Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Виберіть Ваше місто

Флок

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Для оббивки меблів використовується безліч матеріалів. Останнім часом флок є одним з лідируючих з продажу тканин, так як він має невисоку ціну і відмінну якість. Саме ці критерії є найважливішими для сучасного покупця.
Назва тканини походить від англійського слова «flock», яке перекладається як клаптик. Ця тканина відноситься до нетканого текстилю, що представляє собою тканинну основу з наклеєними на неї ворсинками.

Різновиди і застосування флока

Основа для виробництва флокової тканин використовується різна. Це може бути поліестер або бавовна. Найпоширеніший склад виглядає в такій пропорції: нейлон (поліестер) - 65 відсотків, бавовна - 35 відсотків. Ця комбінація є досить міцною і витримує навантаження. Сам же флок, тобто ворс, складається з синтетичних волокон, таких як віскоза або поліефір. Цей матеріал впливає на сферу експлуатації флока:
Поліамідні волокна відрізняються м'якістю, є зносостійкими, швидко набувають первісну форму після зминання, добре піддаються фарбуванню, але швидко вигорають. Ця тканина застосовується для оббивки м'яких меблів.
Поліефірні волокна схожі за якістю з вищевказаним матеріалом, до того ж володіє водовідштовхувальними властивостями. Така тканина здатна витримувати механічні навантаження, світлостійка, проте погано забарвлюється, через що колірна гамма не може похвалитися розмаїттям кольорів. Найпоширенішим кольором є чорно-білий. Цей вид тканини так само використовується в меблевій промисловості.
Віскозні волокна. Вони добре піддаються фарбуванню, але легко деформуються і не повертають свою колишню форму. Це пояснює його рідкісне використання для оббивки меблів. Така тканина може застосовуватися для декору окремих елементів або в інших сферах.
Поліпропіленовий флок. Цей матеріал не такий зносостійкий, як попередні, тому він знайшов своє застосування у виготовленні килимових покриттів.
Бавовняний флок. Цей матеріал найніжніший. Він швидко зношується, і його застосовують для виготовлення виворітного боку рукавичок або дешевих упаковок. Єдиною її перевагою є доступна ціна.
Ацетатний флок застосовують для виготовлення штучного хутра.

Детальніше про неткані полотна

Як ми вже знаємо неткані полотна виходять шляхом з'єднання між собою волокон. Щоб виконати цю операцію не обійтися без спеціальних клейових складів.
Такий матеріал як флок був винайдений китайцями більше двох тисяч років тому без застосування ткацького обладнання. Процес виготовлення цієї тканини ретельно зберігався в Китаї і тільки в середні століття технологію його виготовлення перейняли європейці. Для того щоб приклеїти ворсинки до текстильної основи в ті часи використовували клей з смоли. Розміщення ворсинок робилося вручну і вважалося справжнім мистецтвом.
Зрозуміло, що сьогодні флок виготовляється зовсім в інших умовах і для з'єднання ворсинок з основою застосовують електростатичне поле. Технологічний процес виробництва гранично простий: на спеціальному верстаті рухається текстильна основа, на яку наноситься речовина, що клеїть і в той же час, рівномірним шаром подається флок. Електростатичне поле електризує флокові ворсинки, і вони щільно прилягають один до одного. Таким способом створюється дуже рівна і м'яка тканина, на яку згодом можна наносити друк мокрою або сухою печаткою. Мокру печатку застосовують на стадії виготовлення тканини. Найголовнішою умовою при застосуванні такого способу є гаряча тканина. Використовуючи такий спосіб друку, тканина буде м'якою, чого не скажеш про сухий метод, який здійснюється на холодній тканині.
Основними показниками якості флокової тканини є міцність з'єднання між основою та ворсинками. Якщо з'єднання міцне і надійне, то такий оббивний матеріал послужить довго, не витреться і не осиплеться. Не маловажна і кількість ворсинок на квадратний сантиметр виробу. Чим їх більше, тим якіснішим вважається виріб. Флокові тканини популярні завдяки безлічі переваг, висока міцність, стійкість до механічних навантажень, легкість в догляді.
Нанесення малюнка на тканину здійснюється і іншими способами. Останнім часом використовують так звану технологію нанесення флока на флок. Що знаходиться вгорі шар робиться нерівномірним, і таким способом виходить орнамент або малюнок. Якщо обидва шари однакового кольору, то малюнок роблять рельєфним. Крім цього малюнки на такій тканині можуть створюватися методом тиснення.
Флок на флоке має більш високу ціну, ніж звичайна тканина, але його зовнішній вигляд набагато красивіший, а якість вища. Грамотне поєднання кольорів, гра світла і тіней, переливи надають малюнкам об'ємність і неповторний вигляд.

Де застосовують подвійний флок

Подвійний флок є досить практичним матеріалом, тому його часто застосовують для ремонту старих меблів. Відмінний зовнішній вигляд, міцність і легкість в догляді роблять меблі придатними для щоденного використання. Тканина довгий час не втрачає свій первинний зовнішній вигляд і легко чиститься від будь-яких забруднень. Недорога ціна і такі практичні якості роблять флок на флоке доступним і популярним. Правильний підхід в ремонті старих м'яких меблів допоможе не просто оновити їх, але і зробити якісний і сучасний дизайн. Фахівці в меблевій сфері називають флок матеріалом нового покоління і рекомендують його до використання.

Властивості, якими володіє флок

Основними властивостями, якими володіє флокова тканина, є її практичність і привабливий зовнішній вигляд. У поєднанні з низькою ціною цей матеріал максимально задовольняє потреби покупця. Оббивши свої меблі таким матеріалом, можна довгий час не турбуватися про їх заміну. Їй не страшні забруднення, щоденне користування меблями не вплине на зовнішність тканини. Різноманітність кольорів і малюнків дозволить підібрати матеріал на будь-який смак. Безліч сучасних тканин з флока додатково оброблені просоченнями, що захищають від бруду і вологи.

Правила догляду за флоковою оббивкою

Купуючи м'які меблі, ми сподіваємося на те, що вони прослужать нам довгий час. Левова частка навантаження припадає на оббивний матеріал, тому дуже важливо звернути увагу на цей елемент. Так як меблі використовуються, в більшості випадків, щодня вони піддаються забруднень і різних пошкоджень. При виборі оббивного матеріалу дуже важливо врахувати безліч чинників. Це вбереже вас від зайвих розтрат і збереже меблі в кращому вигляді. Кожен вид оббивної тканини має свої особливості, як при експлуатації, так і в догляді. Дотримуючись певних правил по догляду за оббивкою, ви збережете її привабливість і якісні характеристики.

Загальні поради, які підходять для всіх видів тканин

При несподіваному забрудненні поверхні дивана слід дотримуватися правила екстреного прибирання. Чим швидше ви зреагуєте, тим менше потрібно буде застосовувати миючих засобів, які негативно впливають на структуру тканини. Слід скористатися щіткою, губкою або вологою ганчіркою за допомогою, яких можна видалити бруд і скористатися при необхідності мильним розчином. Так само можна скористатися пилососом, попередньо вдягнувши м'яку щітку.
Є ще одне загальне правило, що стосується всіх оббивних тканин - це заборона використання агресивних миючих засобів. Будь-які відбілювачі і розчинники згубно впливають на склад тканин. Особливо це стосується флока, про що ми поговоримо нижче.
При використанні будь-якого миючого засобу, в незалежності народне воно або фабричне, слід випробувати його на невеликій ділянці тканини в непомітному місці і перевірити реакцію. Але найкраще застосовувати засоби, які радить виробник тканини, і не вдаватися до експериментів.
Якщо ви зважилися купити світлу тканину, то слід врахувати, що вона буде вимагати частого прибирання, яке добре виконувати за допомогою миючого пилососа або вологої губки. Якщо така тканина серйозно забрудниться, слід діяти без зволікання, в іншому випадку пляма може залишитися назавжди, або доведеться вдатися до послуг хімчистки, якщо це допустимо.
Відпарювання може стати корисним для флокових тканин. За допомогою праски з відповідною функцією можна підняти ворс, тим самим повернувши їй колишній вигляд.
Такі правила допоможуть тримати в порядку практично будь-яку оббивну тканину. Нижче ми наведемо конкретні поради по догляду за флоком:
• Якщо ви зупинили свій вибір саме на такій тканині, то необхідно враховувати той факт, що користуватися послугами хімчистки забороняється. Тому слід акуратніше поводитися з меблями.
• Якщо на вашому дивані знімні чохли з флока їх можна прати в автоматичній пральній машинці. Робити це потрібно на делікатному режимі і замість прального порошку використовувати рідке мило.
• Прасувати такі тканини відповідно до вказівок на етикетці. У разі якщо ярлик не зберігся можна погладити тканину на режимі для синтетичних тканин з виворітного боку.
• При забрудненні їжею, напоями або іншими речовинами плями слід видаляти без зволікання. Якщо трапилося так, що вони засохли їх не можна здирати. Потрібно пройтися змоченою губкою, і тільки після цього приступати до чищення.
• При змиванні плям слід використовувати певну техніку. Попередньо розвівши мильний розчин і змочивши ним губку, потрібно починати чистку плями з країв і пересуватися до середини. Оброблену розчином пляму потрібно протримати одну-дві хвилини в намиленому стані, а потім змити чистою водою. Потім витерти чистою і сухою ганчіркою і розчесати ворсинки не жорсткою щіткою.
• Флок потребує регулярного чищення за допомогою пилососа.
• Ніколи не використовуйте хімічні засоби, які містять в своєму складі бензин, розчинники, спирт. Вони можуть зруйнувати клейку речовину, на якій тримаються ворсинки. Допускається застосування засобів тільки на водній основі.
Інтернет магазин Мекко пропонує вам великий вибір флока для оббивки м'яких меблів. Це красива, якісна, легка в догляді і не дорога тканина. Завдяки таким якостям вона стала однією з найбільш поширених тканин, які використовують в меблевій індустрії. Різноманіття кольорів і малюнків дозволяє зробити вибір навіть самому вимогливому покупцеві. Це ідеальний варіант для тих, хто потребує перетяжки старих меблів. Високі якісні характеристики флока і доступність дозволяють перетворити пошарпаний диван в родзинку інтер'єру. При покупці нового дивана так само буде доречне використання цієї тканини. На сьогоднішній день вона має широке поширення, з цього, ті люди, які йдуть в ногу з часом і модою можуть сміливо зупиняти свій вибір на флоці.
Купувати оббивні матеріали дуже вигідно і зручно. Навіть при покупці нових м'яких меблів за покупцем залишається право вибору меблевої тканини. Це дуже зручно, так як диван або інші меблі можна підібрати під стиль інтер'єру. Так само можна вибрати потрібну категорію зносостійкості оббивки, від чого залежить ціна, як на меблі, так і на саму тканину.
У випадках, коли необхідно відреставрувати зовнішність старого дивана покупка оббивки значно заощадить кошти сімейного бюджету і перетворить ваші меблі.
За допомогою оббивних тканин для вас з'являється унікальна можливість самостійно управляти процесом дизайну меблів і коригувати їх ціну, а так само наділяти її певними якісними характеристиками. Наш магазин пропонує вам меблеві тканини за реальною ціною, на відміну від багатьох салонів які роблять колосальну націнку. У Мекко ви платите тільки за якість. Фото тканин допоможуть вам візуально оцінити товар і підібрати потрібний варіант. Доставка товарів здійснюється в усі міста України. Робити покупки онлайн зручно, швидко і вигідно.

Флок Київ | Флок Харків | Флок Одеса | Флок Дніпропетровськ | Флок Донецьк | Флок Запоріжжя | Флок Львів | Флок Кривий Ріг | Флок Миколаїв | Флок Маріуполь | Флок Луганськ | Флок Вінниця | Флок Херсон | Флок Чернігів | Флок Полтава | Флок Черкаси | Флок Житомир | Флок Суми | Флок Хмельницький | Флок Чернівці | Флок Рівне | Флок Дніпродзержинськ | Флок Кіровоград | Флок Івано-Франківськ | Флок Кременчук | Флок Тернопіль | Флок Луцьк | Флок Біла Церква | Флок Краматорськ | Флок Мелітополь | Флок Ужгород |

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати