Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Ліжко в дитячу: як зробити безпечний вибір?

Дитяча - місце де ми знаходимося, щоб позбутися від метушні і втоми від повсякденного життя. Ідеальна дитяча з відповідним набором меблів, великим зручним двох'ярусним ліжком, може бути джерелом розради. Інтернет-магазин Мекко пропонує величезний асортимент різноманітних ліжок. Вам варто лише зайти на сайт і уважно вивчити каталог. Якщо вам щось сподобалося - пора робити вибір, якщо залишилися питання - до ваших послуг підтримка професійного консультанта.
Варто пам'ятати, що перш ніж купити ліжко в дитячу потрібно впевнитися в якості і безпеці продукції. І важливий елемент контролю - лакофарбові покриття.
Вибір типу лакофарбових матеріалів безпосередньо залежить від призначення меблів і використаного при виробництві матеріалу. Так, при виробництві стільців зазвичай використовують спеціальні тиксотропні матеріалами; покриття для підлоги повинні бути зносостійкими, а стільниці та барні стійки витримувати великі навантаження і зберігати при цьому свої естетичні властивості. Неправильний підбір матеріалів може призвести до браку цілої партії готової продукції, а значить, великих збитків для підприємства.
Щоб дати можливість покупцям вивчити дитячі ліжка, ціни докладніше ми організували в нашому інтернет-магазині Мекко барвистий і докладний каталог з чіткими описами. В останні роки на ринку меблів найбільшого поширення набули поліуретанові матеріали, які здатні надати меблям правильне звучання.
Умовно всі лакофарбові матеріали можна розділити відповідно до споживчих властивостей фінішного покриття. Двокомпонентні матеріали (акрил, поліуретан) дають більш якісне і стійке покриття, але при цьому вони дорожчі. Однокомпонентні матеріали (нітратів) коштують дешевше, але і опірність до агресивного впливу у них набагато нижча, а сухий залишок менший.
Фахівці підкреслюють, що основною сферою їх застосування є сьогодні обробка меблів.
Ф-речовини гарантують ймовірність як безбарвної, так і пігментної  обробки високої якості із застосуванням вальцових верстатів, лаконаливного і розпилювального обладнання.
Субстанції в поліефірній базі широко використовуються на протязі багатьох століть. Ці елементи формують напилення з високою жорсткістю, міцні до дії різних реагентів хімічного типу. В їх склад як розчинник поміщається ще один специфічний елемент під ім'ям стирол, що при наявності УФ-випромінювання і фотоініціатора запускає процес плівкоутворення (інакше кажучи, поляризації). Ці ЛФМ відрізняються невисокою ціною.

Поліакрилові ЛФМ

Професіонали називаютьть поліакрилові речовини оптимальним варіантом для покриття поверхні меблів, склад позначених речовин передбачає наявність акрилових і поліефірних компонентів. Завдяки унікальним характеристикам вони вважаються найбільш передовими і безпечними, відрізняються екологічністю. Дуже великою популярністю користуються такі сполуки основі води. Вони надають непоганий естетичний результат, не тримають отруйних елементів і фактично не володіють ароматом.
Висушування (хімзатвердіння) перерахованих варіантів виповнюється в процесі фотополімеризації і займає дуже короткий проміжок часу.
Сам процес нанесення вимагає акуратності та уважності, в деякій мірі навіть обережності. Важливим є те, що при прискореній сушці недоліки (потьоки, розводи та інше.) миттєво зміцнюються і частина позбавляються шансу бути усуненими.

Водорозчинні ЛФМ

Даний вид ЛФМ повністю відповідає сучасним нормам екології. Водорозчинні ЛФМ, як правило, однокомпонентні, поставляються вже в готовому вигляді для застосування в меблевому виробництві.
Система водорозчинних матеріалів забезпечує підвищену стійкість до зовнішніх умов, легкість використання, шовковистість на погляд і на дотик. Особливості застосування полягають у тому, що температура при їх нанесенні повинна бути не нижче 15 ° С, також поверх водорозчинних ЛФМ не рекомендується наносити поліефірні матеріали.

Поліуретанові варіанти

Серед безлічі варіантів лакофарбових матеріалів для меблів найбільшим попитом сьогодні користується саме матеріал, в основі якого знаходиться поліуретан. Такі лакофарбові покриття, як стверджує більшість експертів, сьогодні переживають підйом і в сфері виробництва, і у сфері споживання. Технології виготовлення вдосконалюються з кожним днем, обумовлюючи нові вигідні якості матеріалу. Саме ця речовина відповідає уявленню меблевиків і користувачів про ідеальне покриття для предметів обстановки.
Залежно від складу матеріалу на основі поліуретану розрізняють два види:
- однокомпонентний;
- двокомпонентний.
Другий варіант переважає серед емалей і лаків. Складовими матеріалу є поліол (розчин з добавками пігменту) і ізоцианат (гарант затвердіння). Компоненти продаються окремо і повинні змішуватися перед використанням покриття. Після цього використовувати суміш по закінченню 72 годин не рекомендується, так як вона втрачає властивості. Таким чином полімер формується прямо на поверхні предмета,що фарбується.
Щоб висушити покриття в залежності від його типу використовуються підвищені температури або спеціальні каталізатори. Однак, є і варіанти. які не вимагають допомоги в затвердінні.
Поліуретани однокомпонентного типу можна розділити на два види - матеріали на основі системи фізичного сушіння і самосушучі варіанти.
Нові технології і розробки в даній сфері допомагають представникам галузі максимально ефективно використовувати поліуретанові матеріали.
Різноманітність кольорової палітри поліуретанових матеріалів дає широкий вибір для реалізації будь-яких дизайнерських ідей. Крім того, за словами фахівця, можливий підбір саме того ексклюзивного тону, який хоче клієнт, а реставрація поверхні, пофарбованої поліуретановими матеріалами, також має на увазі, що згідно з наданим раніше зразком кольору виробник здатний розробити новий відтінок.
Поліуретанові матеріали сьогодні пропонує безліч вітчизняних і зарубіжних компаній.

Хитрощі правильного вибору

Люди, які вже стикалися з необхідністю покупки ліжка для дитячої або іншої кімнати стверджують, що половина успіху - наявність знань.
Дійсно, розуміти які бувають ліжка і що з цього розмаїття хочеться вам необхідно. Тим більше що сучасні виробники випускають безліч варіацій, серед яких легко можна загубитися.
Інтернет-магазин Мекко надає можливість консультації з професіоналом. Крім детального каталогу з барвистими фотографіями і докладним описом ми даємо можливість глибше вникнути в питання типології ліжок, якості матеріалів, характеристик конкретних моделей.
Кожне повноцінне ліжко складається з двох залежних частин - каркаса і матраца. Їх можна купити як в комплекті, так і окремо. Важливий момент при підборі порізну - забезпечення сумісності. Це означає, що елементи ліжка повинні ідеально підходити за розміром. Інакше можуть виникнути труднощі, починаючи з постійного сповзання матраца і закінчуючи поломкою каркаса.

Інтернет магазин Мекко пропонуємо купити недорого дитяче ліжко відмінної якості з усією необхідною сертифікацією та іншими документами.

Варто відразу визначити, яка ціна буде прийнятною, оскільки діапазон вартості величезний. Наприклад, за матрац з пружинним блоком на основі незалежних пружин доведеться викласти на порядок більше, ніж за такий же, тільки з залежними пружинами. Звичайно, ви платите не за назву, а за поліпшені якості експлуатації. Перший варіант прослужить довше, його зручніше використовувати при сні з партнером, він менш схильний до ризику швидко вийти зі строю і набагато легше ремонтується.
Що стосується каркаса, то недорого можна купити виріб з ДВП, клеєного бруса. Багато скептиків стверджують, що це не зовсім екологічні варіанти, проте звертаючись до продукції перевіреного виробника, можна підібрати виріб, повністю безпечний для здоров'я. Головне - наявність сертифікатів якості. Які підтверджують відповідність стандартам і нормам.
Основа з масиву - дорогий, але безпрограшний варіант. Ліжко на такому каркасі прослужить багато років і перейде у спадок як сімейна реліквія. Довговічність забезпечується використанням певних порід дерев - дуба, берези, бука, хвойних.
Вибір типу матраца частково залежний від ваги людини, яка буде ним користуватися. Людям нормальної комплекції краще купити моделі з незалежними пружинами, з латексу або комбіновані, з використанням кокосової койри. Дитяча - місце відпочинку і тут без ліжка ніяк не обійтися. Хоча може знадобиться поставити новеньке спальне місце і в гостьову кімнату, і в вітальню. Залежно від того, як і ким буде використовуватися пристосування слід вибирати різні варіанти. Сучасний ринок рясніє пропозиціями, тому приймаючи рішення про покупку ліжка ви не залишитеся без варіантів.
Незважаючи на простоту конструкції, вироби складаються з декількох важливих функціональних елементів:

• основа традиційно прямокутної форми, яка складається з 4 панелей;
• база, яка кріпиться на основу ліжка і є опорою для матраца;
• спинка (одна або дві);
• матрац;
• опорні складові (ніжки або висувний ящик для зберігання постільної білизни).
Основною складовою ліжка є несуча конструкція. При сучасних технологіях виробництва меблів каркаси виготовляють з дерева, металу, з ДСП, МДФ, пластика. Але все ж зазвичай, це - дерев'яна або залізна конструкція. Натуральна основа - традиційно прямокутний ободок, що складається з 4 панелей. Металева - ободок виконується, як правило, цілісним, а в двоспальних ліжках дві рами скріплюються болтами.
Акцентувати увагу потрібно на основі. Від її конструкції залежить вибір матраца. Основи можуть бути:
• твердими, виконаними з фанери або колоди;
• гратчастими, рейки-ламелі встановлюються поперек рами;
• пружинні - зроблені з гуми або сплаву.
Сьогодні все більше споживачів віддають перевагу гратчастій основі. Вона відрізняється можливістю дихати і підлаштовуватися під форму людського тіла, частково прогинаючись. ЇЇ основні складові, ламелі, несуть головний обсяг навантажень. Гнучкі планки зміцнюються на каркасі зі сплаву або дерева особливими тримачами, які мають властивість амортизувати навантаження, реагуючи на будь-які зміни пози людини уві сні.
Щоб дати можливість покупцям вивчити товар докладніше ми організували в нашому інтернет-магазині Мекко барвистий і докладний каталог з чіткими описами. Якщо вичерпної інформації ви так і не отримали, варто звернутися в службу підтримки за консультацією. Наш менеджер дасть відповіді на питання, що цікавлять, розповість те, чого ви не знали про нові моделі або не дочитали про старі.
Ми пропонуємо купити недорого товар відмінної якості з усією необхідною сертифікацією та іншими документами.

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати