Подушка "ERGOLITE" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 581 грн
15%

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SWEETEN M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1296 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "ERGOWAVE" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1149 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SWEETEN mini" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 442 грн

Матеріал: Меморі

Виробник: Noble

Тип товару: подушка

Подушка Подушка "STARBOOM" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 734 грн

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Матеріал: Меморі

Подушка Подушка "SWEETEN L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1443 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "SIDEROLL L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 545 грн

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Матеріал: Меморі

Подушка Подушка "SIDEROLL M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 398 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS L" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1139 грн

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS M" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1017 грн

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "BLISS mini" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

акційна ціна 413 грн
20%

Матеріал: Латекс

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Подушка Подушка "ROLL" Noble
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 825 грн

Матеріал: Меморі

Тип товару: подушка

Виробник: Noble

Сторінки: 1

Час вагітності для кожної жінки прекрасні місяці очікування малюка, які насичені радісними емоціями від перших ворушінь, від зростаючого живота і підготовки до народження свого сина чи дочки.
Однак, все ж є й неприємні моменти, коли болить спина, втома або неможливо знайти зручне положення для сну. Для того, щоб вагітність приносила тільки позитивні емоції потрібно просто уважно доглядати за собою і намагатися оточувати себе корисними речами. Кожній майбутній мамі обов'язково варто купити подушку для вагітних, у нас вона може продаватися недорого і при цьому бути найвищої якості.
Моделей цього необхідного і корисного аксесуара безліч, кожна з них має свої переваги і недоліки. У цілому така подушка може врятувати від величезної кількості проблем, з якими стикається більшість майбутніх мам, а найголовніше в тому, що вона просто допомагає знайти зручне положення навіть на останньому триместрі.

Користь подушки для вагітних

Подібна подушка для вагітних обов'язково приносить значну користь організму. У першу чергу сама дівчина може розслабитися, приймаючи зручну позу для сну або ж для відпочинку. Такий аксесуар підтримує форми зміненого тіла.
Величезною перевагою є те, що завдяки подушці не порушується кровообіг. Дуже часто при незручному положенні жінка сама передавлює якусь частину тіла і порушує кровообіг, це може бути вкрай шкідливо і для дитини і для майбутньої мами, так як не дає нормального харчування. У результаті нерідко виникає набряклість, одна з основних проблем вагітних дівчат.
Величезна перевага подібної подушки також у тому, що вона універсальна, її можна не тільки підкладати під голову, але і під живіт, і під кінцівки. Можна експлуатувати в будинку або ж брати з собою на роботу, в поїздки або навіть у гості.
Набагато приємніше буде лежати на ліжку, канапі, сидіти на кріслі або стільці, якщо додати до них невелику подушечку для вагітних.

Застосування під час вагітності

Під час вагітності ціна подушки багато разів буде себе виправдовувати. Вона ідеальна відразу для декількох різноманітних ситуацій. У першу чергу мова йде про сон. Ортопедичну подушку можна підкладати під живіт, голову, акуратно розташовувати уздовж тіла, на неї можна спиратися ліктем і забезпечувати підтримку.
Також не варто забувати про простий відпочинок. Якщо хочеться залишитися на кріслі, дивані, плетених меблях і трохи посидіти, потрібно обов'язково взяти з собою подібну подушечку і підкласти її під спину, під затерплі ноги або ж під втомлену голову. Під час вагітності досить складно знайти зручне положення навіть на 5 хвилин і подібний аксесуар в цьому допоможе. Є величезна кількість різноманітних форм, моделей і наповнювачів, щоб кожна жінка змогла вибрати відповідне по своєму смаку.
Кожній дівчині під час очікування дитини краще робити гімнастику. Цим вона підтримує свій організм і готує його до пологів, адже це досить серйозне фізичне зусилля. Необхідно до кінця вагітності бути сильною і витривалою. Одноманітні вправи швидко набридають, коли хочеться додати чогось нового, можна ввести в свої заняття ту ж саму подушку для вагітних. Вона дозволить тілу прийняти інші положення, впливає на інші групи м'язів. Багато фахівців приділяють увагу саме таким аксесуарам під час занять спортом з дівчатами з животиком, який обов'язково потрібно оберігати.
Ця подушка незамінна у тих випадках, коли навіть під час вагітності не можна буде відпочивати тоді, коли цього хочеться. Якщо доводиться сидіти на роботі, хочеться трохи приділити часу рукоділлю або домашнім справам або ж необхідно зробити тривалу поїзду, то така підтримуюча подушка позбавить від затерплої спини, ніг і полегшить заняття, забезпечить додаткову опору і дозволить, навіть через кілька годин, почуватися досить легко .
Нема певних правил як використовувати подушку під час вагітності. Найголовніше просто брати її з собою всюди, куди можна і забезпечувати з її допомогою собі зручне положення тіла. Можливість розслабитися вкрай цінна в ці 9 місяців.

Застосування після пологів

Інтернет магазин меблів Мекко пропонує такі подушки для вагітних, які згодяться навіть після народження малюка. Не варто думати, що подібний досить дорогий аксесуар відразу після закінчення дев'яти місяців втрачає свою користь. Надалі його можна активно використовувати всій родині.
Класичні подушки, які особливо ортопедичної форми і призначені для голови може із задоволенням використовувати навіть тато, це допоможе його шиї розслабитися після роботи і позбавить від хронічного головного болю.
Сама мама теж із задоволенням продовжить лежати і відпочивати в позах зручних і корисних для здоров'я. З малюком залишається дуже мало часу на сон, тому дуже важливо, щоб він були повноцінним в самому комфортному становищі. Мама обов'язково повинна піклуватися про себе, щоб бути завжди задоволеною, відпочивши і в хорошому настрої.
Подушка може бути дуже зручною і корисною і для малюка. На неї можна покласти немовля, вона може бути підкладена в коляску, на батьківське ліжко. Дуже зручно використовувати дані аксесуари при годуванні. Досить просто розташувати ортопедичну подушку на колінах і малюк зможе дотягнутися до грудей, а мамі не доведеться напружувати руки.
Дуже важливо немовляті створювати необхідні бар'єри. Така подушка стане безпечним кордоном, якщо потрібно залишити на секунду сплячу дитину на дивані і просто відлучитися або відвернутися. Дитина буде дуже комфортно спати і не впаде, навіть якщо буде сильно ворушитися уві сні. Коли з малюком знадобиться подорожувати, це буде незамінним аксесуаром в машині, щоб підкласти як обмежувача. Також обов'язково потрібно використовувати дані моделі на дітях постарше, вони з такими подушками вчаться повзати, долати перешкоди, а також сидіти. Цей простий предмет допомагає в розвитку малюка.
Після пологів подушка для вагітних може бути корисною для всієї родини, ортопедичному аксесуару завжди знайдеться підходяще застосування.

Різноманітна форма

На фото можна бачити, що подушки для вагітних абсолютно не обов'язково повинні бути схожі одна на іншу. Основне їхнє завдання забезпечити комфорт і потрібну підтримку тіла, кожна майбутня мама сама для себе вирішує, яка саме подушка може бути для неї ідеальною. Для креативних людей зустрічаються оригінальні форми, дизайнерські рішення і трансформери, але найпоширенішими видами є:
• Підкова. Це подушки для вагітних у формі букви U. Вони мають дві частини, які досить гнучкі. Такий аксесуар дає простір для фантазії, можна лягти на неї практично всім тілом, підкласти одночасно під голову, живіт і ноги
• Бублик або гніздо досить компактні подушки для сидіння, лежання, вони дуже зручно обволікають тіло, підтримують його з усіх боків
• Бумеранги. Це компактні подушки, вони дуже невеликого розміру і призначені в першу чергу для дороги, транспорту, щоб легко можна було влаштуватися з комфортом з будь-якому місці
• Прямі подушки. Вони самі компактні і економічні. Не дуже зручні для лежання, скоріше для того, щоб просто підкласти під голову або спину
• Класична ортопедична форма. Зазвичай це подушки, яких одна половина трохи вище іншої, вони відмінно підтримують шию і голову в будь-яких умовах
Залежно від того, для яких саме цілей дівчині потрібні подібні подушки для вагітних, кожна може зупинитися на тому варіанті, який підходить їй за ціною і якістю. Наш магазин піклується про кожного свого покупця, тому на будь-який товар можлива доставка і дуже зручне оформлення. З нами шопінг стане дуже швидким і легким, адже у майбутньої мами є, на що витратити свої сили і час.

Ортопедичні подушки

Ортопедична подушка найбільш краща практично для кожної людини, яка піклується про своє здоров'я. У той період часу, коли жінка чекає дитину, їй слід бути особливо уважною, тому такі аксесуари користуються попитом саме 9 місяців, але й надалі будуть дуже корисні.
У першу чергу ортопедичну подушку від звичайної відрізняє форма. Вона зроблена таким чином, щоб давати максимально комфортну і здорову підтримку не тільки голові, але і шиї. Зазвичай одна частина подушки трохи вище, ніж інша, зроблено це спеціально. Така конструкція дає можливість хребцям під час довгого сну розташовуватися правильно, від подібного відпочинку неможливо втомитися, немає відчуття розбитості. Це дійсно повноцінний сон, який допомагає відновлювати здоров'я.
Обов'язково слід приділити належну увагу наповнювачу. Він може бути різноманітним, але найголовніша характеристика це помірна жорсткість, а також зносостійкість, справжня якісна ортопедична подушка здатна прослужити дуже багато часу.
Нарешті, варто звернути увагу на покриття. Воно може бути абсолютно особливим, сучасним з охолоджуючим ефектом. Дуже часто використовуються натуральні матеріали, які не будуть дратувати чутливу шкіру вагітної дівчини, а також новонародженого малюка.

Які бувають подушки

Ортопедичні подушки можуть бути найрізноманітнішими, їх можуть використовувати вагітні, які потребують додаткового комфорту, а також практично всі інші люди, які просто хочуть спати в повному комфорті і відчувати від відпочинку задоволення. У нашому магазині представлено безліч видів даних подушок і перед покупкою краще мати уявлення про плюси і мінуси кожного окремого варіанта.
Латексні представляють собою конструкції з сучасного матеріалу. Він досить зносостійкий, помірно жорсткий і дуже комфортний. Варто звернути увагу, що він пропускає повітря, такі подушки будуть постійно провітрюватися. Алергії латекс натуральний не викликає абсолютно. Однак, недолік все ж є, це ціна подібних подушок, особливо, якщо мова йде про досить великі моделі.
Пінополіуретан сучасний ортопедичний матеріал, який має середню жорсткість і середню ціну. Однак привертають до себе такі подушки тим, що вони мають ефект запам'ятовування. Подушка може зберегти саме ту форму, яка була ідеальною для конкретної людини. Такий аксесуар може стати дуже індивідуальним. Такі подушки прекрасно зберігають форму тіла або голови.
Охолоджуючі подушки можна сміливо віднести до найсучасніших новинок. Вони можуть бути всередині практично з улюбленого матеріалу, основну особливість видно відразу ж, це оригінальне покриття. Для верхньої частини є тонке покриття зі спеціального гелю. Зазвичай він має яскраво синій або ж зелений колір і відразу звертає на себе увагу. Такі подушки стали можливі порівняно недавно, цей матеріал виготовляється за допомогою об'ємної технології. Основне призначення даного гелю це охолодження. Ця подушка незамінна влітку, а також для вагітних, які дуже часто мучаться від спеки через зайву вагу або ж гормональну перебудову. Додатково ці невеликі частинки гелю дають на подушці масажний ефект. Навіть невелике масування голови призводить запобіганню головних болів, до відсутності дискомфорту в шиї, до ясним думкам і просто гарному настрою.
На нашому сайті можна знайти величезну кількість самих різних подушок. Тут є навіть найсучасніші варіанти з цим особливим гелем. Варто звернути увагу на те, що такі аксесуари швидко стають найулюбленішими не тільки у вагітних, але й у всіх членів сім'ї. Великий вибір, низькі ціни на меблі та висока якість, а також відмінний рівень обслуговування дозволяє кожному купити ідеальну подушку для того, щоб провести щасливий і складний період вагітності в комфорті.

| Подушка для вагітних Київ | Подушка для вагітних Харків | Подушка для вагітних Одеса | Подушка для вагітних Дніпропетровськ | Подушка для вагітних Донецьк | Подушка для вагітних Запоріжжя | Подушка для вагітних Львів | Подушка для вагітних Кривий Ріг | Подушка для вагітних Миколаїв | Подушка для вагітних Маріуполь | Подушка для вагітних Луганськ | Подушка для вагітних Вінниця | Подушка для вагітних Херсон | Подушка для вагітних Чернігів | Подушка для вагітних Полтава | Подушка для вагітних Черкаси | Подушка для вагітних Житомир | Подушка для вагітних Суми | Подушка для вагітних Хмельницький | Подушка для вагітних Чернівці | Подушка для вагітних Рівне | Подушка для вагітних Дніпродзержинськ | Подушка для вагітних Кіровоград | Подушка для вагітних Івано-Франківськ | Подушка для вагітних Кременчук | Подушка для вагітних Тернопіль | Подушка для вагітних Луцьк | Подушка для вагітних Біла Церква | Подушка для вагітних Краматорськ | Подушка для вагітних Мелітополь | Подушка для вагітних Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати